Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Klasický komediální sitcom se super tématem a skvělým Charliem Sheenem.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

První díl byl skvělý, ale tenhle díl si u mě našel zvláštní místo. Downey je arogantní, namyšlený, sebevědomí stejně jako v Iron Manovi, dobře vymyšlený scénář. Ve filmu jeh hodně akce, je dobře vybraný záporný hrdina a mezi oběma stranami je mimo nenávisti i hodně respektu. Za mě skvělý film.

Kmotr (1972)

Mistrovské dílu bez jakýchkoliv chybiček. Naprosto unikátní, jedinečné, skvostné výstupy Marlona Branda coby mafiánského bosse a bezchybného Al Pacina. Už jen úvodní scéna je plná testosteronu a charismatu až na půdu. Pokud někdo neviděl Kmotra jakoby nežil. Mezník v mafiánské tvorbě, nečekává Vás tu přestřelky v ulicích každých pět minut ( i když pár dost krvavých scén tam taky je) ale čeká Vás náhled do jedné mafiánské rodiny, která pochází z tehdy poválečné nacistické Itálie a příběh chlapce, který nikdy nechtěl mít se zločinem nic společného, ale osud jej zavedl na cestu kterou před ním vyšlapal jeho otec. Silný snímek.

Rocky (1976)

Americký sen spojený s boxem. Sympatický Rocky Balboa, nula z ulice dostává šanci boxovat se šampionem. Příběh o člověku, který dal do svého snu všechno svou energii, duši i srdce. K tomu Vám ještě naservírují milostnou zápletku s jeho milou a srdceryvný zápas se šampionem z kterého oba odchází jako vítězové ( obrazně řečeno ). Sylvester Stallone se zapsal do dějin filmového plátna.

Lotrando a Zubejda (1996)

Jedna z těch povedených porevolučních pohádek. Hezké kulisy, příběh, písničky. Zřejmě moje nejoblíbenější.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Skvělá komedie se spoustou hlášek a narážek. Vulgární, sexistické, úchylné, prostě to nejlepší, co do komedií patří. Bavil jsem se náramně .

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Asi nejlepších akční film posledních let. Nostalgický návrat do devadesátých let, úžasné herecké obsazení. Nejkrásnější pocit vidět ty největší bohy akčních filmů vedle sebe. Nemám co bych tomu vytkl, oproti prvnímu dílu je tohle poklad! Doufejme, že třetí pokračování bude stejně úspěšné!

Rebelka (2012)

Příjemná pohádka s milým příběhem a krásným grafickým podáním.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Viděl jsem prvních sedm sérií a kdyby nedocházelo u postav k sociálním a intimním vztahům a nepropojovali je takzvané Cobra 11 syndromy aneb vtípek na konec dílu pak by to byl top kriminální seriál.

Skrytá identita (2006)

Zajímavá forma i prezentace docela obyčejného příběhu. Skvělé herecké výkony na obou stranách a vlastně jsem ani nevěděl komu to více přeji.