Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Seagal je samozřejmě osobnost obřích rozměrů.Vsichni dobře ví, že Aikido , že scénáře, že hraní.....Ale málo se prý ví, že je skvělý kytarista, zpěvák , vtipálek, jehož výklad buddhismu mě víc než nadchnul, charita , učení , plácá si po ramenou s Dalajlámou....Nevychazim z úžasu.Filmy jsou převážně pitomý i na tu dobu,ale scénaz baru je fakt nezapomenutelná.Pro mě osobně hlavně kvůli nekompromisní figuře Gina,kterej mi leze na nervy mnohem méně než v ostatních bijacich se Seagalem a českej dabing tomu nandal takovou dávku srandy, že dávám a tři.

Velký šéf (1969)

Z poloviny geniální zbytek nuda.Tak nevím. Snad druhá projekce bude proziravejsi.

V jako Vendeta (2005)

Škoda, že v současné době (a posledních několika letech) děvčata odevzdala kulky na úkor kvality jejich děl=předěl=hele poděl!!! Nechat si každá aspoň jednu, nebyla by potřeba těch Tykwerových kustovnic ani příležitostně.Je to už jen hutná soulož bez mrdu,macatá prdel bez prdu ba dokonce Řitka bez Brdů!!! Což postrádá smysl a logiku s ohledem na minulosti se jmény Matrix, výše uvedená V či dokonce pár vybraných Animatrixů,jak jsem konečně zjistil.A Řitka bez Brdů????

Televizní společnost (1976)

Jsem upřímně v šoku nebo spíš v několika šocích najednou už několik let,co jsem začal sledovat párparů snímků od pana Lumeta.Dlouho mi hrálo v hlavě 12 angry men jako první viděný od výše uvedeného a netrvalo krátkou dobu než jsem se vypořádal s předávkou(nikoli balíku či pervíku) kontroverze,s kterou se pan režisér pustil do společnosti Uncle Sama...V padesatkách tvl...Ta prozíravost mě do teď děsí.Serpico ,Dog day afternoon, Network.... i za sto let dokonale aktuálně vonící skvosty... Navíc jsem díky panu Lumetovi pochopil mistra Kubricka,kterej na mě teda byl hodně silnej model.Souvislost obecně v tom zřejmě není,ovšem mě to SL civilní a maloměšťácké vykreslení charakterů postav , jenž průměrnému občanovi s alespoň minimem sociálního cítění mluví z duše při otázce morálního hnití , krásně připravilo na Mastera Blastera všech kontroverzí a nekonvenčních témat,jakýho kdy svět poznal!!!

Svět podle Daliborka (2017)

Newim jak tohle hodnotit. Klusak je vrcholné arogantní a nepříjemná osoba. Takhle povrchní scénář kterej se vydává za autentickej kus je urážka všem co se zajímají o filmy.Přesto nedokážu dat odpad.

VALL-I (2008)

Moc mi nejde do hlavy, že zrovna náš národ vlezdoprdelitu je tak hnidopišskej.

Narcos - Season 2 (2016) (série)

REGULAR WAR!!!!Two words in two worlds...

Kmeny (2015) (seriál)

Nikdy bych nevěřil, že mi trash pomalu rozkope monitor.Nedalo mi v Kmenech nepokračovat ,když jsem zjistil,kolik dílů leze místo těch původně plánovaných šesti.Od začátku je to totiž silně zapáchající paskvil zhovadilej!!! Takže jsem si původní sérii odbyl a přeskočil posléze rovnou na TM,páč ten já rád.Jedno je jistý!!!Kde nevíš nic o kořenech,nedá se točit o Kmenech.

Muži v naději (2011)

Vadí mi jen,jak je to místy herecky toporny,ale faktem je,že od uvedení jsem to zhlidnul 4krátery.Ve finále palec nahoru, poněvadž to není úplně blbý.

Po svatbě (2006)

,,Ne, já nechci umřít.......'