BearCity 2: The Proposal (2012)

Tady mě čekalo taky docela překvapení, dvojky bývají většinou trapné a nedívatelné, ale to hle se vážně podařilo. Sice to nebylo tak stoprocentní jako jednička, ale i tak se mě to hodně líbilo. Jsem docela ráda za to, že se v tomto díle zaměřili na trošku víc na Freda a Brenta, kteří mě v tomto filmu zaujali ještě víc než Tyler a Roger a konec mě přece jen dostal. Sice je tento díl o něco míň vtipný a víc americký, ale zas tak mě to nevadilo, takže jsem si určitě jistá, že jsem tento film neviděla naposledy. Každopádně by mě vůbec nevadilo, kdyby se objevila nějaká trojka zaměřená na novomanžele, to by bylo super! :)

Beat (2013) odpad!

Aha, "experimentální" (díky, strýčku Google!). Tak teď už se nebudu pátrat po tom, proč jsou v Londýně všichni tak agresivní a místo toho, aby zavolali policii nebo záchranku, tak Benovi raději dají přes hubu, jestli se opravdu jednalo o mentální poruchu a nebo jestli jde o "Beat" hudby či jestli je to náznak neustálé nakládačky. Odpad jsem dát nechtěla, Ben byl naprosto úžasný, ale tohle se prostě nedalo. Takové filmy jsou vyloženě zbytečné.

Bedfellows (2008)

Bedfellows má sice hodně zajímavý nápad, který ale bohužel úplně zabil závěr. Při pohledu na "partnera" se mě zježily vlasy i chlupy po celém těle, kdyby tímto film ukončili, snad bych hodnotila i pěti hvězdičkama. Bohužel ale tvůrci zvolili "otřepaný" závěr, který už snad nemůže vyděsit ani dítě.

Beer of Thrones (2013) odpad!

Ano, chápu, je to parodie, takže bych měla brát Beer of Thrones s rezervou a navíc nezkoumat důvod, proč byl tento film vůbec natočený, ale ... Nic zbytečnějšího, stupidnějšího a absolutně nevtipného jsem už dlouhou dobu neviděla ...

Benga v záloze (2010)

Strašná hovadina, ale i přes debilní hlášky jsem se občas dobře pobavila. Hvězdička za sexy Marka a druhá za pár dobrých hlášek.

Berlínský syndrom (2017)

Hvězdičku ubírám za klišoidní závěr. Jinak je Berlin Syndrome skvělý film který si luxusně vybudoval atmosféru. Max Riemelt je výborný záporák, kterému taková role vyloženě sedla. I Teresa Palmer svou roli zvládla naprosto úžasně, i když se přiznám, že se mi její postava nezamlouvala ani trochu a občas jsem si přála, aby ji něčím švihl po hlavě a byl by klid. Až na pár mušek, několik nepochopitelných scén a občas nelogických úvah hlavní hrdinky se mi Berlin Syndrome opravdu líbil.

Bestiář (2007)

Další film, který jsem shlédla jen kvůli Kryštofovi Hádkovi. A i když jeho role nebyla nijak velká, přece jenom jsem si i ty krátké okamžiky jeho přítomnosti užívala. Bestiář je ale jinak hodně průměrný film, navíc nehorázně zdlouhavý. Začátek i závěr klidně o polovinu kratší. Ani sám příběh mě nijak zvlášť nebavil. Nejdřív jsem byla rozhodnutá pro dvě hvězdičky, nakonec jsem ale přece jen jednu přidala za skvělou roli a skvělý výkon Marka Vašuta.

Bez doteku (2013)

Po shlédnutí tohoto filmu mě napadá pouze jedna jediná otázka - Co to sakra bylo?! ... Absolutně nesmyslná slátanina s neuvěřitelně stupidním scénářem? ... Už od začátku se člověk totálně ztrácí, divák se dostane do nějakého rozjetého příběhu, jehož začátek si musí domyslet. Scény jsou poskládané jako od dítěte, které si skládá na zemi obrázky aniž by bylo schopné vnímat nějakou chronologickou posloupnost. Všechny důležité informace jsou ve filmu totálně vynechány, takže zřejmě je na divákovi, aby si dotvořil celý příběh sám ... Za to je ale film plný naprosto zbytečných, zdlouhavých a někdy absolutně "mimo mísu" scén, které člověka neuvěřitelně nudí ... Dialogy jsou stupidní, na úrovni dětí ve školce a absolutně o ničem. Jediné, co by se na filmu snad dalo pochválit jsou dobré herecké výkony. Myslím, že nebýt role Kryštofa Hádka, na film bych se asi nedodívala. Stále uvažuju o odpadu, čímž bych ale "urazila" právě Kryštofův výkon. Na to, jak hrozný film to byl, se s tím popral naprosto dokonale ...

Bezva vejška (2006)

Naprosto šílená teen movie, ale já ji prostě miluju ... Film plný neuvěřitelné zábavy, šílených nápadů a totálních nesmyslů - a to je přesně to, co na těchto komediích miluju! Nápad je opravdu geniální, i když absolutně nereálný, ale co, je to přece film a v těch je přece možné úplně všechno! Skvělé herecké výkony, úžasný scénář a dokonce zajímavý soundtrack ... Tento film opravdu můžu vidět pořád, proto nemůžu hodnotit jinak než plným počtem!

Bídníci (2012)

Muzikály obecně nenávidím, ale pokaždé se snažím dát filmu šanci. Les Misérables mají úžasnou výpravu, skvělé herecké obsazení s vynikajícími hereckými výkony, bohužel ale celý film zabíjí jeho délka a taky to, že normálně mluvené slovo se v tomto filmu hledá opravdu hodně těžko. Že je film kompletně zpívaný by mi možná až tak nevadilo, a určitě to není důvod, proč hodnotím pouze dvěma hvězdičkama, naopak ale ta délka a neustále se opakující refrény, které byly vyloženě zbytečné, mě v mém hodnocení dokonale utvrdily. Možná kdyby se jednalo o film ve stejné délce, ale s pořádnými dialogy, které by nebyly nudné a zbytečně zdlouhavé, myslím, že bych filmu mile ráda ještě dvě hvězdičky přidala. Ale bohužel, nerada se u sledování filmů nudím právě tak, jako u Les Misérables.