pekas

"dělám do počítačů" : )

1 2 3 4 5 6 12 22 33 43
    • 15.5.2017  09:27
    Ip Man 3 (2015)

Po rozpačité dvojce jde IP Man zase nahoru. Boje s thajcem, Tysonem a rikšou super a s pouliční chátrou taky. Já jsem zase spokojený i když Donnie nemládne, pořád mají jeho boje oproti Jackiemu kvalitu a tvrdost. 84%

• 14.5.2017  19:57

Vzhledem k tomu, že katastrofické filmy nemusím, je tohle zase jedna vyjímka, kterou hodnotím vysoko. Moc se mi to líbilo, však Marky Mark mě málokdy zklame. 81%

• 14.5.2017  19:49
    Ip Man 2 (2010)

Donnie je hvězda, o tom není pochyb. Ale tento díl mi oproti jedničce přišel slabší. Uživatel Flipnic, jehož vývody o akčních filmech respektuju, byl v extázi. To bohužel tentokrát nesdílím. Sammo už mi taky nepřijde tak špičkový, jak je u něj zvykem a Ip nejdřív radí, kam se má útočit, aby na to ve vlatním souboji naprosto zapomněl. Teda polomrtvej si nakonec vzpomene, ale to už mi přišlo za čáru. Z úcty k Donnieho dílu dávám čtyři, jednička je rozhodně lepší. 70%

• 7.5.2017  19:46
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Tyhle historické seriály nemusím, humoresky mě naprosto nebavily. Čest vyjímkám a tato je jednou z nich. Plejáda osazenstva byla velmi povedená, příběhy zábavné, atmosféra příjemná. Za mne je to na pět hvězd, bez problému. 84%

• 7.5.2017  17:53
    Příchozí (2016)

Amy v druhém fimu v krátké době. Ale tentokrát moc zábavném filmu, který hodnotím velice pozitivně. Až na scénu s pár fanatiky co je nechali položit výbušninu a telefonováním, kdy potřeba vymyslet akci převážila nad jinak slušně postaveným scénářem, je to skvěle udělaný film. Atmosféra, kamera a vše ostatní se povedlo a dávám za pět. 86%

• 7.5.2017  17:46
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Druhá série o něco lepší, než první. To už je hodně dobrá čtyřka. 78%

• 7.5.2017  17:44
    Labyrint - Série 1 (série) (2015)

Nic zvláštního. 57%

• 23.4.2017  12:02

Linie bohaté a snobské Amy Adams v rozporu s linií jemného Jake Gyllenhaala v prašné pustině byly opravdu hodně protikladné. Co nám chtěl autor říci jsem si musel tak trochu ujasnit zde. To u mě hodnocení snižuje. 75%

• 22.4.2017  16:33

Meryl nezklamala, ale asi nejvíc mě bavil pianista. Jak je opět vidět, prachatí žijí úplně jiné životy, které nemají s realitou nic společného. Žijí se si ve své bublině a každý se rád přiživí, hlavně když z toho něco kápne. Proto mám raději čisté komedie. Zde byla snaha o přesah a divák by snad měl s tou paní cítit. Ne, snad opravdu ne. 75%

• 17.4.2017  14:34

Poprvé jsem viděl dnes, 30 let od vzniku. I dnes je to velice příjemný a netradiční pohádkový film, který je veselý, romantický i trochu drsný - všeho trochu se tam najde. Mám z toho dobrý pocit, obr i šermíř byli klady, stejně jako tehdy mlaďoučká paní Forrest Gumpová. 81% A je to tu, Tenhle film se dá vidět víckrát, a každým zhlédnutím se mi líbí víc a víc. Má to fakt zvláštní kouzlo. 87%

• 18.3.2017  13:52

Překvapivě milý a zábavný film s úplně novými postavami ve světě, který milovníci Harryho Pottera důvěrně znají. Poslední díly Harryho už se mi vůbec nelíbily, zato tohle opět navrací pohodu a náladu prvních dílů. Jsem uchvácen a potěšen a vůbec mi to nepřišlo dlouhé, slabé a zbytečné, jak tu chrlí mnoho komentářů. Spokojenost za pět hvězd. 87%

• 10.3.2017  17:20
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Bohužel, Kosmo jako celek se mi zdálo lepší a tenhle seriál šel po něm. Ale mnoho silných momentů tady určitě bylo, ještě tomu dám někdy šanci. 80%

• 10.3.2017  17:17
    Trpaslík - Čtvrtek (E04) (epizoda) (2017)

