Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Čertík a Vagnerová celkem v pohodě, princezna o ničem a Piškula.... velice rozpačitý.Čerti v pekle i na zemi taky povedený, záporák Sokol se taky dal, ale bohužel to všem kazí Piškula a sráží to do průměru. 58%

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Jednička čím víc shlédnutí, tím lepší. Dvojku už jsem viděl dvakrát a opět super! Myslím, že by měli přestat s vyčpělým Bondem, protože tohle ho předbíhá ve všech směrech. 95%

Valerian a město tisíce planet (2017)

Proč tak špatná hodnocení? Pohodová akční Sci-Fi s neokoukanými herci, kde nejslabší byl ten nejslavnější. Ano Clive toho moc nepředvedl, nepasoval mi tam ani trochu. Ale zbytek skvělá zábava. 90%

Stud (2011)

Miluju tyhle rádoby problémy velkoměstských úspěšných floutků. Řešení je spousta, ale my se radši budeme piplat v tom jak se trápí a jsou prázdní a nevědí jak z toho. To na mě není. Jako erotika slabý, jako psychologie mne to taky míjí, tak snad jen ocenění celkového pocitu z toho ostatního - 57%.

Těsně vedle (2007)

Nevyrovnaný film. Mohla to být vcelku pěkná romantická komedie, nebýt těch nechutností. Ale pravda, některé absurdity mě dokázaly rozesmát - bobr, nákladní vlak. Bohužel jako celek bych těch aktuálních 55% podpořil.

3 dny na zabití (2014)

Je to blbost, ale dobře se mi na to koukalo. Takže pěkné silné 4 hvězdy. 80%

Blade Runner (1982)

Pro mě je hlavní hvězdou filmu jednoznačně Rutger Hauer a jeho replikantští kolegové, včetně Sean Young samozřejmě. Opět mě scéna s jeho koncem rozslzela. Je to kult a i po 35 letech má slušnou sílu. 95%

Drak přichází (1973)

Jasně že jako film to neobstojí. Každý soudný člověk ví, že na tyhle filmy se díváme jen pro ty skvělé bojové scény. A ty jsou opravdu legendární.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Mám za sebou 10 sérií, tak snad už můžu hodnotit. Chvilkama jsem měl obavy, jestli to neslábne, ale ne. Pořád je to výborný a bavím se. Zatím vše s dabingem, tak uvidím, jestli se ještě někdy propracuju k originálnímu znění.

Já, padouch 3 (2017)

Na první podívání lepší, než dvojka. Narážky na 80-tky jsou super pro nás, co to zažili. Jednorožec se moc povedl. Já hodnotím vysoko. 90%