Nebezpečná krása (1998)

To bylo táááák hezký a milý.. A vtipný. Chytrý. Neusínací. Romantický. Rajcovní, dojemný a chci být kurtizána!!

Anatomie (2000)

Thriller? Já myslim spíš píč..ina.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Životní chybou M. J. bylo, že se narodil jako člověk, ne jako fenomén. Těžký úkol, já vím. Spi klidně, Majkle, moc se nevrť, abys nedopatřením nezahlédl, jakým fofrem a způsobem byla do světa vystřelená poslední vzpomínka na tebe.

3-iron (2004)

Mám ráda, když někdo dokáže zachytit krásu.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

"pátek 4. září je dnem Venuše a na obloze se zakulatí měsíc, jehož chladné světlo nás zalije láskou, smířlivostí a pochopením... Sama Bohyně je patronkou této noci plné kouzel a ruku v ruce s královnou noci okouzlí lidská srdce, která se otevřou, aby z nich mohla vytrysknout láska." ... To snad neni možný. Ale klobouk dolů, já třeba lidskou blbost zpeněžit neumim. Věštka ušatá.

Bruno (2009)

Extrémní nářez, konečně. Děkuju Brunovi, je všeho schopná mandarinka, připomněl mi můj pubertální sen, kdy se oblékám do těsné, nacistické uniformy a tlačím malé židy na trakárku k pecím. Schon. Škoda jen, že mi nejdou psát přehlásky. Chtěla jsem udělat přehlásku nad u ve slově Bruno a nad o ve slově schon.

Sexuální rekonstrukce (2003)

Dokonalost má jméno Pravda. Výjimka potvrzující pravidlo: Nadužívání NEZPŮSOBUJE znecitlivění.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Miluju, když někdo dovede dvě hodiny plácat vo hovně způsobem, že se pak bráním přiznat si, že to bylo vo hovně. Dvě hodiny keců vo hovně ve filmu vo hovně mi daly pocit, že to rozhodně vo hovně nebylo. A právě pro tu Quentinovo geniální myšlenku, kterou jsem sice nezachytila, ale u r č i t ě tam byla, je to pro mě jasný plný počet!!