Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Stranger Things (2016) (TV seriál)

Zajímalo by mě, jestli někdo z těch kdo tady vyzdvihuje perfektní vykreslení "80" let a nostalgicky vzpomínají, žilo v té době v USA, protože já si třeba 80 léta v československu pamatuju trochu jinak. Nebavilo mě to. Po 4 díle jsem to musel ukončit pro nezáživnou nudu.

plakát

Proč? 13x proto (2017) (TV seriál)

Každým dalším filmem a nebo seriálem který vidím, je mi čím dál větší záhadou proč je ta neuvěřitelně stupidní amerika celému světu vzorem. Hannah mi byla úpně ukradená a kdyby měla větší IQ než 30 tak by nad tímhle vším mávla rukou a bylo by po problémech. V 80% si za svoje ublíženecké stavy mohla sama a tak je docela problém s někým takovým soucítit. Neřekl bych že je to na odpad ale taky nevím kolik hvězd by si to mohlo reálně zasloužit. Takže to hodnotit nebudu. Nejzvláštnější mi potom přijde situace kdy naprosto zdeptaná holka která nemá žádný smysl života, v naprostém klidu nahraje xy hodin záznamu na kazety a pak si to hodí. Hmmm ... asi tak v prdeli nebyla ne ? A pokud chtěla tímhle činem demonstrovat co se děje a jak to může končit, tak se ji to moc nepovedlo a stát se tohle v reálném světě tak by stejně nikdo z těch zúčastněných podle mě neprojevil jedinou emoci.

Death Note (2017) odpad!

Pokud znáte seriál, tak se tomuto filmu vyhněte hodně velkým obloukem. Kamarád který seriál nezná, se vyjádřil ve smyslu že ten film nebyl špatný ale moc nerozuměl tomu jak se vlastně věci dějí a jak to celé funguje. Já který znám seriál a vím jak to všechno funguje, jsem si celou dobu říkal že spousta věcí prostě nedává smysl a závěrečná scéna - ruské kolo a náskeldné vysvětlení jak to všechno bylo promyšlené - jednoduše nedává žádný logický smysl a ve filmu je to je vysvětlené tak že to podle mě pochopí jen ten kdo zná seriál a chápe souvislosti. Kdo nezná seriál bude nechápavě kroutit hlavou. Takže za mě to nebude ani ta jedna hvězda. DODATEK : kdy už konečně filmaři pochopí že natáčet látku které nerozumí není ta správná cesta. Tohle měly dělat japonci a né američani kteří po zpackaném Ghost in the shell, posraly další film. Proč se tak strašně moc odklonily od seriálu ? To přece nedává žádný smysl. Proč si vyberou takový námět a pak ho úplně předělají ?

plakát

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Zážitek z kina se začal srát hned v úvodu, kdy cestou do kina začalo pršet a to jako docela hodně. No v pohodě, nejsme z cukru ale i tak to dost náladu pokazí. O 4 sedadla vedle nás seděla parta holek která evidentně nešla na film ale na nějakou soutěž v nasírání svého okolí hihňáním a aby toho nebylo málo tak na druhé straně hned vedle mě seděl takovej malej fakan kterému co 2 minuty blikal mobil do kterého pořád něco datloval. Po třetím upozornění že mu rozkopu rypák jestli mu ten telefon ještě jednou zabliká se vytratil a už se nevrátil. Takže asi taky nešel přímo na film ale jen tak si posedět a SMSkovat z jiným trotlem. Po nějaké době jsem si uvědomil svou averzi na chození do kina, když mě začal neuvěřitelným způsobec srát zvuk filmu. Jo opět to příšerně řvalo což mě vytočilo natolik že jsem to po hodině a deseti minutách vzdal a šel jsem si sednout do vedlejší kavárny kde jsem gentlemansky počkal na konec filmu a své 2 kamarádky abych je doprovodil domů. Jo a ten film mě absolutně nezajímal a i tu hodinu a něco jsem se dost nudil. Neříkám že je to na odpad ale řekněme že ta hodinka je tak na 2 hvězdy. Počkám si na kvalitní RIP a do kina nevlezu už fakt asi nikdy. Nechápu co je tak úžasného na tom že ta hudba a zvuk celkově je tak strašně nahlas. Fakt mě z toho začala bolet hlava.

plakát

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Upřímě řečeno, nechápu co je na tomto filmu tak geniálního že to všechny tak ohromilo. Ještě v půlce filmu jsem netušil kdo je kdo a od půlky mi to bylo jedno, zápletka byla zmatená a v posledních dvou scénách - na konci filmu v hotelovém pokoji a v letadle - nedávala smysl a vůbec by mě nepřekvapilo kdyby na úplném konci to letadlo vletělo do Klingonského dravce a ukázalo se že všichni jsou agenti Klingonské říše. Postavy byly na facku v každém dialogu a ta nejvíc nejlepší a nejakčnější scéna v dějinách filmu natočená na jeden záběr kde všichni trpěly kvůli tomu jak dostává Ch. Theron na tlamu, mi přišla utahaná, dlouhá a nevěrohodná. Kdo byl vlastně McAvoy, vůbec netuším, protože ukázaly asi 5 odhalení kde to hrál na 8 různých stran a nedávalo to ani trochu smysl. Celý film byl divný. Erotická scéna mezi holkama způsobila u mnoha chlapů vlhké fleky na trenclích a opět netuším proč (navíc Boutella mi nepřijde sexy ani z dálky) Pořád se mluví a já nevím o čem, naznačuje se a já nevím co.

