Bílý lotos (2021) (seriál)

Druhá série to povýšila ještě o level! Suprová hudba a ty postavy jsou sakra skvěle napsané úplně všechny :-) Teď už jsem byl na bláznoství a šílenosti v Bílém Lotosu připraven a stejně mě to i tak překvapilo!

Californication (2007) (seriál)

Škoda té 7. série, jinak bych šel za plný počet! Přesto právě poslední série byla tak úmorně dlouhá a úplně jsem nebyl spokojenej se závěrem, ale to bohužel s tim nic neudělam! Oblíbené postavy: Hank Moody, Charlie Runkle, Marcy Runkle, Lew Ashby, Faith, Julia, Atticus Fetch, Eddie Nero. A nechápu proč k sedmé sérii změnili dabing všech hlavních postav. Jinak suprový hlášky: Sám se asi nevykouří :D Ty máš takovou špagetku, ne jako můj Tony, na mojí potrubní rouru nejsi stavěnej, ale na komín pasuješ akorát :D

Tron: Povstání (2012) (seriál)

Škoda, že to skončilo 1. sérií, protože by to bylo všechno hezky vysvětleno co se stalo mezi prvním a druhým Tronem. I tak ale parádní jízda od začátku do konce :-)

Elvis (2022)

Asi budu muset podstoupit projekci vícekrát. Přesto i na první shlédnutí ode mne kladná recenze a určitě se nedá Elvisovi upřít look a zvuk :-)! Co mi ale vadilo by nacpanej rap do filmu o takové ikoně jako je Elvis!!!

Predátor: Kořist (2022)

Prvotřídní řezničina a já se tetelil blahem a vrněl jak Predy :-) Opět  to bylo uchopeno jinak a je veliká, ne přímo obrovská škoda, že to nešlo na velká plátna, protože to je druhý nejlepší film o nejlepším lovci ve Vesmíru! Jednička s Dutchem to prostě nejde překonat, už jen kvůli tomu testosteronu, to tady jako chybělo. Ale jsme opět dá se říct v džungli a těch vychytávek co Predy předvedl :-) No jako milovník prostě nejde jinak a do toho parádní scenérie, příběh, design Predátora a jeho zbraní, příjemné postavy a hudba! Jsem rád, že Dan Trachtenberg po více jak 30-ti letech pochopil jak Predátor má fungovat na diváka a aby to byl právě skvělý film!!!!

Super-Blb (2022)

Francouzi prostě umí! Takhle jsem se dlouho nezasmál, protože to ani nebylo trapné, ale prostě geniální!

Jedině Tereza (2021)

Klasický patos a klišé, ale úštřední dvojice byla velmi sympatická, to samé nejlepší kamarádi a i máma s tátou, takže proč ne…

První republika (2014) (seriál)

Po první sérii, která byla suprová, tak to byla jedna natahovaná kaše na dvě série. Přitom První republika jako taková, je doba velice zajímavá a seriál měl celkově na víc!

Nová generace (2018)

Prdeneme tam 5, protože to byl zase animák s posláním a opět dospělej a tohle Netflixu jde fakticky dobře, animovaný filmy tam sází velice kvalitně! Taky chválím, že vizuálem a různými replikami to připomíná Blade Runnera, což se prostě cení!!!