• Western

Nezralé maliny (1980) (TV film)

Krásný lidský film s vynikajícími hereckými výkony.

PanMáma (2013) (seriál)

Podle ukázek je to jen sprostá vykrádačka,kopie irského sitcomu "Mrs. Brown Boys" Brandana O'Carrolla, který ztvárnil i hlavní roli Agnes Brown. Byla bych radši, kdyby u nás vysílali tento původní seriál a nepokoušeli se o kopii...to mi přijde ubohé.

Flesh and Fantasy (1943)

Trochu mi to připomnělo Věřte nevěřte. Jedná se o tři tajemné příběhy, které jsou trochu "Beyond Belief" =) Zajímavé a určitě stojí za zhlédnutí.

Red Salute (1935)

Roztomilá a docela vtipná road-movie. Rozhodně lepší 3*

Susan and God (1940)

Pro Joan Crawford poměrně netypická role. Jako film to podle mě není žádný nadprůměr. Asi záleží na náladě, někdy může sednout.

Lepší už to nebude (1997)

Bezva film, ke kterému se ráda vracím...Pátá hvězdička je jen a jenom pro Jacka.

Baby Face (1933)

Docela odvážné téma, fakt atraktivní Barbara Stanwyck...ale ten konec mě trochu zklamal.

Skyfall (2012)

Bondům nerozumím a moc je neznám (na tento díl jsem koukala kvůli Judi Dench). Zrovna těmto typům filmů moc nefandím, nerada přivírám oko nad fyzikálními nesmysly apod,, ale chápu, že to k tomuto žánru patří a musí se to tak přijmout. Film si mojí pozornost získal hlavně v momentě, kdy Javier utekl, od tohoto momentu mě Skyfall dost bavil. Nevadilo by mi, kouknout na to znova.

Tři muži v negližé (1995)

Žádné veledílo, ale je to roztomilé (uznávám, mám ráda travesty). BTW, dámy, promiňte, ale Patrick se mi líbí víc jako ženská....

Báječný hotel Marigold (2011)

Velmi milý a poklidný příběh o lidech, kteří už něco zažili. Dev Patel je takové mladé, potrhlé zpestření. V mých očích pozitivní závěr trochu ubírá vážnosti tématu, ale s tím se tak nějak už od začátku počítá, jen jsem čekala, jestli mě závěr nepřekvapí..ale i bez toho překvapení se mi usínalo s báječným pocitem, který tento film navodil. Pokud nejste cyničtí mladí lidi, co se neumí nebo se nechtějí (zkusit) vžít do postarších lidí, myslím, že vám bude toto dílko sympatické.