Agents of S.H.I.E.L.D.: Slingshot (2016) (seriál)

Je to hodně mini a zdálo se mi, že za jeden standardní díl agentů se toho stihne víc, než za tehle jeden rozkouskovaný. Průměr a v porovnání se skvělou čtvrtou sérií agentů je to fakt nicka. 45%

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Druhý díl byl snad ještě o kapku zábavnější, než první. Spokojenost veliká. 87%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

První dvě třetiny byly hodně slibné, ale pak to nějak ztratilo dech a začalo mi to připadat, jako blbina. Těch digitálních efektů už bylo moc a začalo to nudit. Škoda, jinak docela slušný kus, ale mohlo to být ještě lepší. 78%

Chuť znovu žít (2012)

Pár dní po Frankie a Johny a totálně jiný zážitek. Absolutní balzám na duši, skvělé herecké výkony a nádherné dialogy. Tenhle film jsem si moc užil. 89%

Frankie a Johnny (1991)

Sice zde hrají známí herci, ale položme si otázku. Je tenhle film díky tomu nějak vyjímečný? Není! Je veskrze průměrný a jako takový ho hodnotím. 50%

Logan: Wolverine (2017)

Tak tohle nebyl příliš hezký a optimistický konec našich hrdinů. To si snad ani nezasloužili. X-Men byli pro mě vždy pěkný akčňák, který si rád pustím znovu, ale takhle to vyvrcholit? Jistě, své kvality to má, ale plný počet nemůžu dát. 76%

Kocour Bob (2016)

Jsou jen dva typy lidí. Ti co jim kočky nic moc neříkají a pak ti, kteří kočky milují. My milovníci koček asi nemůžeme už z principu dát tomuto filmu málo. Vyznívá pozitivně, tak si ty čtyři hvězdy a 76% zaslouží.

Obávaný bojovník (2006)

Měl jsem po letech možnost vidět Director's cut a moc se mi líbil, určitě víc než "oficiální verze". Možná už jsem taky dospěl k moudrům o kterých se ve filmu hovoří. Rozhodně jeden z nejlepších Kung-Fu filmů, co byly natočeny, který se připojil k Pěsti legendy a dalším top filmům tohoto žánru. 95%

Baramui paiteo (2004)

Tohle je silně rozporuplný film. Akce relativně pomálu a spíš jen ve druhé polovině. Že by po tolika vážných zraněních byl schopen takhle tvrdě trénovat a bojovat je dost neuvěřitelné. Asi je spousta povedenějších akčních filmů, takže dávám 79% Po druhém a třetím shlédnutí zvyšuju, přece jen jsou akční scény hodně dobré. 87%

Sekai kara neko ga kietanara (2016)

Nádhera. Člověk se nesmí moc rýpat v nesrovnalostech následků zmizení konkrétní věci ze světa, tam samozřejmě trhliny najdeme. Ale jinak moc hezký film o tom, co vše v životě potřebujeme a jaké by mohly být následky, kdyby něco kvůli prodloužení našeho vlatního života ze světa zmizelo. Japonci umí. 93%