7 životů (2017)

Kdyby ty sestry byly 4, na výsledku by to nic nezměnilo. Spousta podivností založených na skutečnosti že je jich 7, spousta zbytečného plácání, špatně vykreslený svět budoucnosti, ne moc logický děj (nevěřím že by se dokázaly takhle dlouho schovávat) a docela dost děr ve scénáři - občas jsem si říkal že to prostě nedává smysl. Někde od poloviny filmu jsem se přestal snažit odlišit jednu sestru od těch dalších a prostě jsem přijmul fakt že jedna se jednou jmenuje Katka a podruhé (ta samá ?) se jmenuje třeba Jitka aby o 5 záběrů později řekla sama že se jmenuje Marie. Ty kráso ! 2 hvězdy. Co by jako dělaly v případě že by nebyly identitcké ? Nebo kdyby byly 3 holky a 4 kluci ? Co když by ji srazilo auto a ona přišla třeba o nohu ? Jak to fungovalo třeba u zubaře, nebo lékařské prohlídce celkově ?

plakát

Katy Perry - Swish Swish (Lyric Video) (2017) (hudební videoklip) odpad!

Po příšernostech jako je třeba Bon Apetit, Dark Horse a nebo This Is How We Do, přichází další hrůza v podobě otřesného klipu a ještě horšího zpěvu. Její starší písničky jsou na poslech hodně příjemné (mnohdy jsem ani nevěděl že jsou zrovna od ní) ale to co předvádí poslední dobou je prostě hrůza.

plakát

Partička (2011) (TV pořad) odpad!

31:8:2017 Nová partička v novém formátu v nové sestavě. Totální odpad a největší trapnost na TV obrazovkách za posledních 10 let.

Digimon (2000)

Někdo si určitě řekl že do téhle příšernosti nesežene herce, tak to raději nakreslily. Animace je sice slušná ale ten zbytek je, slušně řečeno, hrozný

plakát

Blade Runner (1982) odpad!

Po neustále se opakujících debatách v práci na nový trailer k filmu Blade Runner 2049, který má navázat na nejlepší klasiku všech klasik, jsem se rozhodl doplnit si vzdělání. Předem upozorňuju na to že mě opravdu nezajímá kdy film vznikl a tak to nehodlám nijak v hodnocení připisovat tomu že je to "dobou vzniku a efekty nejsou nic moc" :: Ten film je tmavý, pořád tam prší, ulice vypadají jak ze slumu v nejzapadlejším místě afriky a celkově je to nudný a zmatený film. Nebudu tady popisovat to co už napsalo x lidí přede mnou (jo je to fakt nudný film a je to fakt špatný film a je to fakt nezáživná nudná věc) Po několika minutách co se oběvily titulky, jsem tak trošku zapojil mozek a začal přemýšlet co mi to tak připomíná. A přišel jsem na to že je tady jeden snímek který je vlastně to samé a děje se tam toho taky tak strašně "moc dúležitého" a taky je to nuda. Batman v Superman. Oba filmy jsou tmavé a nejde v nich nic pořádně vidět. V obou filmech neustále prší. Oba filmy mají nesmyslně naroubovanou zápletku - někdo chce někoho zabít a neumí se domluvit, přitom se mi nezdálo že by replikanti chtěly kohokoliv zabíjet a nebo Deckard chtěl kohokoliv chránit (před neexistujícím zlem) V obou filmech se řeší zbytečnosti a bojuje se pro ... co vlastně ? (vyšetřování je zmatené a souboje nedávají šanci nikomu fandit protože vás prostě žádná postava nezajímá natolik aby jste ji fandily) Oba filmy končí smrtí někoho kdo vůbec umřít nemusel (SPOILER) V obou filmech si říkáte "O CO DOPRDELE VŠEM JDE" a na konci jen sedíte a říkáte si že si z vás někdo udělal hodně velkou srandu. Na BvS se nadává kvůli všemu tomu kvůli čemu se na BR pějí ódy. BvS za to poslay do horoucích pekel a BR za to samé vyzdvihly na piedestal. Vzbuďte se lidi a přiznejte sami sobě že tenhle film je fakt sranec k uzoufání.