Přehlídka národů (1938)

Ať si každej blábolí o propagandě co chce,takovej skvělej film o olympiádě už nikdo nenatočí.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Velmi dobrý a zajímavý film na hodně ohrané téma.Autor bezesporu čerpal z jiných snímků,které byly natočeny již dávno předtím,takže není třeba ze Shawshanku vytvářet kult,vždyť to zase nic tak originálního není.

Hedvábné punčochy (1957)

V zásadě pohrdám veškerým remakem,tady dělám jednu z mála vyjímek.Lubitschovu Ninočku mám také v oblibě,ale zde dávám přednost téměř šedesátiletému Fredovi.Další roli tu sehrál Jules Munshin,vynikajicí stepař, o kterém jsem na čsfd nenašel žádný záznam.Dne 4.11.2011 upravuji komentář: dík uživateli arie je již Jules Munshin na Čsfd doplněn.

Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)

Dal bych klidně * * * * ,ale za kňučení Zlaty Adamovské dvě strhávám.Její ,,zpívání" mi hodně vadilo a odrazovalo od dalšího sledování velmi solidního seriálu.

Noc v Casablance (1946)

Pro mě ,,nejslabší " film Marxíků ,vyrobený se solidarity k Chicovi,který se díky gamblerství dostal na mizinu.I přesto jsou zde pasáže,kdy se člověk dusí smíchem. Nutno připomenout,že nácka Stubela hraje vynikající Sig Ruman.

Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)

Český divák si postupem času zvykl vídat paní Bohdalovou,kterak si přivydělává k penzi účinkováním v bezduchých a bezcenných kýčích, v či nějaké přiblblé reklamě.Trapná napodobenina sl.Marplové,či Jessici Fletscherové nebo bůh ví koho budiž toho důkazem.

Mazaný Filip (2003) odpad!

Neskutečně nudná hovadina,vydržel jsem u toho celých 40 minut ! Někomu se to líbilo a já mu to nemám za zlé,ale pro mě to byl festival nudy.

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Toto zpravodajství je unikátní příklad naprostého amáterismu,kterému vévodí král všech brebtů Václav Tittelbach.