Wanted (2008)

Velmi dobrý, ale také i zajímavý film, který se kvalitou dal rozdělit na 2 části. Prvních 15-20 minut bylo skoro o ničem, dokonce jsem se i trošku nudil (až na přestřelku na střeše, to jsem zíral). Zbytek filmu byl úchvatný, konečně začal nabírat obrátky a dostal se až do žánru Sci-fi. Mám tento film rád, dokonce ho mám v oblíbených. A hvězdy jako James McAvoy, Angelina Jolie a Morgan Freeman k tomuto závěru také přispěli. Dále ve filmu bylo několik zvratů, které by jen málo kdo tušil. Doporučuji. 85%

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Myslel jsem, že je to akční horor, místo toho jsem viděl nějakou polorybu jak běhá sem tam, doktora Švába, modré želé, obřího skoromotýla a pak přerostlou slečnu. Chtěl jsem to vypnout, smazat a kouknout se na něco jiného, ale film mě celkem uchvátil a tak jsem ho dokoukal. A výsledek?? Úchvatný výborně zpracované, nadabingované se skvělým dějem, který to opravdu završil a mín něž 4hvězdičky mu nemůžu dát. Pracanti z Dreamworks opět udělali vynikající animovanou akční komedii a ještě více mne utvrdili, že od nich vychází jen kvalitní animáky :). Moc se mi líbila scéna s prezidentem (v nějakém krytu) ve které představovali monstra - v té scéně opravdu nebylo na mé straně málo smíchu. 80%

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Pohádka pro dospělé, ale i děti. Kdo by nechtěl být mistr karate (a pravděpodobně minimálně 5 dalších bojových umění), šerif a dokonce i Texaský Ranger :) Ze všeho se dostane, je silnější než Arnold Schwarzeneger a vytrvalejší než Indiana Jones. Když už dojde na akci, tak samozřejmě Chuck Norris vždy zvítězí (sice několikrát dostane do obličeje, ale ani kapka jeho krve, zato zmasakrovaní kriminálníci se nedají spočítat..). Každopádně mě to v dětství dokázalo zabavit a pokud není zbytí, jeden dva díly dokážu přežít :)

Cizinec (2010)

Film, který měl být napínavý, romantický, inteligentní a neodolatelný je spíš nijaký. Herecké výkony byli vynikající, ale celkem nic moc. Možná kdyby Angelina Jolie a Johnny Deep film natočili každý s někým jiným, možná by to bylo lepší - moc se mi tam k sobě nehodili. Pro tyto herce podprůměrný film, který se opíral hlavně o herecké hvězdy. Nenudil jsem se - to ne, ale mám z toho všelijaké pocity. 65%

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Jedna z nejlepších TV-Realitních soutěží co znám, ale stejně mám radši Britskou verzi.. 75%

Titanic (1997)

Určitě né nejlepší dílo světa, ale určitě tento film přirostl k srdcím diváků a to, že byl ověnčen rekordními 11 Oscary - to už mluví za většinu. "Byl obrovský, byl luxusní, všichni říkali, že je nepotopitelný, ale stejně se potopil". Brilantní herecké výkony Leonarda DiCapria a nádherné Kate Winslet + úžasná režie Jamese Camerona. Jeden z nejromantičnějších filmů o lásce chudého Jacka a bohaté Rose. 90%

Hon na čarodějnice (2011)

Abych pravdu řekl, mám smíšené pocity Cage s vlasy - super a pak místy až hororový děj, na druhou stranu mi to přijde trošku ulítlé. Odpod to určitě není je to Průměrný a místy dokonce Nadprůměrný film. Určitě Nicolas Cage nebo Ron Perlman hráli už v "lepších" filmech, na druhou stranu je to pokoukáníčko dobré, a když se díváte v noci tak se může stát, že se budete i bát. Čekal jsem něco malinko jiného, ale film jsem si užil. 75%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Skvělá první polovina, bohužel ne už tak kvalitní, svižně a originálně zakončené. Určitě si ale za první 4 série plný počet zaslouží, kvalitou se totiž dokázali srovnat s (asi nejpodobnějšími) nesmrtelnými Přáteli

Disaster Movie (2008) odpad!

Tento film jsem si stáhl v domění, že se trochu pobavím, jako to bylo např. ve Velkej biják, Scary Movie,.. nebo Drsnej Doják a on OMYL, tak nudnou, nesnesitelně trapnou parodii(* pokud se tomu parodie dá vůbec říkat) jsem ještě neviděl! Opravdu byla jen jedna malá scéna, u které jsem se pousmál, a to když přišla Carmen Electra. Toto byl opravdu nejnudnější film co znám. 5%

Jak vycvičit draka (2010)

Pixar,pixar,... pořád jen Pixar a teď DreamWorks s nádhernou rodinou, animovanou, dobrodružnou komedií Jednoznačně 5 hvězdiček. Sice malinko předvídatelný příběh, skvěle nafilmovaný a emoční - u animáku naprosto nečekané - v roce 2010 asi jeden z největších překvapení. 95% a mé TOP