Jack_F.

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 21.9.2019  20:12
    Ad Astra (2019)

Hloupý...opravdu stupidně hloupý! film. Stupidita vedle stupidity. A hlavně nuda mezi tím, rádoby psychologické drama. SPOILERY: Piráti na měsíci, jakože někdo cestuje za velký peníz na měsíc, aby tam okrádal lidi a válčil o holé území, teď druhá část vtipu - aby ukradli hovno, teda prý zdroje(hodinky nebo co sakra?)..a jakože v budoucnosti jezdí kárami, připomínající podvozkem auta z dob hry Mafie. :D Pane bože, za co! Máte si vytvořit vztah k hrdinovi a jeho blízkým, i když jediné co je na plátně je sociálně zaseklý chladný Brad a ty ostatní postavy vám jsou doslova u prdele. Pak tam byly vraždící opice, slyšíte dobře, vraždící opice, které vám sežerou půl ksichtu. Jo a Brad na cestě zpět, blbé 4 miliardy km(pche), JO poháněný jaderným výbuchem(nedělám si prdel, je tam dokonce scéna, kdy utrhne komponent satelitu a proletí ve skafandru od jedné vesmírné lodě k druhé a to skrz prstenec Neptunu plný kamení xD) přijede s lehkým strništěm, trochu prázdným žaludkem a za pomoci pracovníka nějaké vesmírné agentury směle vyskočí z cockpitu a hle..chodí jak ďábel cca po XX dních ve stavu bez tíže. Bože, to byla píííííííííčovina.

• 5.8.2019  09:51

Již z trailerů bylo jasné, že to bude přepálené nereálnou akcí, cgi a hlavně The Rockem a Stathamem. Ono přišlo přesně tohle plus trochu dobrého vtipu...ale to je tak nějak vše. Krom příjemné vložky v podobě Reynoldse to nad šedý průměr nemá. Nudný záporák Elba(dle mého jeden z nejotravnějších a nejpřehodnocenějších herců Hollywoodu), nijak extra záživná akce a hlavně scény, kde hrdinové v pohodě odsprintují ze středu místnosti, kdy je není schopno trefit celé komando profíků s rychlopalnými zbraněmi...to zasloužilo nadzvednuté pravé obočí, jako výraz..WTF. Záverečný pád vrtulníku a auta do propasti, kdy se nikomu nic nestane..to jen podtrhuje to, že film defakto nemá žádné hranice(skoro to působí, jako komiksovka), ale na rozdíl např. od Wicka je ta akce o dost nudnější a méně ikonická. Na závěr musím podotknout, že zcela nechápu, proč se tam cpe FAST AND FURIOUS, aneb to nemá s původním tuningem procpanými sériemi zhola nic společného. Klidně se to mohl jmenovat jen HOBBS and SHAW.

• 19.7.2019  14:25
    Annabelle 3 (2019)

Dobře zmáknuté řemeslo. Werevolf sice trochu kazil atmosféru svou pohádkovostí, ale jinak i když jste věděli, že přijde lekačka, tak teda aspoň v kinoverzi, vás to nenechá v klidu. :D Navíc mě zaujala linka každé postavy, což to dělá trochu unikátní. Objektivně 75%.

• 14.3.2019  00:58
    V pasti (2018)

Tak nepříjemný pocit jsem u hororu už dlouho neměl, takže za mě luxus. Oproti trapnému "tichému místu" tu funguje vše, atmosféra, herci, emoce. Parádně jsem si to v rámci žánru užil. Lahúdka s emočním vypjetím. :D

• 13.3.2019  13:58
    Tiché místo (2018)

Ve světě, kde jedinou brokovnici ve městě vlastní Emily prcina Bluntovic je docela snadné vyvraždit celé město, zemi?, planetu?... asi tak se stovkou tupých, slepých příšerek, které jsou na vrcholu evoluce jen díky tomu, že vraždí cokoli, co vydává zvuky. Hádám, že armáda se posrala strachy a raději tu škodnou ani nezkusila pokosit....to je geniální, to je dechberoucí píčovina. Pak je tu další geniální a velmi chytře napsaná část, kdy příšerka zamorduje dítě Emilky a jejího fousatého prcálníka...a co uděláte, když jste oba plodní? Jasně, vyprcáme další dítě....takhle můžem vrhnout třeba každý rok, hahaa. Když pak přijde na to, jestli poslat svého syna na polojistou smrt vypustit rakety na odlákání pozornosti, tak je to jasná volba otce roku. Ne vážně krom toho, že mimo vraždění to byla tak ukrutná NUDAAAAAAA a trapnost, tak je to ještě absolutně nejtupější sračka, co jsem v poslední době viděl.

