• Rodinný

Rozhovory s mým zahradníkem (2007)

Čekala jsem zajímavější děj. Na můj vkus je tento film až moc nudný. 3 hvězdy dávám hlavně za Daniela Auteuila. 60%.

The Boy (2016)

Tenhle film byl pro mě velkým překvapením. Spíš bych řekla, že se jedná o psychologické drama. Doporučuju se na film koukat za tmy než za bílýho dne, aby to mělo tu správnou atmosféru. Dějově se mi to hodně líbilo, jen ten konec mohl být víc propracovaný. 75%.

Děda je lotr (2016)

Supr komedie s mým oblíbencem Zacem Efronem. Chvílema se mi film líbil víc, chvílema zase míň. Ale když to zhodnotím jako celek, tak se jedná o lepší průměrnou komedii. A Robert De Niro taky nezklamal, hlavně ty jeho super hlášky. 65%.

Creed (2015)

Než jako drama mi film přišel spíš akční, ale to je jen můj názor. Neříkám, že se mi vůbec nelíbil, ale že bych byla unešená se taky říct nedá. Herecké obsazení bylo hodně dobrý. 55%.

Ze všech sil (2013)

Dost zajímavý snímek o chlapci, který chce žít na plno, ale jeho zdravotní stav mu to neumožňuje. Je pravda, že film mě dost upoutal, ale pořád to nestačilo na to, abych dala víc jak 3 hvězdy. Takže moje cekové hodnocení je lepších 60%. I tak bych si film možná někdy pustila znovu, hlavně díky nádherné přírodě.

Superhypochondr (2014)

Začátek se mi hodně líbil. Chvílema jsem uvažovala o 80%. Škoda, že v druhé půlce už mě film začal malinko nudit a moje hodnocení tím pádem začalo klesat. Jinak musím pochválit sympatické herecké obsazení. Francouzi komedie umí. I když tahle patří mezi ty slabší. 60%.

Milenci těch druhých (2015)

Další z filmů téměř o ničem. Čekala jsem daleko víc. Už kvůli hercům určitě. Bohužel jsem se dost nudila a děj mi vůbec neubíhal. 55%.

Perfektní den (2015)

Dost jsem se nudila celou dobu. Přišlo mi, že v celém filmu se nic moc nedělo a debaty byly o ničem. Průměr dávám za sympatické herecké obsazení. 55%.

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Tento nově udělaný pořad se mi zdaleka nelíbí, tak jako starý. Ten měl svoji atmosféru a kouzlo. Vašut mi v tom novém provedení prostě pořád nesedí a ty zbytečný kecy kolem by si určitě mohl odpustit. Věnovat se hlavně otázkám a ne soukromí soutěžících by bylo určitě lepší ... 45%.