Cher: If I Could Turn Back Time (1989) (hudební videoklip)

Nejprve na válečné lodi Missouri poskakovala Cher se svojí asi největší hitovkou, aby o dva roky později na Missouri poskakoval Seagal ve svém hitu Přepadení v Pacifiku (1992), ikdyž to ve skutečnosti loď Missouri nebyla. Docela originální a velmi zapamatovatelný klip.

Půlnoční zpověď (2023) (seriál)

Plánková přiběhne od zavražděné klientky s její kabelkou s diamanty ke svému bratrovi Lamborovi - faráři, aby se vyzpovídala přesně v čase 24:00. Začátek velmi nadějný, neotřelý námět i stavba vyprávění s pestrými postavami, pak to běží snad i nadprůměrně na produkci Primy, aby to poslední dva díly shodily do grotesky s přehrávajícím záporákem. Jak říkám, na serál Primy nadějný počin, ale já tomu chtěl dát po dvou dílech odpad za technickou stránku věci - polovina úvodních dílu byly  retrospektivou a aby to pochopil i ten nejretardovanější divák, tak to byly záběry vzpomínání jako v mlžném oparu ( na to se nedalo koukat!!!! ), takže celý svět v honbě za kvalitou obrazu HD 4K, ale soudruzi z Primy vsadili na verzi pro krátkozraké bez brýlí.

Místo zločinu České Budějovice - Kniha hříchů (2023) (epizoda)

Za mne nejlepší a nejzábavnější díl - námět behind the scenes natáčení pohádky a režisérem na zabití byl supr, akorát to trochu kazilo, že se tam vyšetřovala vražda a to mne nebavilo. Zato mne pobavil kaskadér Novotný .- jeho brilantní odkop pistole a skok do krabic - famózní, zábavné ... jen se děsím, že to tvůrci mysleli vážně.

Docent - Preso s mlíčkem (2023) (epizoda)

Taclík, který se drápe do kopce byl asi to nejzábavnější z celého dílu. Strašně utrápené a ukřičené, nečekal jsem, že to napíšu, ale nejslabší článek je Rambo.

Tvůrce Hitlerových tajných zbraní (2019) (TV film)

Nikdy bych nečekal, že mne ještě obohatí nějaká úplně nová pro mne neznámá informace v dokumentu o druhé světové válce, ale story o Hansu Kammlerovi, který stál za programem Hitlerových tajných zbraní , něčím takovým je a navíc možnost, že se dá něco vypátrat sedmdesát let po válce tuplem.....Ikdyž až se jednou otevřou archivi v SSSR, tak to bude jako výbuch atomovky, kterou furt vyhrožují.