Anděl na horách (1955)

Oproti jedničce zábavnější a naštěstí z účastníků dovolené jaksi vyprchalo budovatelské nadšení,stejně jako z celé tehdejší společnosti.

Slaměný klobouk (1971)

" Maminko,ten pán je blbej !" ,tak jsem se zas po dlouhý době pobavil u televizní obrazovky a jak jinak,než u staršího filmu.U těch nových to asi nejde.

Někdo to rád horké (1959)

Jeden z nemnoha filmů,na který se podívám i vícekrát než jednou za pět let.Nic proti M.M.,ale je dost přeceňovaná a její roli v tomto snímku by dokázala zahrát kdejaká pipina.Film táhnou jednoznačně Curtis s Lemmonem a zdatně sekunduje záporňák Raft se svojí squadrou.

O statečném kováři (1983)

Podvýživenej chcípáček Pavel Kříž jako neohroženej kovář,to je stejnej renonc jako kdyby Michael J.Fox hrál roli Ramba.Za to strhávám dva punkty.

Malý indián ve městě (1994)

Nic vtipnýho jsem na tom nenašel a protivější fakani než Mimi-Siku byli už snad jen ve filmu S tebou mě baví svět.

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Dneska jsem to poprvé (a pevně věřím,že naposled) viděl na Prima Cool.Co k tomu dodat,odpadem jsem už na ČSFD ohodnotil hafo různejch sraček,ke kterým psát nějaké komentáře je zbytečná ztráta času.Tohle je však vagon plnej hnoje a jedna z největších píčovin,co jsem kdy viděl,ještě teď jsem nasranej,že jsem místo sledování týhle cool blitky nedělal něco užitečnějšího.

The Wonderful Wizard of Oz (1910)

Nenáročná,stoletá jednohubka,u které jsem se i zasmál,zejména při úvodní akci u stohu jsem už myslel,že se jedná o tehdejší animals porno.

The New Adventures of Tarzan (1935)

Další slavný sportovec v roli Tarzana.Tentokrát špičkový hráč amerického fotbalu a držitel stříbrné olympijské medaile a světového rekordu ve vrhu koulí Bruce Bennett (vl.jm.Herman Brix).Film je ke své škodě mizerně sestříhán a místy působí dost zmateně,přesto se domnívám,že H.Brix zahrál svoji roli bravurně (dokonce bych řekl,že líp než slavnější J.Weissmuller),a to prý i bez dublerů a kaskadérů.Mě osobně se film dost líbí.Film je též uváděn pod názvem Tarzan and the Green Goddess (Tarzan a zelená bohyně)

Pevnost (1994)

Jediný,co na tom filmu je úplně k hovnu,je oficiální text distributora.O existenci filmu jsem do nedávné doby vůbec nevěděl a překvapilo mě,že se u nás něco tak solidního natočilo v první polovině 90.let.