Příběhy starožitností aneb Víte co máte? (2008) (pořad)

Na Ostrovanech mám rád jen fotbal,ragby,punkový a rockový kapely a pár herců,kteří stejně nakonec svůj um prodali v Hollywoodu,ale mám slabost pro starý krámy,takže tento dokument hodnotím celkem kladně,a to i přes amatérskej dabing.

Playgirls (1995)

Odpad tomu dát nemůžu,protože jsem se u toho dvakrát upřímně zasmál a rozhodně je daleko víc horších filmů než deset (hodnocení a statistika ČSFD k 11.12.2011)

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Idiotský pořad o našich pseudocelebritách,po kterých za hranicema našeho mikrostátu neštěkne ani prašivá čuba a kde by tito rádoby umělci jen těžko hledali obživu.Naprostá většina z nich totiž neumí vůbec NIC ! Humus.

Frankie a Johnny (1966)

Elvise jako zpěváka uznávám a občas si i pustím nějakou tu jeho hitůvku,ale jako herec stojí za starou Belu.Nevzpomínám si,že bych s ním kdy viděl nějaký film,který by mě zaujal.Bohužel ani tento není výjimkou.

Nebeský pláč (1994)

No bravo pane Simandl ! Koukám jak blázen a nechce se mi ani věřit,že se vám taky kromě totálních výkalů a nejzhovadilejších píčovin podařilo natočit jedenapůlhvězdičkovej film.Půl hvězdičky přidávám za Bořka Navrátila,takže celé dvě.

Laurel a Hardy na moři (1940)

Pokud v komedii hraje dvojice Laurel a Hardy společně se svým věčným nepřítelem Jamesem Finlaysonem a přimotá se ještě do toho šilhavý Ben Turpin,tak už je to záruka dobré zábavy,tedy aspoň pro toho,kdo tomuto žánru holduje.

Souboj seriálů... vy rozhodnete! (2011) (pořad)

Jak jsem pochopil z reklamní kampaně,tak může veřejnoprávní divák za svůj poplatek spolurozhodovat,jakou sračku bude ČT vysílat v hlavním vysílacím čase.Ano,píšu sračku,protože v dnešní době s hereckým materiálem,který je k dispozici není možno natočit nic jiného.Já se na takovém rozhodování podílet nehodlám a tento pořad nesleduju,tak tomu ani nedávám hodnocení.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Nejprv jsem se vyděsil,že nás TV Prima Cool bude celé sobotní dopoledne opět šikanovat nějakou kreténskou talk show z kuchyňského prostředí (na tyhle pořady už mám nesnesitelnou alergii) a ejhle,vyklubal se z toho vtipný seriál, plný skvělých hlášek.

Splněné sny (2011) (pořad) odpad!

Další nechutná prasárna,hrající si na šlechetnost,která si bere příklad z podobných srágor vyrobených v USA,jenom tam chybí to jejich věčné o maj god.I tak je to jeden z nejhnusnějších tlaků na city,co jsem měl kdy možnost vidět,i tak se dají vydělávat těžký chechtáky.

2001: Vesmírná prda (2000)

Cože, 228.nejhorší film,tak to jsem viděl asi něco jiného,než většina zdejších uživatelů.Určitě to nedosahuje kvalit Bláznivých střel,ale když vidím ty odpádky,tak tomu na truc přidám.