Super-Blb (2022)

Francouzi prostě umí! Takhle jsem se dlouho nezasmál, protože to ani nebylo trapné, ale prostě geniální!

Jedině Tereza (2021)

Klasický patos a klišé, ale úštřední dvojice byla velmi sympatická, to samé nejlepší kamarádi a i máma s tátou, takže proč ne…

První republika (2014) (seriál)

Po první sérii, která byla suprová, tak to byla jedna natahovaná kaše na dvě série. Přitom První republika jako taková, je doba velice zajímavá a seriál měl celkově na víc!

Nová generace (2018)

Prdeneme tam 5, protože to byl zase animák s posláním a opět dospělej a tohle Netflixu jde fakticky dobře, animovaný filmy tam sází velice kvalitně! Taky chválím, že vizuálem a různými replikami to připomíná Blade Runnera, což se prostě cení!!!

Seveřan (2022)

Impozantní podívaná a strašně mě mrzí, že jsem na Seveřana nevyrazil do kina, protože už od první minuty mne film pohltil a nepustil!!! Kvalitu snímku podtrhuje pochopitelně hudba, ale jako herecké výkony to je pošušňáníčko! No nebojím se říct, že prozatím za rok 2022 získává Seveřan s tváří Skarsgårda numero Uno za nejlepší snímek!!!

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

V podstatě každý díl byl originální svou animací a dejme tomu až na jeden pro mne hodně slabý díl a to "Led" nemá tento seriál s kraťasy chybu :-)

Super drbna (2007) (seriál)

Možná jsem fakt magor, ale mě se to moc líbilo a řekl bych, že i teď poslední měsíc co jsem na to koukal, jsem měl drbnu fakt rád :D. Už zhruba od třetí série jsem měl veliké tušení i kdo drbna je a můj typ byl správný, bavili mě vztahy, intriky a i charaktery! Jen škoda, že v tý Americe po sexu a že ho tam měli hodně jsou vždycky oblečení, jak je toto možné :D! Pac a pusu, pac a pusu vaše super drbna…

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Hello There! Největší sympoš z Jediů Obi-Wan Kenobi dostal svůj seriál a já se ani u jednoho dílu nenudil a dostal jsem jako fanoušek takových krásných věcí v 6-ti epizodách! Chvilku jsem se po sračkoidním Bobovi Fettovi opravdu bál, ale Ewan opravdu nezklamal a bylo to bombový a zvlášť šestá epizoda, kdy zazní památná věta, ale hlavně ta choreografie byla naprosto pecková! Spousty postav v seriálu je super a hlavně celé to vede Obi a Vader o tom žádná! May the Force be with You! :-) Přesto po Andorovi přehodnocuji lehce, protože Obi je prostě fan service no

Morbius (2022)

Velký špatný, ale to už ukazovali trailery!

Jurský svět: Nadvláda (2022)

Jako tak co si budem! Je pravda, že stopáž je až přepálená a trochu odfláklý konec bohužel, ale pro mě, takovýho dinosaurofila byla kino celkem jasná povinost. No a co se z toho vyklubalo? Zase silný zážitek, protože už jsem si zvykl, že v nějakých částech se nesmí film brát vážně, už to tak je od jedničky, ale zas na druhou stranu nechápu hejtry. Myslím si, že Jurský park všeobecně má velikou základnu fanoušků jako že fakt velkou a proto nechápu, proč to vždycky i oni sráží na kolena. Bylo tam všechno a ta nostalgie byla suprová. Taky bylo super, že tam bylo zatím nejvíc druhů dinosaurů. Moc krásné scény tam byly a naháněčka na Maltě byla geniální to jako klobouch! To samé ten zvuk, to byla prostě lahoda to poslouchat, i když být v kůži dotyčné postavy v lese, tak bych se asi posral :D! A kolikrát se i člověk zasmál, říkám geniální - ty si dal slovo dinosaurovi? :D Ano jednička je jednička, ale prostě dinosauři že jo :-)