Ztraceni ve vesmíru - Série 1 (2018) (série)

Celá první série byla stižena neduhy, které tu již vyjmenoval Necrotongue. Já jen dodám, že když už chcete mít solidního záporáka tak nestačí pouze dvojrozměrná postava, která umí jenom jeden jediný škleb. A taky mne dost štval ten Will Wheaton Robinson. Zlatí nedotočení Outcasts z roku 2010.

Ztraceni ve vesmíru - Chvála (2018) (epizoda) odpad!

Asi zatím nejhorší díl. Postavy se chovají tak dementně, že by si všechny zasloužily řádné vykuchání robotem. A těch děr je snad víc než světýlek na robotově ksichtu.

Salvation - Pilotní díl (2017) (epizoda)

Závěr dílu úplně zazdil jakýkoliv potenciál, který to mělo. Nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o pilot tak to nebudu z fleku odsuzovat. Ale ty dvě hvězdy jsou možná až příliš lichotivé.

Star Trek: Discovery - Světlo a stíny (2019) (epizoda)

No z epizody jsem byl poněkud rozpačitý, chudák Spock. Jinak jak již tady píše cyphercz tak Tilly je už tradičně na zabití a Pike (jehož výkon byl v tomhle dílu asi nejzajímavější) by si měl udělat trochu pořádek na lodi.

Útok trojhlavého žraloka (2015) odpad!

Přestože má o jednu hlavu víc, tak se jedná o dost nudnější počin než o tři roky starší "Útok dvojhlavého žraloka". Danny Trejo to moc nezachrání a za zmínku stojí snad jen Rob Van Dam, jehož postava se bez jakéhokoliv vysvětlení přidá k hlavnímu ansámblu zhruba po třetině filmu a zazáří ve scéně kdy na lodi hledá jednoho z kolegů. Jeho "Hey Bud" opakované stále dokola bylo mimořádné.

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

Po shlédnutí tohoto kusu člověku vlastně dojde, že série Sharknado je vlastně áčkovým počinem studia Asylum, na rozdíl od tohoto filmu obsahuje herce, které jste už někde viděli a camea všelijakých zevlů. Zde je minimum herectví, absurdní hrátky s fyzikou prostředí, kdy žralok mění velikost a také hloubka moře je značně proměnlivá. V čem je naopak tento film vyjímečný je neskutečné herectví Charlie O´Connella v roli profesora Babiše (psáno Babish), kterému sekunduje o dost méně výrazná Carmen Electra jako doktorka Babišová. Charlie O´Connell předvádí mimořádnou plejádu nechápavých obličejů a tupých hlášek a také jednu extatickou scénu kdy je zraněn. Už jenom kvůli jeho výkonu stojí za to tenhle film vidět. Oproti tomu je Carmen Electra poněkud statická a ani ostatní ansámbl toho moc nepředvede a je přítomen víceméně jako kanónenfutr (ve smyslu krmení pro ryby), snad tedy až na dva domorodé (?) umpa lumpy, kteří snad měli být jakýmsi komediálním prvkem. Ve světle geniálního projevu Charlieho O´Connella, působí ostatní herci celkem jako zbytečná stafáž včetně digitálního žraloka a závěrečné tsunami. Doufám, že někdy v budoucnosti dostane více prostoru, skoro by z něho mohl být další a možná i lepší Kevin Sorbo :-D