Velký útěk (1963)

Na tenhle snímek stačí jen jedna věc říct. Velká jména, velký film. Nebo jste snad chtěli slyšet víc? Dobrá, samozřejmíček, ale počkejte, musím se sehnout pro tenisový míček.

Dinosaurové (1991) (seriál)

,,Nejsi máma! Jestli tu televizi vypneš, budeš toho strašlivě litovat..,,Lituju tohoooo! :-DDDD...není třeba víc psát, jedna lepší hláška než druhá, super seriál.:-DDD Zajímavé komentáře: Fingon

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Není divu, že je seriál mezi odpadními, když jej zde komentují převážně lidé, kteří jej hodnotí po prvním díle vysílání léta na Nově. A to pomíjím fakta, že sotva mohou z této doby něco znát, myslím zejména seriálově z pera takového velikána jako Dietl, vulgární a politické výroky ani nekomentuji, na to aby mohli toto hodnotit. A už vůbec pomíjím názory lidí zde, kteří zaručeně ví jak pan Dietl psal. Omyl vážení, nikoli jednu, ale i dvacet denně stránek stvořil. Při tempu jedné bych ani já jako scénárista nemohl nic tvořit, natož velikán, který má na kontě tucty seriálů. Jediným zde pravdivým faktem komentujících tak zůstává, že seriál není ani tak normalizační, jako spíše kravinou. I když ne tak zdaleka velkou, jak je zde hodnocená. Za sebe musím říci, kdo neběhal za kombajny v létě, nebyl správnej kluk:-) A o tom tento seriál je, o kombajnech, žních, tak jak to tehdy v tehdejší době bylo rok co rok naprosto běžnou součástí bez které si nešlo představit léto. Kdo v něm vidí něco více je hlupák. Protože našim dětem jednou budou také připadat některé dnešní Ordinace a jiné slátaniny jako kraviny naší doby. A s politikou to nebude mít nic společné stejně jako toto. Mě osobně se náhodou tento seriál docela i líbí a jistě patří spíše k českému průměru než odpadu jak je zde hodnocen. Bohužel, díky většině diváků u nichž vítězí dojem politický nad dojmem filmovým.

Poslední sezona (2006) (seriál)

Tenhle seriál mě osobně velice srdečně zasáhl, jelikož sám jsem stvořil také seriál z prostředí hokeje a tak jsem byl zvědav na konkurenci. Bohužel, zatímco já na dynamiku sportu hledím zásadně, zde opět vítězí seriálová politika vtahů nad hlavním tématem. Věřím jen, že jednou prokážu, že na můj hokej budou zcela jiné recenze.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Výborný sportovní seriál z prostředí atletiky o sportu a přátelství, vzestupech i pádech. Skvělý výkon Sváti Skopala a stejně tak ,,dědka,, Větrovce, kterého jsem si zde velice oblíbil. To vše doplněno skvělou hudbou Karla Svobody. Takhle má vypadat přesně sportovní seriál doplněn vedlejšími dějovými vztahy, aniž by se do nich zamotával jak je tomu v dnešní novější tvorbě u jiných. Jen mi zůstává rozum stát, jak může Ivan Hejna psát tak rozdílně, aby v osmdesátých letech napsal takto skvělý seriál a v novější době Poslední sezonu taktéž ze světa sportu tak zazdil.

Správná volba (2008)

Super komedie. Lepší parodií na politiku už snad mohou být jen Mí drazí američané nebo Vrtěti psem...Tady mexičani nejsou..,,Atensio, ola :-DDD. Vynikající nápad na téma k filmu, kde jeden hlas může rozhodnout volby. Škoda je jen slabší zpracování tohoto filmu, které kdyby se vylepšilo, patřil by film dost vysoko na hodnocení. Za podívání ale jistě stojí výkon Madeline Caroll, pamatujte na mě, tohle je druhá Dakota Fanning.

Invictus: Neporažený (2009)

Tak jako Expendables je značkou pro dobrý akční film, tak Eastwood je jednoduše značka pro vysoce kvalitní film. Není třeba ani více komentovat. A Morgan s Mattem výborní, Mandelu by snad ani nikdo jinej hrát nemohl.

Tuxedo (2002)

Doslova zde zírám. Jedni, co jinde hodnotí Hewittovou jako jednu z nejhorších hereček se zde rozplývají nad jejím uměním. Jiní prozměnu všude chválí Chana, zatímco zde jej haní. Málokdo si ale už uvědomuje, že se v první řadě zde hodnotí jeho film a zejména film, který má být komedií na akční agenty. Kdo čekal akční filmy Jackieho, ten si patrně asi neumí ani přečíst tv program správně. Film jinak lehce podprůměr, Jackie zde není špatný, ale potřeboval by lepšího scénáristu.

Jdi na to (1983)

Italské mlátičky, které zbouchají každého, aniž by se ho dotkli byly prostě v těhle letech hitem. Co na tom, že dnes se už díváme na to jejich fackování trochu jinak. Stejně většina z nás na této dvojici vyrostla a kdo by jejich filmy nemiloval. A když přidáme skvělý humor, tak tohle je jeden z jejich nejlepších, takže jděte na to a dávejte mnoho hvězd.

Hvězdná pěchota (1997)

Mám jen jediné pravidlo. Ten, kdo hodnotí za více než tři, nepřestává.