• 9.1.2019  20:21
    Venom (2018)

Bavil jsem se královsky. Guilty pleasure.

• 9.1.2019  19:56
    Aquaman (2018)

Já vím, že se to snaží působit epicky, hudební podkres skoro ala Tron..ale ne, nefunguje to. Černý záporák je tragicky špatný, než-li hrůzostrašný, a hlavní villian dílu... vlastně je i docela fighter..což je dobře...akorát má vzhled slizké slečinky. Pořád, ale vážné pořád musíte čučet na tvářičku a ..kozičky no...naší Arielky, což je někdy až rušící. I když se to snaží být vtipné a jet na vlně komiksu ala Avengers, tak to na Marvel prostě nemá. Závěrečný fight je ovšem povedený. Nevím jestli 3 nebo 4 hvězdy. :/ Jo každopádně otec Aquamana působí jako bezďák s Alzheimerem...nebo dokonce mi připomněl, díky té čapce, toho Indiána ze Zachraňte Willyho..no prostě, hrozný casting fail. Toho, že na sebe nechala skočit královna z vodní říše? WTF. PS: Když jsem si přečetl Douglasovu recenzi, tak ve mě cosi umřelo, protože popisovat jednoduchou pohádku z holywoodu, jako by to snad bylo dílo typu vojna a mír..to už vážně jsou někteří rádoby intelechtuáni takové tupé hovada?

• 8.1.2019  12:50

Režisér není takové zlo jako spíše scénáristé. Je tam pár superklišé a zbytečných vsuvek, které to degradují na totální bahno. Především rusácká rodinka tam nemusela být absolutně vůbec, je tak uměle zasraně zbytečně vsunutá, na hovno a potápí už tak průměrný scénář. Taky spojení krychlí v tom ruském Čenobylu 2 je klasická chyba těch nejtupějších scénáristů. Lokace typu Ukrajina, Rumunsko apod. vážně nikdo nikdy nechce vidět. Už tak všem stačila trapná Sokovie v Avengers. Digi efekty mi překvapivě nepřišli tak hrozné, ale za to hlavní hrdina neumí absolutně nic a jen dokola máchá tou svojí sekerou. Holt, když scénáristi mají hovno fantazii, tak to pak končí 60% hodnocení.

• 30.11.2018  22:03

Po skvělé jedničce přichází..celkem nuda. Moc se tu toho neděje, moc se toho nedozvíme a tak nejvíce vlhnem, když přijde na scénu Brumbál. Bystrozoři toho moc nepředvedou...a celkově tenhle díl nemá oproti jedničce v podstatě co nabídnout, snad jen příslib štavnatějšího pokračování.

• 30.11.2018  21:59

První kouzelný díl, kdy jsem byl přesně ve věku hlavních aktérů :D

• 30.11.2018  21:57

Tak nějak kapitola o pubertálním světě....kouzelníků. Ale mě to moc nebavilo.

• 22.11.2018  15:18
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Ze startu jsem se i JÁ bál. :D Ne vážně, poslední roky jsem imunní, takže rozhodně doporučuju. Závěr už není tak šťavnatý, ale první díly paráda.

• 22.11.2018  15:16
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Já prostě miluju vesmír, takže si vážím každého sci-fi, které není romanticky přetrapnělé. Tohle mě dost obstojně zabavilo a 67% je dle mě podhodnocení...

• 26.9.2018  18:22

Nudná režie bez nápadu, pár trapných postav a scén (které se snaží být hrozně vtipné). Příběh bez jediné zapamatování hodné akce. Chvíli jsem uvažoval, kde jsem to viděl toho zjizveného záporáka,,takže Vision :D Lando slabý, Solo trochu malý a bez toho neuvěřitelného charismatu Forda...dračí královna mě ultimátně opět nudí...

