Rallye smrti (2008)

Premiere: "Nádherně pitomé béčko se srdcem na dlani. Neváhejte, nebo vám s rachotem zmizí v zatáčce."

Apokalypsa (1979)

Hypnóza, po které vám bude válka tuplem smrdět.

Nebe (2002)

Velmi silný filmový zážitek..a též velmi krásný.

Slídil (2007)

Ovšem že je to látka spíše pro divadelní prkna. Slídil mi ale přišel velmi zábavný. Dialogy mají styl, šmrnc a gradují. Oba herci předvádí velmi působivé výkony a když přistoupíte na hru, můžete si film i dobře užít. Jen toho od něj nesmíte chtít zase moc.

Hlídač č. 47 (2008)

Příběh je takový lehce tumpachový, ale díky perfektnímu Rodenovi jsem se do filmu vtáhnout nechal. Ovšem čistý silný zážitek se nekonal. Rodenovi žádný z herců nestačil, Lucia Siposová působila často toporně a byla mi prostě protivná, kdo byl ovšem protivný a slizký maximálně, to byl Ferda Václava Jiráčka. Se svým obličejem a výrazem jsem mu měl po celý film chuť vyrazit zuby a nakopat zadek (ale o to asi šlo). Postava Vladimíra Dlouhého mi zase přišla dostatečně nevyužitá (čekal jsem nějaké velké intriky). O neskutečně protivné patetické hudbě ani nemluvím. Kvůli čemu stojí za to tento film vidět, je Roden, velmi slušná forma a atmosféra. Válečné scény jsou jako bonus.

Disturbia (2007)

Vcelku příjemný nepřekvapivý film na jedno použití, při kterém se docela i špatně nudí.

Podraz (1973)

Filmový skvost.

Nestyda (2008)

Je to fajn, ale nevím, proč by se takováhle látka nedala více propracovat. A to pořád jako komedie. Protože tady tomu chyběl nějaký větší smysl, než jen pobavit. Postavám scházela nějaká hloubka.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

How I Met Your Mother si svůj kult nepochybně zaslouží a rád jsem k němu svým častým sledováním přispěl. Stejně tak je ale zřejmé, že si svou kvalitu neudržel. Dřív jsem tvrdil, že překonal Přátelé. Dnes už o tom nejsem přesvědčený.