Odstřelovač (2007)

Antoine Fuqua má rád hrdiny, kteří jsou prakticky ve všech ohledech dokonalý, a dokážou se dostat přes všechny bezpečnostní složky ke všem presidentům světa, dokážou vystřílet Yakuzu a celou ruskou mafii za dva dny, což dokázal i v Equalizéru, no, nic proti nemám. Odstřelovač je trochu táhlý film, ale co bych neudělal pro mého oblíbence Marka :)

Slídil (2014)

Realisticky nehumánní drama s jednou jedinou postavou, Jake Gyllenhaal. Nutno říct, že tenhle chlapík už mě zaujal v Patrole, Everestu a ve Zkrocený hoře a Slídila si bez něj taky nedovedu představit.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Za mě strašně velký zklamání. Dvě scény stály za to, dvě akce, a oboje byly v prvních 30 minutách filmu. Ten film má dvě hodiny a 1/2, co se děje potom připomíná napůl někoho, kdo se sjel herákem, chce se mu spát, nemůže chodit a má bludy, ale ví, že se musí dostat z bodu A do budu B, a napůl přírodopisný dokument o krásách Severní Ameriky. Vlastně se tam po té půl hodince nic moc neděje, je to takový hluchý. Navíc mě dost iritovalo, že se neustále čvachtal ve vodě s teplotou kolem 1°C a vůbec mu to nevadilo, promočený boty, kožich atd. mu u mini ohýnku schnou neuvěřitelnou rychlostí a někdy mu ani neschnou, ono chodit v zimě v promočených botách, je jistě super. V poslední době co film s Leonardem, to pecka, ale tohle bylo slabé, se spoustou epic failů, nedomyšleností a celkem nudy. Když bych dal dvě hvězdy, byl bych asi dost zlý, za dvě hvězdy jsem hodnotil mnohem větší paskvily, ale nebylo to dobrý.

Méďa (2012)

Nic jsem od toho nečekal a to byla výhoda, moment překvapení vždycky funguje. Kdo by nechtěl mít méďu, se kterým se může doma zhulit a dívat na fotbal :) Mark Wahlberg zahrál svojí klasiku, takže na výbornou. PS: celkem vtipný komentář od Lima :)

Méďa 2 (2015)

Méďa ve druhém díle ztratil dech a dokonce je ještě víc sprostý než v díle prvním a to bych řekl, že mnohem víc sprostý, až brutálně (a to se na to zajisté bude dívat i plno dětí, je to přeci plyšový méďa), je pravda, že jsem se několikrát z plna plic zasmál, ale v kadenci asi tak jednou za 20 minut a to je u tohoto filmu málo. Dost hluchých míst a chvílemi jsem se až nudil.

Temné kouty (2015)

Chloë Grace Moretz, ikdyž zde nehraje hlavní roli, tak je opět dokonalá. Celkem zajímavé drama, kde se prolínají dvě časové linie a navíc se zajímavou závěrečnou zápletkou, stojí za shlédnutí, kladné hodnocení.

Muž na laně (2015)

Muž na laně má takovou malou nevýhodu, nic moc se v tom filmu neděje, dokonce bych řekl skoro vůbec nic, a tak se díváte jen na to, co vlastně celou dobu čekáte, že se dít bude. Na konci počítačová animace s grafikou ze San Andreas, chvilku jsem zvažoval i dvě hvězdy, ale že se mi aspoň párkrát udělalo blbě, dám tři.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Není divný, že když jde pošťevák Ondra někoho otravovat domů, tak ho vždycky pošlou do prdele, ale nakonec do studia přijdou? No proč asi? Dostanou nějaký prachy, jo jasný, za 10 K obejmu i nepřítele, hlavně když to nebude moc dlouhý. Ester Janečková na vraždu, ten její lítostný pohled, se všemi soucitný, vše chápající...Bože!!! Podřezat!!!

King Kong (2005)

Může mi někdo říct, co tohle má společného s King Kongem? Hlavně ta přerostlá opice tam byla poprvé vidět, přátelé teď se držte, po hodině a 3/4? Docela se mi líbil začátek, plavba na lodi, bylo to tak hezky natočený, úplně na mě dolehlo to teplo snímku, ale pak našli ostrov a od té doby to byl jeden velký průšvih. Fantasmagorie s miliardou stupidit, nesmyslností a přehnaných akčních scén, za které by se nestyděl ani terminátor zavěšený na jeřábu. Vyluštěné 4 křížovky a po dvou a půl hodinách vypnuto.

V dobré společnosti (2004)

Nevím, proč bych se měl koukat na úplně tuctový příběh, kterak si mlaďas najde holku, ta se do něj zamiluje, ale nelíbí se to tátovi, protože mlaďas mu vlastně v práci dělá šéfa, ona se na to taky vykašle, protože si vlastně vzpomene, že si chce dodělat školu, panebože proč?