Oheň (1991)

Budu možná trochu kritickej, ale za mě teda krapet přeceněnej film. I když je obsazení o velkých jménech, nebylo to ono. Z hlavního tria, Kurt až moc a příliš zbytečně tlačí na pilu, Rob jede jak kdyby na půl plynu a William v podstatě nebyl nikdy extra pan herec... Co je velice pozitivní a o co vlastně jde, je oheň. To jak se vykresluje ve filmu co právě oheň umí, to je parádní nauka pro oko diváka od zdejších hasičů. 60%

Hodina pravdy (2002)

Jasný, je to težkej obyčej, kterej je ničím nepřekvapující a standartně natočenej... Ale na druhou stranu tenhle flák pěkně odsejpá, neuráží a má v hlavní roli bejka v zápřahu De Nira, kterej si to díky svojí kvalitě odkroutí naprosto v klidu a v suchým triku sám. I když to není film na doporučení, dá se na něj jednou, možná dvakrát kouknout. 60%

Vražda prvního stupně (1995)

Zajímavá je ta myšlenka, že Bacon si rok po téhle umučené roli vězně, zahrál ve Spáčích naopak na druhé straně a to jest, mučícího zmrda vězňů. Nicméně v této Vraždě prvního stupně jsem trpěl s ním. Je to depresivní flák, plnej chladu, špíny, okořeněnej o bezva obsazení, především co se týče záporné postavy supr hrajícího Oldmana a samozřejmě chválím i Slatera, u kterýho si myslím, že šlo o jednu z jeho top rolí kariéry. I když byl příběh dozajista silně dobarvenej, dojem mi to nekazilo a já se skvěle bavil! 75%

Piraňa 3D (2010)

Aja je čaroděj ze země koz! Tenhle kozí příběh je úžasnej v tom, že si na nic nehraje a je natočenej čistě kvůli zábavě a fatálnímu pokochání! Navíc je perfektně a slušivě obsazenej. I rybičky vypadají suprově, že by si je člověk hned pořídil do svýho domácího akvárka. Do toho spousta krve, krve a koz a je tu bomba oddychovka. A Gianna Michaels bez noh? Hlavně, že jí zůstaly kozy, o to přeci šlo! 60%

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Další z mnoha průměrných Talk-show, ovšem trochu o něčem jiným, než o samotným šarmu a one man show hlavního protagonisty Honzy Dědka. Ano, o něm to není vůbec! Je to o hostech! A to né, že se člověk chláme jako prase při jiných Talk-show, ale spíš o tom, že se něco od pozvaných účinkujících dozví. A v tom to je právě trochu jiný a zajímavý. 55%

Přes prsty (2019)

Co si budeme povídat... Tenhle flák dělá trhákem Jirka Langmajer. To s jakou lehkostí a zároveň suverenitou prochází životem a touto hodinkou a půl, to je naprosto super! Dopomohla tomu, i když krapet laciná, pohodová story, plná vtipu, romantiky, sexu, voliše a samozřejmě i půvabu a krás v podání hlavních dam - Hřebíčkové a Nesvačilové. Za mě velice příjemný překvapení, což se u českých komedií jednadvacátýho století hrozně moc cení! 75%

Věčně tvá nevěrná (2018)

Jedna z mnoha těch českých komedií, která strhává naší domácí komedialní filmařskou tvorbu do sraček! Ani ostřílení herci jako Lábus, Kříž, či Cibulková nemůžou zachránit tuhle trágu... Krajně nesympatickej, slizkej Rašilov funguje skvěle jako klacek, hozenej pod nohy tohoto bijáku. Má hvězda patří Natalii Germani, páč to její tělo v bikinách bylo fantastický. 25%

Ďábel (2020)

Netflix boduje! Super obsazená zajímavá podívaná rodinné story Toma Hollanda, která je velikou ukázkou toho, kam až nás osud může občas dotáhnout. To jaký si hlavní hrdina prožil životní pasáže, kde o násilí a smutek není nouze, to byla síla. Je to natočený dost realisticky a syrově. Skvěle se nám předvedli i úchylní úlisňáci Clarke a Pattinson. Nedivil bych se, že jsou zrovna tihle dva takový i v reálu. Opravdu je tenhle Ďábel velká libůstka! 75%

Žába k zulíbání (2002)

Hele, dobrá prdel! Rob naprosto ve svým živlu! Nejen, že role idiotů mu jdou náramně, ale zde nám dokázal, že má i mega potenciál skvěle zahrát buzeranta! Okolo něj se motá navíc spousta sexy bábovek v čele s Rachel, která byla i jako borec absolutně k sežrání. Bijáky na bázi lehké retardace a stupidity mi nevadí, kor když se v nich objeví nějaká ta prdel scénka, při které se rád pokochám! 70%

Kočovníci smrti (1986)

Kočovníky smrti jsem si pustil čistě ze zvědavosti, jen díky režiji a scénaři McTiernana. Tvorbu toho chlapíka žeru a jeho filmy uznávám. No a musím konstatovat, že John nezačal vůbec svojí kariéru za kamerou špatně! Film má temnou, děsivou atmosféru, typickou přesně pro osmdesátý léta včetně hudby Contiho, která k tomu taky parádně sedí! Pasáže s nekompromisníma nomádskýma duchama nahání strach a obdivuju Brosnana, že měl koule na to, neustále je nahánět. Chválím i celkem neznámou Anne Down, která nejen zahrála solidně, ale na tu dobu byla i lahodící pánskýmu oku. Konec filmu lehce mrazivej a zajímavej! Spokojenost! 75%