Agentky D.E.B.S. (2004)

Ooo, aké dojemné. Akčná ,,Lesbo Love Story", ktorá prekoná aj slávnych Charlieho anjelikov. To, ako ,,agentky" visia na hojdačkách vo vzduchu a ďalekohľadom sledujú najnebezpečnejšiu a najhľadanejšiu kriminálničku, ktorá má rande s ruskou zabijackou devočkou je naozaj trápnosť najvyššieho zrna. A čo ma naozaj zaráža je to, ako sa Devon Aoki takto znížila pod svojou úroveň so svojím talentom. Nebojácna a krvavá killer lady z kultového Cin City v tomto lacnom braku úplne zaniká, takisto, ako aj nebohá, svalnatá legenda Michael Clarke Duncan. Jediné, čo ma na tomto filme zaujalo je to, že si to tam lesbičky rozdávali. Inak je to beznádejný prípad.

Disaster Movie (2008)

Chcel som si tento film pridať do filmotéky, no pri vzhliadnutí mi prišlo z toho zle. Takýto úbohý film som už fakt dávno nevidel. Je to označované, ako komédia, no ja by som to komédiou nenazval, pretože je to totálny bullshit.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Vopred neodporúčam pozerať, ak nemáte radi céčkové záležitosti. Ušetríte sa zbytočnej nervozity z tuposti niektorých žien, najmä z tej, ktorá nechcela skriviť ani vlások psychopatickým mutantom, na čo doplatia ostatní, ušetríte sa zbytočného znechutenia z celkového dojmu a naviac si ušetríte čas. Aby to nebolo málo, tento prepadák obsahuje kopu, kopu filmových chýb. Od masiek až po scény. Sexi scény boli asi jediným pozitívom, ako aj skvelý slovenský dabing.

Carrie (2013)

Vytvárať remaky slávnych filmov je bláznovstvo samo o sebe. Totiž výsledny efekt je minimálny. Výnimkou je napr. Batman a temný rytier. No v tomto prípade je to opačne. Vzhľadom na to, že ,, vylepšená " verzia filmu Carrie (1976) vznikla skoro o 40 rokov neskôr, nestojí ani za figu. Boli tam niektoré momenty, kde som zbystril pozornosť, no to sa stalo asi 2 krát. Trápny začiatok a ešte trápnejšie herecké podanie našej malej zabijačky a Julianne Moore. Julianne Moore mi nikdy nebola sympatická, no tu mi bola neskutočne odporná, ako aj jej herecký výkon. A malá Chloe by sa mala venovať radšej masakrovaniu v Kick Ass, než takýmto úlohám. To, ako rukami rozhadzovala v scéne, kde sa mstila na večierku bolo trápne. Čo sa týka ešte filmu, tak ten začiatok mal byť radšej vystrihnutý, pretože naozaj nebolo za potreby, aby tvorcovia ukázali, prečo matka neznáša dcéru, keď je to vo filme aj sama povedala. Videl som aj verziu Carrie z roku 2002 a tá bola oveľa lepšia, dokonca aj vizuálne efekty boli stráviteľné. A scéna, kde zlomyseľná mrcha so svojim priateľom narazia autom do Carrie bola oveľa lepšie prevedená, ako v najnovšej verzii. Veľmi som sklamaný a verím, že pokračovanie nebude.

Hříšná láska (2001) (seriál)

Nech si všetci hovoria čo chcú, tento seriál alebo telenovela patrí medzi najlepšie telenovely, ktoré kedy boli odvysielané na Slovensku.

Klub sráčů (2000)

Já bych šukal až bych kukal :D :D :D