Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Celkem solidní rubačka s jednoduchým dějem, kde se úspěšný producent snaží zbohatnout, tak že natočí na opuštěném ostrově akční řežbu s trestanci a umístí ji na internet. Steva Austin je sice velmi dobrý wrestler, ale jako herec mi přijde strašně prkenný.

Vosí hnízdo (2002)

Film s pro mě neznámými herci (až na Samyho Naceri), mě mile překvapil. Jednoduchý děj, kde „policajti a zloději “ musí spojit své síly proti teroristům, a pokusit se co nejdéle odolat jejich náporu. Moc jsem od tohoto filmu neočekával, ale příjemně mě překvapil.

Doom (2005)

Když vezmu v potaz ostatní tragické filmové adaptace videoher, které jsem viděl, tak oproti nim působí Doom vcelku obstojně. Příběh je jiný než ve videohře, ale to je pochopitelné, ale stejně je o ničem. Charismatická dvojka Karl Urban a Dwayne Johnson, akce z vlastního pohledu na závěr a skvělá finální bitka, však neuchrání tento film před lehce nadprůměrným hodnocením.

Ostrov (2005)

Po poněkud rozporuplném začátku, kdy jsem nevěděl co si mám o filmu myslet se nám začíná film pěkně rozplétat.I přes to že má přes 2 hodiny, jsem se až na ten zmíněný začátek celkem dobře bavil. Vizuál je působivý, bílá barva sice bije do očí, ale ta je tu kvůli intimitě. Celkově je to podařené sci-fi.

Mizerové II (2003)

Tenhle film mi vždycky přišel strašně cool, měl jsem rád všechny ty přestřelky a honičky s mým oblíbencem Willem Smithem a jeho partnerem Martinem Lawrencem, Příběh je tak nějak divně splácaný a trochu duchaprázdný, ale dobře jsem se bavil .

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tenhle seriál jsem jako malé děcko fakt žral, vždy jsem spěchal ze školy, aby jsem nezmeškal nějaký díl. Jen škoda odchodu RDA, ten se ukázal být nenahraditelný i přes všechny snahy tvůrců Stargate.

Futurama (1999) (seriál)

Je to pecka, možná ještě lepší než Simpsnovi. Fry je takový ňuoma, kterému se dostane šance dostat se o 2000 let v čase vpřed a změnit si život. Bendera si nejde neoblíbit.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Legendární a nekonečný animovaný seriál z města Springfield. plný humoru a všemožných situací, kde si každý najde svou oblíbenou postavu: já mám rád Homera - dívá se na všechny problémy jinak a z ničeho si nedělá těžkou hlavu, i když má obvykle má víc štěstí než rozumu.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Nádherný dokument o přírodě ze všech koutů naší krásné planety, vám dá více než kdybyste seděli týdny nad přírodopisnou knížkou.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Pro mě nejlepší western všech dob. Nechybí tomu nic, trocha vtipu film příjemně okoření, viděl jsem tento film mnohokrát, ale snad nikdy mě neomrzí. Clint Eastwood je prostě nejlepší hrdina westernových filmů.