Partička (2011) (pořad)

Málokdy se už v naší tv najde mezi všemi těmi stáry a faktory opravdu dobrý zábavný pořad ale žel bohu českému diváku se nezavděčí zřejmě nic jak zde vidím. Smutné že takový vtipný skvost obrazovky ať už přenesený jako by snad ty stáry u nás zkopčené odnikud nebyly či ne má jen 67% zde. Někoho třeba tenhle typ humoru bavit nemusí ale že by měl mít jen jednu hvězdu je hanba i na uživatele Csfd . (

Neúplatní (1987)

V mafiánském prostředí let za prohibice jedině Kmotr tenhle snímek překonává

Třetí patro (1985) (seriál)

Životní výkon Vaculíka a seriál patřící mezi lepší české ve kterém startovala kariéru spousta dalších kvalitních herců jde ve zdejším hodnocení do kytiček protože se v něm nestřílí nefetuje nelynčuje. Pravda kdyby se před rokem 1989 natočila tisícovka seriálů, tak všechny budou jen politické dle některých pisálků. Panebože můj proč jsi dal do ruky registraci některým lidem zde. Ale co se divit když někteří nemají ani páru co tehdy byla učňovská éra když by jen študýrovali na gymnáziu a pak šup do teplých kanclíků.

Slavnosti sněženek (1983)

Je jen málo lepších českých filmů a hereckých výkonů než pana Hrušínského zde

Sleduje tě vrah! (2000)

James Spader jako detektiv? Ne děkuji... Ten se na to fakt totálně nehodí, stejně tak jako Keanu Reeves na vraha. Tak přesně jak jiný uživatel, který tohle zde napsal jsem si říkal u prvních 5 minut filmu. Pak jsem jej s napětím zvyšujícím se s přibývajícími minutami dokoukal a řekl si, že by ty blbečky kteří sem chodí jen ničit hodnocení filmů a chtěj si hrát na Lynche měl někdo už zlynčovat. Parádní detektivka. Ne nijak excelentní, ale chvílemi jsem měl pocit že se dívám na Freemana a Sběratele polibků či co. Fakt nedávejte na nízké procenta u filmu. Sice by mohl být napínavější a kvalitnější, ale thriller je to dobrý. Na tři hvězdy určitě a u mě na i na 4 že mě nakonec Reeves i Spader přesvědčili že se tam hodili.

Velký sen (2011)

Daniela Buhla jsem před Rivaly přiznám se moc neznal. Ale to asi nikdo. Tak jsem ze zvědavosti koukal na jeho filmografii. A tahle trefa byla trefa přímo do černého. Jestli v Rush Dan Laudu nehrál ale stal se jím pak zde nehrál ale ukázal jak asi začínal Bayern Mnichov )

Bestiář (2007) odpad!

Madam bestii Nesvadbku by k filmu vůbec neměli pouštět

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Pan Dietl by se obrátil v hrobě kdyby viděl kolik seriálů se dnes točí a stojí za 2 věci akorát