Room (2015)

Nevim kde se vzalo to hodnocení, oskar úplně mimo, harant otravnej. Detaily zoufale nedomyšlený. SPOILER: Pokud je to film o tom, že někdo někoho uvěznil na pěknou řádku let a na konci zjistíte, že se to celý odehrává v takový malý zahradní boudičce, ze který bych i po menší dávce čočky a fazolí v noci budil sousedy, tak je to celý úplně o hovně.

Saw 3 (2006)

Trochu vykloubenej díl :)

David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

V mnoha ohledech přelomový dokument, stejně jako byly prolomený ledy na Antarktidě, tak byly prolomený tabu, na to byly potřeba opravdu koule. Snad si tento dokument nebudeme pouštět jako poslední, protože dál už žádný není.

Psycho (1960)

Jeden z těch filmů, který měl člověk vidět v těch 90´, respektive když mi bylo těch náct, jsem si jistý, že bych to ocenil mnohem víc.

Aniara (2018)

Začátek a konec cajk, prostředek o hovně. Potenciál obrovskej, ale absolutně nevyužitej. Film o tom, jak lodi vládne jeden člověk, tři lidi jsou u všeho a feťáckej divnokult. Místo nějakých logických kroků kapitána lodi čumíme na vesmírnou lesbi show.

Sedm světů, jedna planeta (2019) (seriál)

Dokument o umírajících zvířatech. Kdyby to bylo zaměřené a lov nebo kdyby to bylo v popisku dokumentu, ale "obdivujte úžasná divoká zvířata"? Nedozvěděl jsem se, jak jsou velký, co žerou, jak se chovají, jenom jak umírají. Tohle se Davidovi nepovedlo, ale záběry jsou úchvatný, to zase ano.

Na nože (2019)

Detektivky nemusím, ale tahle je vážně TOP, svižný, nenudí, zajímavý, dobře natočený, paráda.

Úniková hra (2019)

Jedna hvězdička za kyselinku, jinak je to úplně zbytečnej počin.

Pod vodou (2020)

Netradiční prostředí je fajn. Nejhorší na tomhle filmu je, že to zlo je moc zjevný a popsaný, bylo by fajn, když by nebylo tolik vidět. Byl jsem na tom před měsícem v kině a už si vlastně ani moc nepamatuji, o čem to bylo, takže asi tak.

Parazit (2019)

Tohle a Oskara? Asi někdo upadl ze židle ne? + zážitek z kina - přede mnou nasmrděná buchta nějakou lacinou ukrajinskou voňavkou, že se mi chtělo celý film blejt, vedle ní buchta, která se všemu smála jako 10letý pako a vedle nás chlap a jeho otravnej popcorn. Jinak to bylo svižný, zábavný, ale někde v půlce se to zlomilo a začalo být všechno maličko zdlouhavý a táhlý. Zařazuji do filmů, který jsou fajn, ale stačí je vidět jednou.