Smrtelná kořist (1987)

Tak tohle jsem sledoval někde ve čtyřech letech. Je pravda,že slovům jako. "Kurva." "Ty zkurvisinu." Jsem nijak nerozumněl,ale brutální scény mi zůstaly v hlavě. Skvělý Rambo a Comando do hromady a i teď v dospělosti,když se na to podívám má to stejný účinek,takže hodnotím bez nostalgie. Na lásku tu není místo,manželka hlavního hrdiny zařve na konci v rukách hlavního zabijáka,který si uštědří poznámku. "Kurvo". Pochybuju,že by tohle by šlo natočit s nějakým Bradem Pittem nebo podobným manekínem.

Action Jackson (1988)

Na první film Baxleyiho velmi vydařený akční film. Nejsou tu nijak okoukané scény,hlášky mají úroveň. Sharon nám zase ukáže svoje tak akorát roztomilý kozy,no prostě pohoda. Prototyp akčního béčka 80.let.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

Jsem rád,že kromě prvních 3 fotek jsem zbylou galerii k filmu dělal já. Film je pro mě ten nejakčnější jaký jsem,kdy viděl. Carpenter dokázal,že dokáže nejen vystrašit,ale i pobavit a to je dobře. Je tam všechno co já filmový fanoušek mám tak rád. Příšery,bitky,pěkné staré efekty,přestřelky a nonstop akce.

Požehnání smrti (1981)

Wes mě zklamal,celý film se pořádně nic neděje a,když se najede na nějakou dobrou scénu tak je slabě natočená,Sharon si tu odkecala svůj text,aby se hnula z místa k lepším filmů. Hudba ujde,atmosféra je sice dobře stavěná,ale s nudným a odfláknutým koncem a úplný závěr u mě zkazil celý film. U mě tentokrát Wes dostává dvě hvězdičky,jeho následující šílenost Msta přichází z močálu se mi líbilo na pět hvězdiček.

3:15 zemřeš (2005)

Když jde o reimek nemůžeme čekat,že to bude lepší než klasika a taky jsem nečekal. Nulové napětí s mizernou hudbou.

Božská relikvie 2 (1991)

Dobrodružná výprava Jacjie Chana je vynikající,je lepší než u jedničky. Bitky pod jeho režií opět nezklamaly,byly tam zas takové nápady,že jsem se divil.

Božská relikvie (1986)

Jedna opravdu z těch skvělých komediích Jackieho Chana,která se mi jen tak neodkouká. Skvělý souboj je ten s se čtyřma černýma kulturistkamy,dobré kopačky.

Critters 4 (1992)

Filmu nic nepomáhá až na pokus gradované napětí se dvěma Critters a ke konci pár příšerek,rozhodně nezachrání,ale jako malýmu se mi to v pozdních hodinách líbilo.

Critters 2 (1988)

Dobrá horová komedie,kde příšerky likvidují celé městečko. Jde o větší akčnější snímek než jednička.

Critters (1986)

Skvělá akční hororová komedie,která přinesla další armádu příšerek jako byli třeba Gremlins. Skvělý úvod tété série a dvojka nijak nezaostává.