Monstrum (2017) (TV film)

Rozhodně stálo za to tento film vidět. Jako obvykle, nic není v životě černobílé a tento film to opět dokazuje. Stejně tak dokazuje, že kde hraje Martin Kraus, to je obvykle slabota. Dozvěděl jsem se nějaké nové informace a přibližně souhlasím se zdejším hodnocením. Za mne 63%

John Wick 2 (2017)

Pořád nablejskaná kravina, stejně jako jednička. Jen možná o chloupeček lepší, someliér, krejčí byli osvěžující, stejně jako recepční z Continentalu. Cameo Franca Nera taky potěšilo. Před pár dny jsem si párkrát pustil Pěst legendy a ve srovnání působí Johnovy akční scény poněkud toporně až směšně. Za mě pořád jen tři hvězdy, jako jednička, jen nějaké procentíčko nahoru. 56%

Ochránce (2012)

Po 5 letech jsem se k tomu dostal v televizi. A bavilo mě to tak moc, že jsem se ochudil o kus spánku do práce, což dělám nanejvýš nerad. Pohodová vypínačka hlavy a relax. 70%

Black Site Delta (2017)

Nečekal jsem nic, jelikož tady nebylo žádné hodnocení, ani obsah. A to bylo asi dobře. Průšvih se nekonal. Akční film o partě utajených vězňů, kteří dostanou možnost utéct na svobodu, nebo zachránit New York od bombardování 50 megatunovou jadernou bombou a riskovat při tom život. Jsou totiž vězněni na základně, kde je i řízení dronů, na které se zaměří komando placené afgánským fanatikem. Jasně, není to žádná artová záležitost, ale celkem průměrný akčňák. A se synem jsme se shodli, že to nebylo špatné. 65%

Kalifornie (1993)

Ano, Brad si bere v podstatě celý film pro sebe, něco málo nechá Juliette Lewis a pak zbytku. Zdejších aktuálních 74% celkem sedí. 77%

Ip Man 3 (2015)

Po rozpačité dvojce jde IP Man zase nahoru. Boje s thajcem, Tysonem a rikšou super a s pouliční chátrou taky. Já jsem zase spokojený i když Donnie nemládne, pořád mají jeho boje oproti Jackiemu kvalitu a tvrdost. 84%

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Vzhledem k tomu, že katastrofické filmy nemusím, je tohle zase jedna vyjímka, kterou hodnotím vysoko. Moc se mi to líbilo, však Marky Mark mě málokdy zklame. 81%

Ip Man 2 (2010)

Donnie je hvězda, o tom není pochyb. Ale tento díl mi oproti jedničce přišel slabší. Uživatel Flipnic, jehož vývody o akčních filmech respektuju, byl v extázi. To bohužel tentokrát nesdílím. Sammo už mi taky nepřijde tak špičkový, jak je u něj zvykem a Ip nejdřív radí, kam se má útočit, aby na to ve vlatním souboji naprosto zapomněl. Teda polomrtvej si nakonec vzpomene, ale to už mi přišlo za čáru. Z úcty k Donnieho dílu dávám čtyři, jednička je rozhodně lepší. 70%

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Tyhle historické seriály nemusím, humoresky mě naprosto nebavily. Čest vyjímkám a tato je jednou z nich. Plejáda osazenstva byla velmi povedená, příběhy zábavné, atmosféra příjemná. Za mne je to na pět hvězd, bez problému. 84%

Příchozí (2016)

Amy v druhém fimu v krátké době. Ale tentokrát moc zábavném filmu, který hodnotím velice pozitivně. Až na scénu s pár fanatiky co je nechali položit výbušninu a telefonováním, kdy potřeba vymyslet akci převážila nad jinak slušně postaveným scénářem, je to skvěle udělaný film. Atmosféra, kamera a vše ostatní se povedlo a dávám za pět. 86%