Potvora - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

Začátek epizody vypadal docela slibně, konec to ale nakonec všechno zase zahrabal. Sice měl dál o trošku víc vtipnějších scén než ty předchozí, zbytek byl ale zase naopak o poznání trapnějších. Stále jsem nepochopila, co na seriálu všichni vidí.

Potvora - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Za normálních okolností by to byly dvě hvězdičky, aspoň to ale nebylo zas tak trapné. Dvě a půl, ani o kousek víc. Vcelku nudná epizoda více méně bez námětu. Navíc závěrečná zpověď mi přišla příliš zdlouhavá, toto přeskakování z rádoby komedie do rádoby srdcervoucího dramatu mě prostě bohužel nesedí.

Potvora - Epizoda 4 (2016) (epizoda)

Zatím asi nejlepší epizoda. Pár vtipných scén se našlo, dokonce se začíná formovat i nějaký děj a i když se sem tam nějaká ta extrémně nudná nebo trapná scéna našla, ve finále to začíná být konečně aspoň trošku zajímavé. Na víc než obyčejný průměr to ale rozhodně nemá.

Potvora - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

O něco málo vtipnější než předchozí epizoda, pořád jsem ale nezjistila, co na Fleabag všichni vidí. Příběh se sice nějak vyvíjí, přiznám se ale, že mě zaujal snad ještě méň než námět první řady. Asi budu znít jako zaseknutá gramofonová deska, ale pro mě to zachraňuje jenom Andrew Scott, kterému role kněze padla jako ulitá.

Potvora - Epizoda 5 (2016) (epizoda)

Konečně se seriál začíná vyvíjet lepším směrem. Některé situace mi sice stále přijdou trapné a občas i přehnané, ale příběh má konečně nějaké grády. Navíc nenávidět stejnou postavu jako hlavní hrdinka mi taky pomáhá se konečně do seriálu nějak vžít. Stále to ale není na víc než průměr.

Potvora - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

O sto procent lepší než závěr první řady. Takže čtyři hvězdičky. K mému překvapení žádná trapná scéna, i když je pravda, že obřadní proslov mě přišel zbytečně dlouhý. I přes to, že mi Fleabag zrovna nesedla, přece jenom musím uznat, že se mi závěr vcelku líbil. Jen ten humor mi tam pořád nějak chyběl.

Potvora - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

Jak se zajímavě rozjely předchozí dva díly, tak to zase závěrečná epizoda zase shodila. Až na úplné finále to byl celkově jeden velký paskvil plný rádoby zvratů, které mě ale spíš naštvaly než aby pobavily. V tomto díle pak převažovalo drama, což by mi vlastně ani nijak nevadilo, kdyby to nebyl jeden nesmysl za druhým. Tak teda bohužel, ale tento seriál mě opravdu nijak neuchvátil.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Neuvěřitelné překvapení ... Od filmu jsem čekala další trapnou nudnou americkou romantickou komedii, takže když se z filmu vyklubala opravdu velmi vtipná komedie s romantickým námětem, film jsem si okamžitě zamilovala. Je sice pravda, že se tu objevují části, které mě osobně přišly trapné a zbytečné, jako například scéna v porodnici, kdy George nezapl kameru, ale já si prostě nemůžu pomoct a nedokážu dát nižší hodnocení než to nejvyšší, protože kolikrát nejsou tak vtipné ani komedie, které jsou tu od toho, aby nás pouze bavily a nerozptylovaly nás nějakou romantikou. I herecké výkony byly opravdu věrohodné, i když mi Owen ze začátku připadal, jako kdyby si na něčem ujížděl. Opravdu pěkná romantická komedie, na kterou se moc ráda dívám.

Pravda o chuti (2013) (TV film)

Velmi dobrý dokument. Skoro se nebojím říct úžasný! Je pravda, že jsem mu ze začátku moc nevěřila. Jenže samozřejmě protože jej vypráví Andrew Scott, nemohla jsem si ho nechat ujít. Když ale uběhlo pár minut, zjistila jsem, že se dokument nerozjíždí vůbec špatně. Nejdřív nás uvede do "prostředí chuti" a když si získá naši pozornost, začne po nás házet všechny možné zajímavosti a fakta, a to takovým způsobem, že je sám divák až "hladový" po dalších informacích. Výborně natočené, úžasně poutavé a zajímavé. A pokud se nás snažil tento dokument nějak ovlivnit, tak u mě se mu to povedlo dokonale. Ale vůbec mi to nevadí. Právě naopak! Hned bych sedla na letadlo a zaletěla do Chicaga, kde bych nadšeně ochutnala onen zázračný prášek, a pak bych vyrazila na Floridu, kde bych s chutí ochutnala "to nejlepší rajče, které jsem kdy v životě jedla". Snad jedinou věcí, která mě u tohoto skvělého dokumentu chyběla, bylo cítit vůně a ochutnávat chutě, o kterých se zde mluvilo ... Ale to je samozřejmě nemožné a proto se budu muset spokojit se svou představivostí ... A k tomu všemu ještě navíc úžasný Andrew Scott se svým dokonalým vypravěčským tónem ... Velká škoda, že tak výborný dokument umí natočit málokdo ...

Pravidla lži (2006)

Pravidla lži je celkem zajímavé psychologické drama, jen mi bohužel přijde nedokončené ... Už od začátku se příběh skvěle rozjíždí, nakonec se ale zasekne a tak i zůstane ... Myslím, že zrovna u tohoto filmu nebyl zrovna nejlepší nápad zvolit takový konec ... Pro mě to kompletně zabilo celou atmosféru, kterou film v průběhu krásně naladil ... Každopádně teda další plusové body za parádní herecké obsazení, z toho jsem byla opravdu nadšená.