Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Tohle bylo hodně slabší než první díl. Opět se opakovala bojující scéna mezi Markem a Danielem, kterou už jsme mohli vidět v prvním díle, celkově se tam toho opakovalo dost a spíše než aby se scénář věnoval vztahům mezi Bridget a muži, tak se zaměřil na trapasy, které má Bridget na starosti, což mě nebavilo, navíc ta rádoby zápletka s Danielem už je ohraná a neoriginální.

Zmizení (2013)

Napětí za celý film ani jednou nepostrádáte, o to se režisér postaral vážně znamenitě. Navíc i Jake Gyllenhaal v roli detektiva byl ze začátku trošku zdrženlivý, postupně se ale divákovi otevře. Hugh Jackman byl ale hned naopak od začátku skvělý a oddaného otce zahrál přesvědčivě. Bohužel mi ale něco na celém filmu chybělo. Bylo tam pár momentů, které by tam být ani nemuseli a také musím přiznat, že mě ten konec trošku naštval.

Krásný Nový rok Medvídka Pú (2002)

Ten první Vánoční příběh jsem jako malá milovala, akorát jsem byla zvyklá na jiný dabing, ale i tak příběh zůstává a vzhledem k tomu, že jsem od té doby opravdu hodně vyrostla, tak mě to už tolik nebavilo jako dříve.

Gladiátor (2000)

Velkou nevýhodou tohoto filmu je délka, na můj vkus je až moc dlouhý a bohužel pro mě nemá dostatečně zajímavý příběh na to, aby mě to udrželo bdělou a při smyslech. Nicméně pořád je to film, který stojí za to se na něj podívat alespoň jednou, hlavně kvůli hereckým výkonům. Russell Crowe zde představuje pravého hrdinu, kterého si hned zamilujete, naopak Joaquin Phoenix zase někoho, koho nesnášíte. Co je na filmu podle mě to nejlepší je hudba, ta dodává ve scénách to pravé, co někde chybělo.

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství (1977)

Tohle byl můj nejoblíbenější klasický film s Medvídkem Pú, myslím si, že se jedná i o úplně první a pro mě to bylo něco neuvěřitelného. Jsem ráda, že jsem si ho mohla pustit po tolika letech a vrátit se do dětství, bohužel už mě to ale nebavilo tolik jako před několika lety.

Vlak plný peněz (1995)

Ze začátku to vypadalo vážně skvěle. Byla tam akce, střílení, napětí a taky vtip, jenže pak tam dorazila krásná Jennifer Lopez a všechno se začalo mezi bratry komplikovat kvůli ženské a najednou tam byli pouze hádky a žádná akce, což bylo pro mě docela zklamání. Ovšem Chris Cooper jako žhář byl vážně skvělý.

Dobrý Will Hunting (1997)

Tohle pro mě bylo velké zklamání, očekávala něco, co mě naprosto odrovná a nakonec jsem se nudila. Po celou dobu filmu jsem čekala příběh ve stylu Čistá duše, ale nic takového nepřicházelo. Teprve až když Robin Williams donutil Matta Damona se otevřít a rozplakat se, jsem pocítila nějaké emoce, ale tím to zase skončilo. Je pravda, že konec se mi docela líbil, ten byl udělaný vážně pěkně, ale jinak nuda.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Jsem trošičku zklamaná, očekávala jsem daleko více, i když je to dost dobře natočený film. Navíc je to podle skutečné události, takže si moc na příběh stěžovat nemůžu, bohužel to byla ale ta slabší část. Na můj vkus tam bylo moc akce, ze začátku se mi to moc líbilo, ale pak tam přišli ty útoky, střílení a všechno dohromady. Konec byl ale dojemný a moc mě překvapil výkon Johna Krasinskiho, ten byl opravdu skvělý.

Mumie (1999)

Asi nebudu patřit mezi velké fanoušky Mumie. Nikdy mě tenhle film moc nelákal, snad jen pouze kvůli Egyptské mytologii, ale neměla jsem zvláštní potřebu ho vidět a ani bych o nic nepřišla. Je tam spousta akce, to je velké plus a samotná mumie je občas dost děsivá, ale jinak mě to ničím zvlášť neoslovilo.

Neslušný návrh (1993)

Asi nikdy nepochopím rozhodnutí Demi Moore. Kdybych já si měla vybrat mezi Robertem Redfordem a Woodym Harrelsonem, vyberu si jednoznačně Roberta, vždyť je to takový fešák a navíc ve filmu i prachatý. Jinak film není nic moc, ani ta romantická nálada tam skoro nefunguje a zdá se mi, že se tam neobjevilo vygradování dějové linky.