Pasažéři (2016)

Příběhově dost jednoduchý, ale přesto dost zábavný a plynulý, aneb udělat takovou chuťovku se čtyřmi postavami a dějovou linkou na jednu A6ku je vlastně mistrovské dílo, až z toho člověk zapomene, že se vlastně dívá na romantický film.

Zhoubné zlo (2021)

Pokulhávající předvídatelný scénář mohl spasit pouze závěrečný wau efekt a ten se nekonal. Já radši Wanovi duchařiny, což na začátku tak vypadalo a první čast mě bavila, dál už to bylo nový a za mě tak trochu blbý. Ze začátku duchařina a taky sem byl pěkně posranej, ale takhle to dopadá, když se scénáristi nemůžou rozhodnout, co to vlastně bude, bude to duchařina, slasher, monster horor? Nakonec je to přepíčený a ještě k tomu ten dementní konec.

Koule (1998)

Nepochopené poselství, nepochopený dar, trochu mindfuck, nedoceněný sci-fi.

Probuzení (2021)

Viděl jsem od Netflixu za poslední dobu 3 scífka (IO, Půlnoční nebe a tohle) a všechny spojuje pár věcí. Je to hodně moc narychlo upečená buchta, která sice nakynula, ale nemá absolutně žádnou chuť. Všechny děje spojuje, že je někdo celý vymyslel na hajzlu během toho, než se vysral a ani jednomu bych nedal hodnocení víc než 2.0...prosím Netflix, aby už se na točení Sci-fi rychlokvašek vysral...

Země nomádů (2020)

Mám rád tyhle filmy ze života, který prostě plynou. Visuálne moc krásný. Chybělo mi tam trochu silnější nosný téma, možná až moc simple.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Opravdu umění natočit tak poutavý a strhující příběh o tak okrajovém sportu či zálibě.

Duna (1984)

Chvilku jsem si myslel, že to natočila afghánistánská vláda z posledních prachů ve státní kase, jako propagandistický film o národním hrdinovi.

#Žiju (2020)

Korejská zombíkárna, která fakt mile překvapila. Koncept jsem sám doma, funguje mi telka, mám net a venku běhají zombie mi maličko zabrnkala na mozkový neurony té části mozku, která si chce představovat, co bych asi tak dělal já = jsem zapojenej do děje a nenudí. Ta druhá část, tedy ten zbytek mě už tak nebavil.

IO (2019)

Strašná, ale strašná nuda. Nemám nic proti filmům, kde se nic neděje, ale bez zajímavého obsahu to nejde.

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Poláci si řekli, že natočí Wrong Turn v maličko odlišném konceptu a rozhodně se jim to podařilo skvěle. Nechybí notná dávka nerdského humoru, která v kombinaci se zajímavými postavami dělá z tohoto snímku zajímavou podívanou, u které jsem se rozhodně nenudil. Jo, a konečně jsem vyhrál sázku, kdo umře první :)