• 2.8.2018  21:07

Budu parafrázovat, ale je to prostě takový nový "normální" Jurský park, s miliardou klišé a debilně napsanými scénami, které si užijete leda, když hulíte skunk smíchaný s LSD a lidmi, tak jako Verbal. Skoro jako by to natočil Uwe Bolt spolu s Disney pictures, aby to bylo krom debility i debilně pro děti. Prozívaná nuda, kterou nezachrání ani Pratt, ani zrzatá blbka, která je sexhy.

• 24.7.2018  22:37

Samozřejmě akce nedosahuje kvalit Avengerů, ale to snad nikdo nečeká. Jako akční sci-fi komedie je to naprostá pecka, už dlouho sem neměl u filmu záchvaty smíchu. Velmi solidní 4, nějaký objevný příběh nehledejte, je to hlavně o vtipu.

• 26.6.2018  23:56
    Westworld (TV seriál) (2016)

Za konec druhé série jasných pět. Další ze skvělých (sci-fi) seriálů HBO. Uživatel T2 asi hulí čobolskou trávu, protože vypotit, že děj nemá tempo a že to nemá gradaci..LOL. Jedině mě nebavil 8. díl 2.série..jinak paráda.

• 8.6.2018  16:03
    Deadpool 2 (2018)

Nevím co říct. Někdy se už moc tlačí na pilu... CGI akce nepatří k tomu nejpovedenějšímu a tak zbývá v podstatě čirá komedie. Je to dobrý, ale nic z čeho bych umíral smíchy.

• 23.5.2018  23:28

Ubíjí to až moc pro dětská verze PG malej nerd, skoro cejtím toho úchyla od Disney pictures. Každopádně pár efektních scén, levlů..to má. Pak akorát přichází hořké probuzení do reality s dětmi, které mě prostě neoslovily....asi tak stejně jako číst ten přehnaně dlouhý bullcrap od Verbala.

• 23.5.2018  23:24

Sbírka klišé, myslím že tam hraje ten nigga ze Star Wars...a malá budoucí broskvička. Je to na úrovni nového dne nezávislosti...ale vážně jsem se místy styděl za ty rádoby cool proslovy a tak. Efekty jinak pěkné.

• 1.5.2018  14:12

Po všem tom zklamání a nejen filmovém...jsem konečně spokojen. Fantasticky fantastické.

• 9.1.2018  22:36

Rozbil jsem prasátko, provětral messenger, přemluvil kamarádku a vyrazil jsem do kina. Díky bohu, za dvojsedadlo a trochu té erekce,,,jinak bych zhebnul nudou. U filmu se moc bát nebudete, pánové občas zduří jakmile se na scénu dostanou dvě šukn sestry...a pak je to bída. Jedna dobrá scéna jak vystřižená z the grudge...konec výsměch. xD Vše mezi tím na pomezí komedie a geronto nudy. Uživatel fisus tu píše, že u něj v kině někdo řval, cituji" Ty krávo, já se bojím"...jeho hodnocení 4 hvězdy vysvětluje, že se na to ten debilní harant díval doma se svým desetiletým bráchou. V "mém" kině se lidi báli leda toho, že po kině nebude zásun...tomu říkám horor.

