Naega salinbeomida (2012)

Nečekal jsem, že se vrhnu na korejské, akční thrillery. Netušil jsem, že mě tak dostanou a tenhle není výjimkou. Napínavý snímek od začátku do konce. Výborný příběh plný neskutečných zvratů a infarktových okamžiků. Posledních 30 minut mi bylo srdce tak rychle, že jsem měl strach o své zdraví. Takové napětí jsem dlouho nezažil. Nesmírná spokojenost. Akce je stoprocentní, herci také, celkově se jedná také o dokonalé odvyprávěný snímek.

Muž odnikud (2010)

No totální nářez!!!! Nemám ani jednu výtku k tomuto skvělému snímku. Hlavní hrdina je neskutečný sympaťák a frajer jako prase. Jeho rychlost, pohyby a hlášky mě posadily na zadek. Hezký příběh, který je určitě podobný filmu 96 Hodin, ale tady to měli lepší natočené i odvyprávěné. Bitky i akce hezky nasnímané a poslední bitka s noži mě dostala na plné čáře. Záporáci taky skvělí. Dokonalý snímek.

Raze (2013)

Bomba!!! Neskutečnej, brutální nářez. Kosti křupou, pěsti lítají a krev stříká všude po aréně. Boj s tou největší fenou jsem si nehorázně užil a křičel z plného hrdla, ať ji Sabrina nakope prdel. Závěrečnej masakerčík byl lahodnej a výbornej. Boje hezky natočené, gore nedigitální a krásné zrealizované. Ještě, že souboje tvořily 80% filmu, jelikož obsah mezi byl docela nudnej. Tento kousek si ty 4* určitě zaslouží.

Zvrácená sestrička (2013)

Tak nějak jsem to čekal. Ono už sám název o sobě vypovídá, že to nebude nějaký hororový majstrštyk, ale jen béčková podívaná, prošpikovaná nahotou( A že jí tam je), zase tím dementním digitálním gore, které bylo upraveno jen pro 3D a nijak nápadným příběhem. Na druhou stranu, film se rozjíždí rychle a nějak nepolevuje a ikdyž se tam třeba nic neděje, tak to člověka tak nějak baví. Konec jakž takž potěšil, ale mohlo to být lepší. Jinak normální průměrovka na jedno zhlédnutí.

Sviňák (2013)

Na toto sousto jsem se těšil od prvních informací a taky jsem věděl proč. Naprosto dokonalá podívaná, která Vás nešetří ani minutu a ukazuje Vám všechna svinstva. McAvoy jako haizl, který opíchá vše co má díru a dýchá, potopí všechny jen aby dostal povýšení a vyfetuje 50Kg koksu za den. Tak dlouho jsem se nenasmál a McAvoy je dokonalý herec. Jen tak dál.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Ou jééé! Naprosto bombová podívaná. Od prvního dílu se lecos změnilo a také postavy procházejí zajímavou přeměnou. Ikdyž film trvá dvě a půl hodiny, nestihne Vás nudit. Dialogy nenudné a posouvají hezky svižně děj kupředu. Druhá polovina, kde se zase dostáváme do arény, ale s tím rozdílem, že tato aréna je tak promakaná a nevyspitatelná, že jsem neudržel hubu zavřenou. Skvělé, akční a působivé.

Plán útěku (2013)

Já jsem spokojený. Dvě akční hvězdy se spolu setkali v dalším filmu, který mě bavil neskutečně hodně. Je to něco jako Prison Break, jen s lepším castingem. Všechno to přemýšlení o chybičkách v systému, počítání kroků bachařů. To vše mě neskutečně bavilo sledovat. Pěkně zpracované prostředí, hlášky a akce. Nechybělo mi tady nic a proto jsem spokojen.

Tom Yum Goong 2 (2013)

Tak docela zklamání. Čekal jsem něco aspoň ve stylu jedničky, kde mě souboje vážně zaráželi a bavili. Tady to byli jen dvě bitky, které mě opravdu pobavili a posadili mě na zadek. Tony Jaa umí, to je fakt, ale přechod k modernějším technologiím jako 3D nebo jiné věcičky tomu hodně uškodily. Bylo to hodně okaté a okolí i look filmu se mi prostě nelíbil. Jediné plus je soundtrack a skvělá bitka na konci i v průběhu filmu s černochem, který je opravdový soupeř. Bohužél, obyčejný průměr.

Countdown (2012)

Rejža je opravdový Jesus. To, co v tomhle dílku předvedl se mi hodně zamlouvá. Kamera byla výtečná. Scénář však ještě propečenější a nejvíc mě dostal hlavní záporák. To byl takovej ujetej týpek, že jsem z něho těžce nemohl. Jeho kecy, grimasy a vše ostatní z něho udělalo hodně zajímavou postavu. Kromě pointy, která zklamala a mohla být opravdu jiná a lepší, je tento snímek velice na úrovni a dokáže mile překvapit jak nátlakem psychickým i fyzickým, tak skvělým odlechčeným drivem.

Případ číslo 39 (2009)

Wau! Tak tohle bylo překvapení dne. Další hodně solidní filmek z řady antikoncepčních snímků. Jízda jako prase. I přes tu malinko delší stopáž si Case 39 dokáže udržet zajímavou a hodně temnou atmosféru po celý čas a buduje ji hezky pomalu. Od klidnějšího začátku po destrukční a žíly trhající konec. René dokázala, že nemusí hrát jen Bridget a dokáže se ujmout I vážnější, lepší role.