Dárkyně smrti (2017)

Cage tentokrát nepřekročil po Vengeance svůj obvyklý stín a je tu jenom další nudný a zbytečný film.10%

Pobřežní hlídka (2017)

Rock je na cestě do pekel. Ok chápu o akční hrdiny už dnes není zájem mimo fast and fekální série a už i tam je za blbečka, takže to zkouší v komediálním žánru. Pravda tohle není úplný odpad jako centrální demence, ale i tak už je to další důvod k zamyšlení kam spěje kariéra tohohle svalovce kterého svého času někteří pasovali na nového Arnolda. Pche... Co se filmu týče, tak s původní pobřežní hlídkou to nemá skoro nic společnýho. Efron je nesnesitelnej jenom na Sašu a její kozy se dá koukat zasmějete se tak jednou za půl hodiny. Trapas.20%

V mysli vraha (2015)

Film co se rádoby tváří hrozně chytře a přitom je nehorázně blbej. Je mi líto Hopkinse 1* aspoň za něj.15%

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Hmm nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale ať to Wyliž radši zabalí nebo jde zase hrát ty záporáky co celý film kecají za stolem a na konci je někdo odstřelí. Tenhle pokus o sebeparodování nevyšel a spíš než na zábavnej humor to vypadá na trapas. Nicméně odpad nedám sem tam jsem se pousmál a navíc nejsem tak zaujatý jako Laco. Je mi jasné jako všem, že Bruce tu svoji řiť neukázal páč to byl očividně dubl, narozdíl od Arnieho ve 478 a dokážu si představit, že to muselo pana dvojhvězdu tak naštvat, že to poslal rovnou do odpadu...20%

Drone (2017) odpad!

Shit co z Arabáčů dělá oběti a z nás masový vrahy. Jasně nic není černobílý, ale tohle je vylhaný až na půdu.0%

Pád letu 174 (1995) (TV film)

Ničím se nevymykající televizní katastrofák podle skutečné události. Oceňuji u těchto filmů, že narozdíl od dnešní hnusný digitální tvorby nevypadají až tak levně, ale od stejného režiséra jsem viděl Turbulenci 3 která mě bavila o dost víc, ale to bude tím, že jsem trashofil a ty seriózní kousky asi úplně nedocením.35%

Transformers: Poslední rytíř (2017)

To je zase keců... Pro mě je především s podivem, že se na to ty lidi furt serou, když je to tolik nezajímá, ale co už já letos poprvé odcházel z kina takřka maximálně spokojen. Bay opět servíruje okázalou akční destrukci kde nemá smysl řešit žádný píčoviny jenom si to užít tohle si fakt na nic nehraje a plnej počet tomu bere jenom ta emancipovaná čtrnáctka která už by se dala obtáhnout, ale tyhle drsný pubošky co ještě nemají ani pořádný kozy, ale už všechno zažili a bojují proti celýmu světu mě ze sedadla fakt nezvednou, jinak pecka.90%

Mimozemská invaze (2017)

Přesně taková blbost jak se dalo očekávat podle traileru. Na druhou stranu úplně ten film nezatracuji je tam sice tuna klišé a samo o sobě to není moc zajímavé, ale řemeslně to aspoň není úplná sračka a i když uznávám, že ty efekty nejsou nic extra, tak jsem viděl i horší, ale stejně to je max na 2* hlavně proto, že Wesley je tu úplně zbytečný a kdyby tu nebyl vyjde to nastejno. Škoda svou mrtvou kariéru už patrně znovu nenastartuje.30%

Modlitba lovce (2017)

Těžká nuda a tuna klišé. S přetáčením to dokoukat lze. Mostow holt už zapadnul a na T3 nikdy nenaváže.10%

Hon na Šakala (1997)

Díky Lacikemu jsem si tenhle kousek po nějaké době připomenul a jsem rád, že jsme se pro tentokrát shodli. Svižná rychle odsýpající akční záležitost pod vedením osvědčeného režiséra Duguaye který uměl točit béčka v áčkovém hávu. Já jsem velmi spokojený, protože v dnešní době podfinancovaných nudných břeček už o podobný kousky ani nezavadíte. Jo a ten obsah tady to je zase něco... Už fakt chybělo jenom vykecat jak to celý dopadlo. Fakt k posrání zajímalo by mě kdo tohle schvaluje, ale co už nemůžu říct, že bych byl překvapen.85%