• 16.12.2017  11:59

Hodnotitelé na ČSFD už vážně ztratili veškerý vkus. Co se týče filmu, tak se mi vybavuje jedna scéna z tohoto veledíla, která vystihuje to, jaký film je. Rey sedí na šutru a Luke jí vysvětluje, co je síla. Ona má zavřené oči, natáhne ruku....a Luke ji začne šimrat listem....vážně k popukání.. hotová parodie. A přesně tohle ten film je. Výsměch a trapárna. Marně vůbec hledám herce, kteří by byli sympatičtí - rozumějte, co postava/herec, to nesympatická debilní mrdka. Shrnem si to - otravný negr Finn z jedničky, polotlustá hnusná Japonka, tupá Rey, over the top pilot Poe....jo a abych nezapomněl ten vyteplený bledý buzerant(jméno teď nevím..prostě ten se kterým se pořád hašteří Kylo Ren)....jo.. a Kylo Ren je taky "bezva"..scéna s jeho hrudí a legínama povytaženýma do půl pasu...to bylo eroticky dráždivé jako výměna plíny v domově důchodců. Teď k příběhu. Začne to akcí, prolezlou STUPIDNÍM klišé ala JAPONKA(odplata za Hiroshimu pičo), které vypadne detonátor z ruky...tak ležící kope do železné konstrukce, kdy to samozřejmě v poslední chvíli rozhodí/ehm lol rozvlní tak, že to z konstrukce spadne... přímo dolů k ní a ona to chytí(ještě tak nějak pod sebou lol)..no vážně...TRAPAS. Pak více méně nastává 3/4 filmu aka rychle a zběsile honička o odpravení těch posledních trapných rebelů...a vy si jen říkáte..zabte je..zabte je..i celý tenhle okopírovaný trapný shit....kdy tvůrci místo nových zajimavých osudů, třeba i sithských lordů... prošpikují příběh (berme od dílu 7) okatým kopírováním předešlých dílu a hromaděním těch nejostudnějších klišé. Když Kylo Ren za pomoci Rey zabije Snoka(který teda předvede velké hovno), tak čekáte motivaci.. a přeměnu onoho Kyla v tu zrůdu....ne, prostě je to píčovina bez logiky. Samoúčelné. Tak jak to nejlépe vystihuje sám Snoke, když řekne Kylovi, aby přestal být děckem a sundal si tu trapnou bezúčelnou masku. Jestli se vám tohle líbí, tak jste pro mě buďto děti(které na to mají právo, protože jsou děti)..nebo jste jen kýčovití nerdi, kteří stráví všechno. Tohle není ani tak Star Wars, jako spíše Disney ve své pohádkové gay podobě.... A řeknu vám, že Rogue One si s tímhle může vytřít prdel jakýkoli den v roce. SHRNUTÍ: Temná síla je temná jako děcka ve školce. Souboj mezi "dobrem" a "zlem" spíše připomíná konflikt dvou gangů. Za ty efekty dvě hvězdy(ty jsou špička, o tom žádná),

• 6.12.2017  22:39
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Zatím první sérka. Perfektní atmosféra, skvělí herci(i ti dětští), miluju intro. Začátek druhé sérky... pidi role pro Kai Greena? xD

• 9.11.2017  00:14

Když vidím hodnocení, tak je mi jasné, že očividně lidem stačila komedie situovaná do vesmíru, nacpaná našimi již dobře známými, či naopak neznámými hrdiny. Mám s tím úplně stejný problém jako s posledními strážci Galaxie. Prostě příběh by se vešel tak na dvě A4....nic převratného..emoce? Kdeže. Ale abych to uvedl na pravou míru....já nemám vůbec nic proti tomu, že jsou dnešní komixovky vtipné...naopak vždycky sem to u akčních filmů měl rád. Každopádně chybí mi emoce...či dokonce bojová scéna u které bych vlhnul a zapamatoval bych si ji(viz. boj o Scarif z Rogue One)....takhle to pro mě zapadne do šedého průměru..fajn efekty, sranda...ale má to na víc. Hlavní problém vidím i v tom, že záporačka je poměrně nevýrazná jednorázovka....taková síla a tak rychlý konec.Kdyby v traileru nebyl vidět Hulk, určitě by měl divák po otevření brány v aréně větší erekci a s radostí by si zařval Hell yeah. V neposlední řadě mám výtky nad černou Valkýrou, která je černá..a hnusná..otravná mrdka. Japonku nenašli, aby to bylo ještě barevnější? NUtno dodat Idris Elba aka Heimdal mi je hrozně protivný. Né snad protože je černý...ale protože je pro mě nudný herec. Soudce Dredd by mi tam seděl o to víc. :)

• 25.10.2017  23:59

Tak po vlnách podivna, které opravdu byly divné, až trapné....tu přichází poměrně klasičtí piráti, ovšem všechno už je tady jako přes kopírák..jako by se člověk pořád díval na to samé. Bohužel pitvořící se(ano vypůjčím si tohle znásilněné slovo, které tu používá už asi každý) Depp je už hoodně nudný. Stará Crew ještě vcelku v pohodě, akorát jako by si sami uvědomovali, že to už není o nich..pak příchází nová crew...ale ti nemají dostatek charisma, aby zaujali diváka. Není to špatné, ale wow scény tak nějak relativně prozívete a nic navrch to nenabídne. Dobrý na takové sobotní poležení s buchtičkou před vaší přídí...a pak musí následovat nějaké trkání, jinak to ani nesplní účel.

