Hanebný pancharti (2009)

Film takový no běžný, sice je tam hrozně poznat Tarantinův rukopis, ale stejně to ani na čtyři hvězdičky nestačí. Výkon Brada Pitta byl skvělý, některé scény taky, ale stále se mi tam více věcí nelíbilo než líbilo.

Jurský park (1993)

Výborný film, ještě teď si pamatuji jak jsem jako malý koukal s angínou na televizi a běžel zrovna jurský park. Výborné efekty, krásná krajina, zajímavý příběh. Akorát ty děti, mě tam hrozně štvali.

Ti druzí (2001)

Skvělý film při kterém jste od začátku hrozně napjatí a pořád chcete zjistit o co vlastně jde, ale to musíte počkat až na konec filmu. Úžasná Nicole Kidman. Úžasný scénář, hudba jakbysmet.

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Tak po shlédnutí třech sérii stále nechápu zdejší malé hodnocení zatím se bavím královsky.

Titanic (1997)

Nadhodnocená ubrečená sračička která ve Vás občas probouzí nechutenství. Slizký Leonardo. Nejkrásnější na tom Všem jsou epické herecké výkony komparzistů a taky slečna Kate která má stále nablýskanou tvář i když loď už je skoro potopená. Možná se tak narodila možná je to maybelline.

Princ a Večernice (1978)

Průměrná česká pohádka, která neurazí a jako malý jsem ji měl moc rád.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Když se podíváte jak vypadají dnešní pohádky pro děti (mám dvě malé neteře) tak tohle je přesná forma amerických "dětských filmů" ať už vezmeme Hanah Montanu a další zvěrstva z kanálů jako je Minimax, Jetix a podobně tak jsme se vlastně srovnali s američanama. No každopádně je to nehorázná břečka, která se neměla vůbec odvysílat. Koukám, že když má film "dobré" efekty tak je zájem větší i když stojí příběh za starou bačkoru. Nehorázná zhovadilost. Viděl jsem tento "film" nebo "pohádku" s neteří v libereckém Cinestaru.

Pokémon (1997) (seriál)

Chyť je všechny ! Nechápu tak nízké hodnocení , když vidím jaké hodnocení má ubohý Naruto tak se docela divím, ale asi věc vkusu , já ovšem nemůžu jinak. Není jiného seriálu, který by tak pobláznil planetu jako Pokemon, hrací karty, tv seriál, filmy, hry, sběratelská alba, tím vším se to po světě hemžilo po několik let. Pokemoni byli, jsou a budou světovým fenoménem i když jak to chodí s nabývajícími díly klesá kvalita seriálu a moderní design seriál kazí. Pro mě jsou to prostě dvě skvělé série (v českém jazyce).Prostě seriál mého mládí na který si nenechám sáhnout!

Tenkrát v Americe (1984)

Špička mezi mafiánskými filmy, skvělý Robert De Niro, James Woods a úžasná hudba. Nemluvě o skvělé atmosféře.

Dobří holubi se vracejí (1988)

K tomuto filmu má zvláštní citovou vazbu, sice mě možná dost ovlivnilo to , že tam hraje můj otec,ale i tak je to skvělý film. Oblast alkoholismu a jemu podobné jsem zažil na vlastní kůži a tenhle film jen dodal na pravdivosti vyprávění. Nemůžu jinak než udělit plný počet.