Mnoho let jsem se nesmál až k slzám - a tenhle díl to dokázal. Potřebuju na záchod, to ne! To dám! Tak za to má u mě plný počet. 100%

• 5.3.2017  10:46
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Skvělá zábava, která mi sedla a dokážu se na to dívat vícekrát, což platí o máločem. Přišel jsem k němu až když už byl dávno skončený, vůbec mu to ale neubírá na vtipnosti. 90%

• 5.3.2017  10:44

Tak dobře, stačí mi 70 miliónů..... Beru! 95%

• 5.3.2017  10:42

Jeden z mých top dílů tohoto seriálu. Jak mohlo hořet v mořském aquaparku? Jak se stát nejoblíbenější zaměstnankyní šéfa firmy? A jak získat telefon iPhone, aniž bys za to musel platit firmě Apple? To vše se dozvíme v tomto parádním díle. 99%

• 5.3.2017  10:39

Jen si nabrnkla nejakčnějšího a nejhezčího člena kapely a pozor na masáže..... 96%

• 5.3.2017  10:37

Že vítězové soutěže ve slovíčkování jsou opravdové celebrity se dozvíte až z tohoto dílu. 95%

• 5.3.2017  10:33
    Ajťáci - Projev (S03E04) (epizoda) (2008)

Ano, jak vnímají běžní lidé IT je s krabičkou Internet příznačné :-) 99%

• 5.3.2017  10:30

Jen a její pohovor na nové místo, elektrické korekční slipy a další vychytávky tohoto dílu ho činí jedním z nejlepších. 98%

• 5.3.2017  10:28

Velmi zapamatovatelnej díl, jak se kluci naučili pár "chlapskej" výrazů o fotbale a snažili se zapadnout a jak to dopadlo. 98%

• 5.3.2017  10:24

Skvěle se spárovali a zajeli ve vzájemné konverzaci. Výbornej díl, hlavně jak se Moss vžil do role rozhádaných manželů. 86%

• 5.3.2017  10:20

Němčour byl naprosto super a idea, že policii nezajímá kanibal, ale šíření filmů VELMI trefná. 96%

• 5.3.2017  10:17

Protože seriál je jako celek vyjímečný, poslední díl nijak nevybočuje z jeho průměru. Některé díly byly lepší, ale i tady jsou skvělé fórky a absurdity, kvůli kterým ho máme tak rádi. Škoda, že je poslední. 81%

• 5.3.2017  09:55
    Spaceballs (1987)

Prezident Spaceballů a jeho stále vyrušující asistentka byli dobří, lord helma taky a Daphne Zuniga byla a pořád je krásná ženská. Zbytek se někdy i dá, to původní hodnocení za pět hvězd je dnes trochu na pováženou, ale je to svým způsobem kult, tak ho nechám. 81%

• 5.3.2017  09:45

Nejdřív jsem si to pustil s ženou, a jakmile se dostal do pekla, řekli jsme si, že to pro ni asi nebude. Jiný den, když seděla u počítače, jsem si řekl, tak teď bude ta správná chvíle. Já japonské věci mnohem raději, než ona. A zvláštní věci, což tenhle film určitě je. Konečný dojem? Výborný! Je velmi zapamatovatelný, zvuk hudby naprosto vynikající, některé fóry originální a super a i na romantiku dojde. Džunko je opravdu drsňačka, tu si rozhodně zapamatuju. Suma sumárum výbornej film pro všechny duchem mladé. 89%

• 17.2.2017  17:27

Ale jo, komentáře tady celkem sedí, není to špatná akce. Sice trochu pochybuju, že by autista dokázal být takhle komunikativní, ale je to pohádka, tak proč ne. Zábavná akční pohádka. 85%

• 11.2.2017  17:05
    Silvestry Vladimíra Menšíka (TV pořad) (1993)

Trochu krátké. Menšík nemůže zklamat, ani dnes. My to máme na DVD a má to 60 minut.

• 11.2.2017  16:34
    České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (divadelní záznam) (2010)

Taky výbornej kus. Radecký, Tyrš, Hus, praotec Čech, skvělé hlášky. Ladislave, odpočívej v pokoji, zůstalo toho za Tebou hodně skvělého. 86%

• 11.2.2017  15:56

Brečím, jen si na ten film vzpomenu. Strašně nerad se na něj dívám, protože je o nás a nenamlouvejme si, že jsme se za těch 48 let někam posunuli. To je jen do prvního opravdového problému. Teď je pohoda, ale běda jak by došlo na podobné lámání chleba. Skvělej, strašnej, krásnej film. 100%

1 2 3 4 5 6 12 22 33 43