• 25.10.2017  23:38
    Válka o planetu opic (2017)

HAHA..u téhle perly já nepřidal komentář..to napravíme! Sice už to nebude to čerstvé zvracení, jako když sem vycházel z opičího sálu nasrán, že jsem byl doslova okraden, protože jsem za tuhle píčovinu vysolil 170 židokorun a ještě jsem si koupil Mekáč(jo žido popkorn a žido kolu sponzorovat nebudu).Sakra, teď jen, kde začít..prozradit hned, že konec je kolosální píčovina, nebo že ten průběh vás možná vydrtí u koulí ještě víc...no pojdmě se na to podívat od začátku. Máme tu opice versus lidská hrozně drsná jednotka...to proč je tak retardovaná a drsná se dozvíme na konci, ale přece jen byli trapní tak jako tak. Pak více méně nastává honba za odplatou, která se mění v němé konverzační drama...ano do prdele, čtete správně...prostě rozhovor typu uhahaa haahahah(citoslovce pro opičí ječení) a mezi tím občas proloženo monologem Caesara, který jediný umí mluvit. Pak se tu dokonce objeví opičí verze Rainmana, kterého bych nejraději odpravil jedem na krysy...a pak bych se jen smál jeho křečím. No a celá táhle slátanina dospěje po několika hodinách ke svému tupému konci...kde dojde na bitku mezi lidmi...a lidmi...no a ti svrhnou lavinu a tak DÁMY A PÁNOVÉ zanikne veškerý LIDSKÝ život na zemi..není to geniální? NE to do prdele sakra kurva fix není.

• 25.10.2017  21:24

Tak jak mě atmosféra jedničky nedostala ...světe div se, tady tomu je právě naopak. Skvěle natočená věc...asi sem byl správně naladěn, tak to prostě sedlo. Až na pár nedokonalostí(hlavně jednoho těžce digitálního ksichtu) to byla prostě bomba a příběh zapadl jako strojek švýcarských hodinek. Pět možná i proto, že nejsem fanda původního dílu, ba právě naopak.

• 23.10.2017  20:56
    Mumie (2017)

Nevím o co jde. Jak nový vetřelec, tak nová mumie dostávají hodnocení, jako by to byl nějaký hrozný odpad. Přitom v obou případech a tedy konkrétně tady jde o řemeslně zvládnutou věc. Ano není to nijak extra geniální, ale 55%? Ano původní Mumie je rozhodně pro mě skoro srdcovka s velmi zajímavým příběhem, ale ani tady mi nepřijde, že bychom dostali až takový kekel. Snad jen se nám tady trošku cpe living dead a mission impossible. :D

• 19.10.2017  02:20

SPOILERY A VULGARISMY. To vám tak přejede dceru jediná dodávka v okolí 150 mil uprostřed nějaké neznámé prdele a proto se dáte do paktu s Ďáblem...ten vám za odměnu dopřeje, aby vám pobíhal hotový hologram po baráku, ovšem v zrcadle dochází k erroru satan 666, kdy se objevuje jakýsi ďábelský kozel místo vaší roztomilé mrtvé dcery. Vy trošku povymítáte a pouklízíte..hodíte panenku do skříně a po pár letech nastává ten pravý čas adoptovat hordu dětí a pak absolutně ignorovat, když vám chce nějaké dítě naznačit, že jste ten exorfest asi zesrali a schovávat ďábelský klíč od ony ďábelksé skříně do domečku pro panenky může vážně jenom tupý pičus. Jinak fajn fajnový...nagrcání ďábla do žaludku už je hotová klasika.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17