• Krátkometrážní

Vetřelec (1979)

Úžasný snímek na který v životě nezapomenu.Skvěle promyšlené a skvěle natočené.Hudba je také skvěla a velice se hodí k filmu. Weaver předvedla moc dobrý výkon, ale sama postava Ripleyové mě moc neuchvátila, ale to neznamená že se mi nelíbila.Vetřelec a Prometheus jsou nejlepší díly této série.100%.

Na parket! (2010) (seriál) odpad!

No hrůza.2 dvanáctileté frajerky si hrajou na primadony a vystupují v seriálu (show) která vůbec nedává smysl.Plus ktomu 2 retardovaný dvojčata??sourozenci???ani nevim co to je...Odpad všech odpadu,..

Ken Park (2002) odpad!

Režisér si asi řek že po úspěchu filmu Kids se pokusí vytasit s něčím PODOBNÝM (brát s velkou rezervou) ale o něco více perverzním.Bohužel ten film je takovým způsoben posraný že je už lepší čumět do splachujícího hajzlu.1%.

Muži v černém 2 (2002)

Do dnes nemohu pochopit jak na tak úžasnou 1. může navazovat něco takovýho??

Past na ženicha (2009) (TV film) odpad!

Ta Nova mě už vážně štve!Když nedávaj trapnou Ordinaci tak dávaj katastrofárny na 2 části které radši nehodnotím nebo dojáky na 2 části které jsou snad horší než ty katastrofárny.

Pátek třináctého (1980)

Děj zábavný, postavy tupé, hudba perfektní. Typický 80. slasher, který odstartoval dlouhou sérii Pátků třináctého. 70%.

Atrocious (2010)

Strašně to natahovali ...něco se začlo dít přesně v půlce filmu jako v Paranormal activity 2.Ale zase o proti PA2 je to větší lekačka a určitě lepší příběh.Herecké výkony jsou průměrné.Samotné postavy jsou snad jedni z nejhloupějším co kdy v hororu byly.Konec zajímavej a děsivej.Na jeden nudnej večer to nebylo špatné.43%.

Mother's Day (2010)

Tak tohle se povedlo. Dlouho tu nebyl takhle dobrý thriller. Hezky promyšlený příběh, sympatické postavy a to celé podkreslené skvělou hudbou. Rebecca byla v roli psychopatické mátinky dokonalá. Jediné, co mi trošku vadí, je konec, ten mi prostě nesedl a ubral tomu dost přirozenosti. 95%.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Fujj dyť vaří jenom samý sračky.!

Hostel II (2007)

Otřesné,nechutné,bez děje,herecké výkony strašné.0%.