Van Helsing (2004)

Hlavní obsazení Jackman-Beckinsale přinášíš spoustu očekávání. Temně se tvářící film, který toho příliš mnoho nenabídl, bohužel. Tedy nabídl, ale pokud si vezmu potenciál a neskutečné finanční možnosti, kterými tvůrci disponovali, jde vesměs o zklamání. Oceňuji český komparz, kterého je ve filmu požehnaně.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Nevím, jestli to víte, ale Letopisy Narnie jsou natočeny podle KNIHY!.. Není to špatné, není to ani moc dobré - 60%

Partička (2009) (pořad)

Stůj, nebo improvizuj! Bavím se, i když mi v roli čtyř partičkářů sedí spíše chlapy.. :)

Partička (2011) (pořad)

Takové lepší dvojče Slovenské P4RTIČKY. Pobaví, pokud se na to kouká občas, nesmí se to přeháně. Některé hry jsou lepší, některé jsou bohužel slabší

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

,,Je to tak blbé, až je to dobré" Carreyův obličej dokáže věci, u kterých se prostě nejde nezasmát! :) Navíc je to moje nejoblíbenější postava mého dětství

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Asi můj nejoblíbenější Survivor :-) Škoda, od 7. dne jsem fandil Rafeovi.. :) Jen je škoda, že jsou tam místy náznaky toho, že nežijou až tak špatně.. Počítám, že mají na sobě jen jedno a to samé oblečení, ale že by extra hladověli, to ne.. Navíc... kdo to točí..? Stromy a opice..?... PS: pokud se podíváte na Danni Boatwright ( Hrají: Jeff Probst, Danni Boatwright..) Tak je tam na obrázku Stephanie :D

Těžká dřina (2011) (pořad)

Hloupé české Remake Špinavé Práce(Dirty Jobs) Chybí mi Mike Rowe!!

Ulice (2005) (seriál)

Co se českejch seriálů týče, tak je to asi ten nejlepší z dílny čechů v posledních 5-ti let.. - ne fakt, seriál má celou dobu nějaký děj a zápletky a když se na něj jednou za čas na pár minut podívám, tak to není pořád dokola a dokola a dokola

Vítejte doma! (2003) (pořad)

"Doteď jsem nechápal, jak to dokázali všecko za jediný týden, ale což...když to těm rodinám pomůže, tak proč ne..." - jednoduché: Když mají k dispozici pár set tisíc Dollarů a pár desítek stavebních dělníků, navíc jsou to dřevostavby, proto jsou tam takový katastrofy, když začne foukat.. No, dívat se na to dá (i když mi celkem dost vadí ti načinčaní krásky jako Michael Moloney), trochu lepší před verze českého Jak se staví Sen..

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Co to je za krutost, proč?! Rodinný, tak proč jediný lidi co znám jsou mí 65-70letý babičky!?