Zločiny budoucnosti (2022)

Nejsem dostatečnej úchyl, abych tohle ocenil. Herecký výkony katastrofální. Nedomyšlený budoucí technologie, na jednu stranu biomechanicky stroje, na druhou se všechno píše na papír, všichni si všechno natáčej, ale nemají na čem pouštět atd. atd....

Truman Show (1998)

Vidět to v roce 1998 a né v roce 2022, tak jsem z toho totálně poprděnej, takhle je to v uvozovkách jen dobrej film, ale zato velice nadčasovej.

Spiderhead (2022)

Jedna z dalších netflixích jednohubek na zaplnění seznamu nabízených filmů z kategorie scénáristická prasárna.

Útěk z Pretorie (2020)

Jako udělat film, u kterýho napětím nedýchám, podle skutečné události, kde vím jak to dopadne, je majstrštych. Daniel Radcllif opět nezklamal. Já si nemůžu pomoct, ale co jsem s ním viděl, tam hrál skvěle.

Král (2019)

Totálně plný 4/4,5

Vřískot (2022)

Teenagerovská vyvražďovačka, která se ve vzpomínkách vrací k prvnímu dílu, ve kterém byl na rozdíl od roku 2022 drive a jen stroze klišoidní dialogy, kterýma nás nový díl zásobuje. 90´ tenhle minisouboj vyhrály na plný čáře a rok 2022 se tak ve své marné snaze utopil ve vlastních vzpomínkách.

Dnes v noci v lese nikdo nespí 2 (2021)

Většinou uživatelů nepochopeno, asi je fakt velký problém, že v popisku není horor/komedie. Otočení děje o 180° a udělat si z toho trochu prdel, mi vlastně přišlo dost dobrý.

Chlast (2020)

Dánská kinematografie už mě dlouhou dobu baví a chlast to jen potvrdil. Na tenhle film budu vzpomínat, jak jsem u něj zběsile doma hledal v ledničce pivo, který tam nebylo. Plus, že né úplně všechno dopadlo dobře a za otevřený konec.