• Romantický

Pohřbené duše (2006) (TV film)

Možná jsem to jen nepochopila, ale co tohle mělo být? Chápu, že film nemusí mít jasný děj a vysvětlení, ale tohle bylo přeci jen až moc nejasné. Hlavní hrdina miluje svoji tetu a octne se v blázinci. Tak nějak by to svádělo ke dvěma možnostem - buď bude blázen on, nebo doktor. Ale tady to nějak neklaplo. Když jsem si začala říkat, že už by se mohlo něco stát a vyjasnit to, tak přišla finální scéna, která tomu nasadila korunu a srazila minimálně hvězdu hodnocení.

Sexy mrtvola (2005)

Taková slabší předzvěst My name is Earl. Ale moc k zasmání to nebylo.

Laggies (2014)

Asi je umění zahrát tak nesympatickou osobu, jakou je Megan, poměrně sympaticky.

Mroží muž (2014)

Je to strašná hovadina. Opravdu strašná, ale musím tomu dát 4*. Prostě už ten nápad... možná trochu vykradená Stonožka, ale stejně to mělo něco do sebe. J. Deppa bych vůbec nepoznala, ale jeho role tomu dodala.

Angelika (2013)

Původní Angelika byla snesitelná hlavně proto, že v té době podobná naivita ve filmu frčela. Proč musel vzniknout remake, to mi jasné není. Angelika, která v 17 už vypadá na 27 je ještě naivnější a v podstatě horší. Samotná herečka mi připadá dost hrozná. Snad jediné, co oceňuji, že Joffrey neosahával sochy.

Vlhká místa (2013)

Čekala jsem odvážnou komedii a dostala nudu s hemoroidama. Pár věcí bylo celkem vtipných, ale nuda a nechutnost jaksi převyšovala...

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Jediné pozitivum je Krysten Ritter, hlavní hrdinka je celkem otravná, ale pořád by se to dalo. Nejhorší je pro mě James van der Beek. Ne, fakt je celkem trapné dělat si srandu z toho, že hrál v šílenosti jako byl Dawsonův svět. A ještě šílenější je padesát tisíc vtipů na téma "nikdy jsem Dawsona nepřekonal". Asi je to seriál přece jen pro fanynky Dawsonova světa, pro nás ostatní tam bude asi příliš otravný.

Přežijí jen milenci (2013)

Mám ráda filmy o upírech. Nutně nevyžaduji propracovaný děj, ale tohle byla hrůza. Sice skvělí oba hlavní představitelé, výborný soundtrack, ale jinak je to totálně o ničem. Příběh směřuje od ničeho nikam. Něco se stalo, nevíme proč a zrovna tady je to tak otravné a rušivé, že mi dělalo problém film i dokoukat. Stále jsem čekala, až se něco stane a nestalo se ale vůbec, vůbec nic. O to víc mě dostává oficiální obsah - jaký konec světa sakra? Být to hudební videoklip, je to na 5*, být to krátkometrážní film, tak taky, takhle je to sotva na ty 2*. Za soundtrack a hlavní duo, možná bych půlku další přidala za prozkoušení z obecného přehledu.

Za borovicovým hájem (2012)

Kdyby měl film jen první dějství, byl by podstatně lepší. Bradley Cooper byl podstatně horší (jako vždy, možná by měl zůstat ve filmech typu Pařba...) a postupně to šlo tak nějak do háje. Asi bych tomu neříkala skvěle vygradované kriminální drama - protože od první části už to nebylo ani vygradované a ani kriminální.

Detektiv Varg Veum: Šípková Růženka (2008)

Poměrně dost podprůměrná detektivka, kde většina postav jedná totálně nelogicky. Soukromý detektiv vyšetřuje místo činu a všechno si vlastnoručně osahá? A to množství skvěle zahraných interakcí mezi postavama? Hysterická puberťačka? No asi jediné, co to potvrdilo, je přísloví "Jaká matka, taká Katka."