Dítě číslo 44 (2015)

První polovina filmu byla skvělá, co skvělá, přímo fantastická! U té druhé se ale něco hodně pokazilo a v jednu chvíli mě přišlo, že koukám na dva rozdílné filmy. Rozhodně to ale stojí za shlédnutí. 35%

Jurský svět (2015)

Ač to mělo pomalý rozjezd, skoro žádnou krev ani mrtvé, tak se pokračování popralo s jurským světem znamenitě! V dalším díle bych určitě přitvrdil na pilu, jinak diváci i kritici tuto rodinou zábavu ukamenujou! 80%

Insidious 3: Počátek (2015)

Těšil jsem se jako malý kluk na závěr trilogie, ale zůstal jsem s pusou dokořán, jako když mě seberou lízátko! Počátek je pro mě velkým osobním zklamáním i hororového roku 2015! 30%

Fantom opery (2004)

Víc muzikálové než hororové, ale i to se počítá! Vřele bych doporučil všem... 80%

Fantom opery (1962)

Nesčetněkrát zfilmovaná verze Fantoma opery se zalíbila a dostala do hledáčku studia Hammer. A ta nedokázala zklamat svoji atmosférou věrné fanoušky! 75%

Fantom opery (1987) (TV film)

Co očekávat v 15 minutách českého provedení? Nic, možná trochu krimi zápletky... 30%

Hodinový manžel (2014)

Jeden z těch mála českých snímků, který je trochu zajímavý, má vlastní nápad a trochu nevtíravého a křečovitého humoru! Ano, tím je firma zvaná "Hodinový manžel", která začne po zavřený plaveckého bazénu ve městě Nymburk a jeho okolí funguvovat a poskytovat svoje služby. 70%

Ghoul (2015)

Nevím proč, ale tenhle "FF" mě prostě bavil. Ano, mělo to své hluché a nevysvětlitelné mouchy, ale za ten ČESKÝ počin musím dát palec jedině nahoru! 70%

Ležáky 42 (2010)

Jako celek dokument působí celkem zajímavě, bohužel jeho "dokumentární" pojetí je trochu "(ne)herecky" dřevěné a kýčovité! Zkrátit na 45 minut, byla by to super podívaná za víc procent nebo z toho udělat celovečerák a nasypat do toho víc peněz! Tady volím zlatý střed... 50%

Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelní záznam)

Jiné zpracování, než člověk zná z filmů. Nejvíce jsem se pobavil u dvojice Táborský - Vondráček. 80%