Pod rouškou noci (2016)

A ideme z kopečka... už Argo nebolo bohviečo, ale toto je ešte horšie. Pritom stačilo ubrať pár tých kurvičiek a viac dupnúť na plyn.

Santa Clarita Diet (2017) (seriál)

Po first season - pobavilo, určite viac, než 378. časť Walking Dead. Mínusy - takáto zápletka priam kričí po viac čiernom humore (nehovorím, že ho nie je, ale dalo by sa to ešte vyšpičkovať), výkon Olyphanta - ten herec tú trávu tuším fakt hulil naozaj, furt ten jeho prijebaný uškŕňací xicht. Plusy - zápletka, gore, aj keď decentné, dĺžka časti - ani jedna nejde nad pol hodinu, takže to nenudí, ale fajnovo odsýpa, výborne napísaná rola Erica - ten teenedžerský lůzer je top. Uvidíme, čo ďalej. Rád by som sa s Hammondovcami ešte stretol (a zajtra objednávam v e-shope bundu PUSSY MAGNET!).

Spojenci (2016)

Od Zemeckisa som čakal zaujímavejší príbeh, toto bolo príliš "všedné". Osudy postáv mi boli lautrfuk ukradnuté, niektoré digitálne efekty zase päsťou do oka, a hodne scénok vám pokazí zuby ako cukor (scéna v aute za búrky, pôrod, piknik pri lietadle). Žiadna sláva.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Chvíľu vám potrvá, než si zvyknete, že Franco tu nehrá pošahaného zhulenca.

Mad Families (2017) odpad!

Pre pána kráľa, čo to bolo? Humor absolútne žiadny, vtipné to nemohlo pripadať ani samotným hercom. Mám dojem, že také niečo ako scenár k tomuto filmu ani žiadny neexistoval. Charlie to asi zobral preto, lebo sa mohol v rámci role zadarmo najebať. Takže jediný žart, ktorý som si zapamätal a netýkal sa vlastne filmu, ale vzťahu ku skutočnosti, keď Charlie na záver pyšne ukazuje modrý žetón za polročnú abstinenciu. Do popuku!

Don't Knock Twice (2016)

Možno ste si tak ako ja ešte minulý rok pozreli trailer na tento film. Ruku na srdce, nič oslnivé to teda nebolo. Ale o to lepší som mal pocit po pozretí. Je príjemné opäť po dlhom čase cítiť zimomriavky pri horore. Príbeh je banálny a vlastne obohraný (len nepozeráte prekliatu VHS, nepoviete 3x Candyman, atď. - tuná stačí 2x zaklopať na dvere), ale kupodivu vás to baví. Príbeh má hneď od začiatku hustú atmosféru, hercov na úrovni, je vidno, že je určený do kín a nie na 3. kanál regionálnej TV. Spokojnosť.

Daredevil (2015) (seriál)

Po 1. sérii prišlo vytriezvenie, 2. séria má poruke zopár fajnovo trapných dialógov a hlavne otravnú slečnu Page, ktorá mi už ozaj pila krv.

Rozpolcený (2016)

Mnohí jasali nad znovuzrodením Shyamalana už pri The Visit. Ja som si to nechal až na teraz. Tak až tomuto sa hovorí "vrátiť sa v plnej zbroji"! Gratulujem (dúfam, že tak čoskoro nebude opäť pád na dno).