Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Snad nejlepší poslední čtyřka vůbec. Máme tu Parvati, která je prostě Parvati. Jedna z nejlepších hráček Survivoru. Amanda je jenom sympatická:D Skvěle zahrála imunitu! Cirie je jedna z nejlepších "neviditelných hráčů", co tu kdy bylo. Místy mi připomínala Sandru z Perlových ostrovů. A snad největším překvapením byli fanoušci, kteří naprosto váleli! Narozdil od Caramoanu tu víc než polovina z nich věděla co vůbec dělat. Například Natalie. Ona měla tak strašně dobou strategickou hru, že doufám že jí uvidim třeba za padoucha v HVV #2. Ta byla z fanoušků rozhodně nejlepší. Tyhle čtyři holky fakt válely.

Arrow (2012) (seriál)

První série je bohužel celkem nudná, nic se tu tak trochu neděje, ale má občas dost zajímavý flashbacky! Jediný plus celé první série je hlavně poslední díl, kterej byl prostě dost dobrej. Druhá série je o mnohem zajímavější. Ve všem. Třetí série je zatim nejlepší!

Říše hraček (2007) odpad!

Kdysi jsem si koupil knihu Říše hraček, protože tam byly hezký obrázky. Radši bych se koukal 94 minut na ty obrázky, než abych zkouknul tohle.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

V malém městečku Rosewood je více homosexuálů než heterosexuálů. Je to divný..:D Herečky ujdou, Shay neumí hrát překvapenou nebo nasranou, Troian je skvělá, Lucy je moc obyčejná a Ashley je taky fajn. Ze začátku to bylo skvělý, pak to začínalo bejt větší a větší sračka.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Škoda odchodu Kelly, Simona a Alishy..

Angel Beats! (2010) (seriál)

V prvních dílech se informace nahromadí na velkou hromádku, jako fakt velkou, že nevíte, co se vůbec děje. Já byl zmatenej v prvních dvou dílech, což mě nesmírně štvalo. Hodně lidí říkalo, že je Angel Beats super smutný a další takový kecy, ale spíš než smutný mi to přišlo zábavný. Vůbec jsem se totiž nenudil. Skvělej opening, boží hlavní postava (Yuri) a skvělá animace. Zakončení AB bylo jedno z nejlepších zakončení anime vůbec.

Časové pásmo bylo změněno