• Krátkometrážní

Veronica Marsová (2014)

Protivná Verča je zpět! To, co se dalo brát jako revolta náctileté frciny, je nyní extra nudná záležitost. Marně pátrám v paměti, proč se mi to kdysi líbilo... No, nejspíš za to mohlo mých -náct, jenže teď jsem hustá Lyli a na tohle nemám nálady. Sorry, Verčo, ale už nejsi cool.

Švédská trojka (2013) (pořad)

Když máš náladu pod psa, tak si udělej hopsa....no, a nebo si pusť Valdu. Žlutozubý týpek, který je příjemně fekálně vtipný. A slabší díly mu až tolik nevyčítám, protože slabší dny mají i ti nejlepší z nás! Každopádně, pokud sáhnete po starších dílech, tak v podstatě nemůžete udělat chybu. *Edit 13.7. Ty vé, zuby už jsou bílé!!! Hot!

Miluj souseda svého (2014)

Mám ráda bručouny. Bývají to lidé, kteří stojí za mou námahu. Sice bručí, jenže je za tím něco sladkého. Stokrát lepší jeden bručoun, než 20 sluníček. Vincent je přesně takový. Chtěli byste si říct, že je odpadlík a nestojí za to. Byla by to chyba, což v hloubi duše víte. Závěr je možná trošku kýč, jenže drobet růžové chceme všichni, ne? Proto tu sladkost odpouštím a vychutnávám. Věci přece nemusí končit jen blbě. *Zkuste O Schmidtovi. Pokud se Vincent líbil, tohle bude taky.

Dovolená za trest (2014)

Tohle už jsme přece viděli. Tohle už přece známe! Nenáročná komika, která neurazí, ale spoďáry si z ní fakt měnit nebudete. *Jen teda nechápu, jak někoho napadlo, že Drew může mít tak hnusný děti. **Edit 5.8.18 - vlastně se mi to opravdu líbí, i když děti Drew jsou hnusné pořád.

Sils Maria (2014)

CoSM rozhodně není snímek pro každého. Pravdou je, že ani pro mě to není to pravé. Ta hromada dobře vedené konverzace mi nepřinesla nic, z čeho bych mohla čerpat, a přesto se necítím okradená o čas, který jsem tomu věnovala. Je to zvláštní. Ale ano, dobře odvedená práce. Krásná krajina. Výborná hudba. A možná se jednou podívám znovu, a najde si to cestu, kterou to teď nenašlo.

50/50 (2011)

Nic divokého. Naprosto civilní hrdina. Absolutně prostý příběh, ale i tak mě dostal. Během sledování jsem Adamovi vážně držela palce a pořád si opakovala, že přece nemůže zemřít. Něco takového se mi snad ještě nestalo. Stačilo k tomu jen tohle kouzlo obyčejného člověka. A jen si říkám, že je výhra mít přítele, jakým je tady Rogen.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Hnusný film. MacFarlane je herec asi tak, jako jsem já ruská baletka (což by nikdo vidět nechtěl). Nejde mi do hlavy, čím přitáhnul Charlize a spol., aby mi přizvukovali v jeho neherecké show. Navíc, ve chvíli, kdy se u komedie se sprostými hláškami a fekálním humorem uchechtnu jen dvakrát, je fakt někde chyba. Prostě hnusný film.

Co děláme v temnotách (2014)

Upíři se, na denním světle, netřpytí jako diamanty??? To je teda blbost! Každopádně, i tak jsou zábavní a k pomilování. Dost originální taškařice z neživota jedné party.

Zombie apokalypsa (2012) (TV film) odpad!

Ach, ti Amíci! Dlouho, předlouho jsem se tolik nenahihňala. Jedna věc je, být připraven, protože válka číhá všude. Pak je tu ta věc, že můžete být velmi zažraní do zombie žánru. No, a pak je tu další věc, a to být totální jelito. No, prostě tohle je pořad, kde je jedno jelito vedle druhého. V družném hovoru řeší, jestli zvládnou střelit do hlavy svoje zombie dítě, a člověk žasne. Neříkám, že myšlenka apokalypsy je zcela blbá...v dnešní době a se zbraněmi, které má kdejaký jouda, se může stát cokoliv, ovšem vocamcaď pocamcaď. Takže ve chvíli, kdy údajný profesor z Hárvárdu mluví (totálně vážně) o tom, jak by zombíkum fungoval mozek, čekáte, kdy na obrazovku vyskočí nějaké zombič a sežere ho. Pokud to mám brát jako dobrý vtípek, pak jsem se vážně bavila. Jen mi nikdo neříkejte, že se to dá brát vážně...protože to by bylo moc!