Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

No jasně že za plný, protože prostě režisér ani u jednoho dílu neztratil dech, ale tady, tady si to vyloženě vymazlil! Jen to suprový přehledný hraní si s kamerou! Hudba jako vždy cool. Po emocionální stránce to funguje neskutečně dokonale nato jak je to úlitle cringe, ale to prostě ta infantilnost a tak ke Strážcům patří! U Thora to napodruhé nefungovalo vůbec, tady i na potřetí a nejlépe funguje stále!!!

The Playlist (2022) (seriál)

Až na slabší závěrečnou epizodu s alternativní budoucností musím říct, že mě to fakt chytlo a bavilo a opět jak už skandinávské země dokazují, mě bavili i jednotliví představitelé…

Noe (2014) odpad!

Velký špatný, obrovský špatný! Musel jsem to jako sebetríznitel zkusit a opravdu jsem narazil, ale mam to za sebou a s klidem mohu prohlásit, že jsem viděl jeden z nejhorších filmů snad!!!

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Parádní herecký koncert a mě jen mrzí, že jsem to viděl takhle pozdě! Ale dámy :-D….

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Výtečný výběr herců a super scénář a humor. Na jednu stranu dvě série tomu stačí až až. Teď klidně něco jiného z Brna…

Velryba (2022)

Jak to ten Aronofsky dělá? Oscar udělen Fraserovi zase jednou opravdu zaslouženě! Tohle se musí vidět, i když to není hezký pohled!!!

Kukačky (2021) (seriál)

Fíha! Tak to máme za sebou. Otázka, zda bude třetí série… pravda že druhá trochu ztratila na dechu, ale ve výsledku je to kompaktní a do cíle to finišuje v plném počtu!

65 (2023)

Leč je to předvídatelné až běda, tak je to i překvapivě dost koukatelné a jde vcelku o dobrý survival. Není to něco jako trapné After Earth se Smithama. A jelikož mám rád Adama Drivera a i tam kde se nic neděje hraje dobře a plus moje oblíbené přerostlé ještěrky, tak si dílo vyloženě užívám!

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Ono je strašně krásný že akční filmy díky Stalehskimu ale hlavně taky díky hercům kteří mu tam hrají neřekli poslední slovo! Takhle se vysmívá Hollywoodu a jde taky ukázat že takhle to opravdu jde a funguje to i na počtvrté a pro mne snad zatím úplně nejlépe. Nejenom, že jsem byl zase překvapen akčími prvky a nápady, ale i z hudební stránky jsem vrněl blahem! No a jak to bylo celkově natočeno, to už byla jen třešnička!!!

The Stoning of Soraya M. (2008)

Oni jsou fakt vymletý islamisti debilní a fakt lituju ženský tam. Bohužel už se cpou i k nám a třeba v takových Teplicích je to vyloženě smutný pohled, že my musíme ctít jejich pravidla a návyky, jsem sakra v Česku!!!! Leč je to opravdu silný film, tak jen za vymleté mozky a krutost nemohu hodnotit plným počtem, protože to by člověk prostě blil!!!!