Mr. GS (2008) (pořad)

Pány Genzera a Suchánka museli po skončení Tele Tele stůj co stůj někam obsadit a tak přišlo tohle. Pro někoho jen laciná kopie Uvolněte se, prosím, pro jiné neotřelejší zábava. Pravda je ale taková, že mistři GS se jen snaží využívat svých hostů a sami divákovi nemají co nabídnout. Pro mě sklamání. Snad jen skupina Rotor Čáslav s Václavem Koptou stojí za zmínku, jinak nic. 45% http://www.youtube.com/watch?v=HqC5glsmq_8&feature=related

Čintamani & podvodník (1964)

V první povídce oceňuji to, že se sběratel Vitásek drží toho získat vše za každou cenu. To je správně, hlavně se nesmí ubližovat němé tváři, aby měla Marta Kubišová radost. Druhá povídka už je spíše taková groteska, kdy si pánové Jiří Sovák a Vlastimil Brodský hrají na četníky a zloděje a přitom se tváří jako největší kamarádi, kteří by pro sebe udělali cokoliv. 75%

DO-RE-MI (1998) (pořad) odpad!

Jeden z nejhorších pořadů TV Nova. Já se na něj díval a dodnes nechápu proč. Málokdy vyhrál zpěvák, který byl nejlepší.

Eso (1994) (pořad)

S Terezou Pergnerovou to ještě mělo slušnou úroveň. Později přišli moderátoři jako Yemi (nebo Jáma ABCD, viz. Tele tele) a já se na Eso přestal dívat. 40%

18 je jen začátek (2012) (pořad) odpad!

Neviděl jsem celé, ale jen ukázku. Ta mě opravdu nadchla a proto jsem se na pořad raději nedíval a přenechal sledování jiným. Kvalita televizní zábavy v našem státě je na bodu mrazu a podobné pořady k tomu přispívají nejvíc.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Na tento pořad jsem se vždycky těšil. Bavil jsem se hlavně otázkami diváků a jejich specifickým výběrem. Vladimír Železný poté kandidoval do Europarlamentu a bez něj už to nemohlo být ono.

Futurama (1999) (seriál)

Tak tenhle seriál mi ležel doma na stole přes 5 let, než jsem se na něj poprvé podíval. A pak přišel ten den a už jsem se nemohl nabažit. Dnes už opravdová klasika. 100%

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Nesrovnatelně lepší než sportovní zprávy na komerčních televizních stanicích. 85%

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Pavel Poulíček a Václav Tittelbach. Hvězdy českého sportovního zpravodajství a sportovního komentování vůbec. Tito pánové mě vždycky dokázali překvapit svou znalostí, zaplavili diváka přemírou informací, které se opravdu nikde jinde než od nich dozvědět nemohl. Klobouk dolů pánové, bez vás už to není ono. Hlavně fotbalové přenosy s panem Tittelbachem vstoupily do dějin. A pan Poulíček, ten zase vždycky mohl komentovat rovnou od kolotoče, nemusel ani měnit studio. 20%

Zlatý kompas (2007)

Medvědí kyrysník, to se jen tak nezapomína. Pro milovníky počítačových her jako jsem já, je postava bílého medvědího kyrysníka a všechny medvědí souboje ve filmu, jediná zapamatováníhodná věc z celého filmu. 60%