Sarkofág pro královnu (2019)

Škoda, že detailně nezobrazili i proces tvorby návrhu Bjørna Nørgaarda, mohli potom vynechat tu poněkud otravnou "hudební" složku a dokument by byl i o to zajímavější (a s mezinárodním potenciálem) a za plný počet hvězd.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Řekl bych, že je to o něco slabší než předchozí série, ale o to více drží pohromadě a je v ní o něco méně epizodičnosti. V každém díle jsem našel něco co bylo skvělé i něco co mne dost štvalo, proto nakonec jenom tři hvězdy, i když sí myslím, že to docela stojí za to to vidět.

This Time with Alan Partridge (2019) (seriál)

Chvílemi hodně šílené a chvílemi možná až příliš. Ale ta scénka s Irama ve čtvrtém díle byla naprosto skvělá.

Muž z Vysokého zámku - Série 4 (2019) (série)

Sice jsem se stále chvílemi docela bavil, ale této sérii něco chybělo. Kido a další se snažili, ale Tagomiho to bohužel nenahradilo. Smith mne také už nebavil tolik jako předtím (možná je to tou celou paralelní linkou). Škoda doufal jsem ve víc.

Tajemství Pravdy - Denna (2009) (epizoda) odpad!

Možná jsem příliš naivní, ale čekal jsem možnost, že vše se v dobré obrátí, resp. že to nebude taková tragédie jako obvykle. Nicméně, potenciálně jeden ze nejlepších dílů, byl totálně zprasen a už se nedá čekat, že by to Mord-Sithé nějak dokázali zvrátit. Takhle odepsat jednu z podstatných složek příběhu, to už chce odvahu. Není nad to když do děje nacpou spoustu nepůvodních a nelogických nesmyslů a následně odfláknou podstatnou část původního děje jako se to stalo v tomto případě.

Tajemství Pravdy - Elixer (2008) (epizoda) odpad!

Slo-mo opět v nejvyšší kvalitě. Porcování melounu bylo epické. Nicméně takto vsunout do děje Rada´Han a Quillion to je slušnej výkon.