Komisař Rex - Moserova smrt (1998) (epizoda)

Krucinál zabili Mosera vy parchanti! Za nekompromisní konec a zničený dětský ideje jasnýho bůra.95%

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Jestli se filmové verze nepovedly, tak tenhle seriál lautr ne. Bohužel další bezostyšné zneužívání značky o které to ve finále vůbec není. Aspoň, že měli dost rozumu to po první sérii ukončit.15%

Elvis (2022)

Kult Elvise mě netankuje, ale byl jsem na to zvědavej spíš z filmařskýho hlediska, protože z hlediska faktů a fikcí už jde jenom těžko přijít s něčím novým, ale tenhle film se o to ani nepokouší a jen hladce klouže po povrchu, ale do hloubky se nedostane. Když pak hlavní postavu hraje někdo kdo mě tuplem netankuje tak to vychází max na 30%

Nix (2022)

Dvorní režisér Asylum je tu až moc vážný a tak výsledkem není zábavný trash, ale spíš smrtící nuda.10%

Special Ops: Delta Force (2006)

Obskurní zábava je všude kde je Larson, ale v tomto případě spíš hodně amatérská záležitost.20%

Vrata do podsvětí (1987)

Dvojka je i po letech super béčko, ale možná že moje hodnocení u ní je ovlivněno tím, že jsem jí viděl v tom žádoucím věku zatím co tenhle první díl mi vždy unikal a viděl jsem ho až teď a už to na mě atmosfericky ani strašidelně nepůsobilo takže bohužel. Ale pořád lepší tenhle oldschool než ty současný srajdy.35%

Paradise City (2022) odpad!

Jméno režiséra a spolupráce s Travoltou dávala Vyližovi určitý šance, že by to nemuselo bejt nejhorší, ale řečeno slovy klasika : Dopadlo to jako vždycky. I proto si to nic nezaslouží.0%

Lola běží o život (1998)

Zajímavej koncept o tom žádná. Na svou dobu určitě nadčasový film, ale nesedl mi tak úplně ani v době svého vzniku a dneska mi to přijde jako originální zběsilá žánrovka u které sice není možnost se nudit, ale mimo toho již zmíněného originálního konceptu už jsem si z toho nic dalšího neodnesl.55%

Osmiúhelník (1980)

Taková Chuckova variace na Amerického ninju kterého měl původně hrát. Každopádně souboj s maskovaným Nortonem má grady zatím co ta závěrečná bitka mě spíš zklamala a celé je to trochu nevyvážené i když jako typický béčko svý doby to standardního fanouška filmů tohohle typu nepohoršuje, ale uznávám že dnešním konzumentům už to nemá co říct. I přes to nakonec dám 60%

Thor: Láska jako hrom (2022)

Tchoř : odjeb jako hrom. V tomto případě radši ani není třeba nic dalšího dodávat, ale co už sranda musí bejt.15%