Reportérka (2015) (seriál)

Bartoška je dobrej, Terezka i s tím bordelem na ksichtě krásná. Plesl s Jiráčkem hrajou báječně dva nesnesitelný ambicózní kokoty, kteří by zasloužili nakopat držky. Problém je ale v ději samotným: Autorům by měl někdo vysvětlit, jak se to má s diabetem: Když dostane diabetik hypoglykemii, musí si vzít cukr, aby si zvýšil hladinu cukru v krvi a neupadl do šoku. To, že si zapomněl inzulín, fakt nehraje roli - kdyby si ho v hypoglykemii vzal, spolehlivě by se zabil. Scénárista Klíma měl zřejmě na mysli HYPERGLYKEMII a v celém štábu holt nebyl nikdo, kdo by nebyl debil.

Bathory (2008)

Tak Báthoryčka byla chudinka a koupala se v bylinkách. Zajímavá Jakubiskova fabulace, ale bohužel rozvláčná a nesourodá. Ze Jména růže si děda vypůjčil starýho mnicha a jeho žáka. Tentokrát je ale starej (Polívka) vynálezce, takže nechápu, proč posílá holuby. když si mohl ukovat mobil... A chudák mladej (Mádl) si na rozdíl od Slatera ani nezašuká. Vondráčková tady hraje Lucii - snad aby si to byla schopná zapamatovat. Roden je slizskej jako ropucha, to mu vcelku jde. A Anna Friel? Nehraje vzhledem ke scénáři nijak špatně, ale neměla být náhodou Báthoryčka krasavice? A větší blbost než zvolit Britku do role proslulé krasavice je snad jen udělat z ní svou kuchařku.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Nemohu si pomoci, ale "americký" díl Návštěvníků mi přijde nejzábavnější. Ty původní francouzské jsou až moc rozjuchané - zkrátka když někdo dvě hodiny pobíhá po vesnici a řve, tak už je to na mě moc...

Návštěvníci (1983) (seriál)

Skvělá dětská sci-fi klasika. Patraska byla zamlada fakt kočka.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Seriál byl zábavný, jediné, co mě opravdu, ale opravdu sralo, bylo vřískání soudruha Davida v titulním popěvku.

Zakázaná říše (2014)

Hodně barevné, vcelku zábavné, ale přepálená stopáž atmosféru téhle fantasy pohádky dost ředí. Když vidím ty vesnice, ty kozáky - jak vypadají, jak se chovají, jak mluví - mám pocit, že s východními Slovany opravdu nemáme moc společného.

Král sokolů (2000)

Příjemný pohádkový příběh se sympatickým klukem v hlavní roli, výborným Kukurou a Langmajerem v jeho období, kdy hrál jenom šmejdy. Je vidět, že se dá natočit i pohádka bez uřvaných polodebilních čertů, vodníků a ježibabizen, chce se to jen Trošku snažit.

Aquaman (2018)

Zábavný animák (skutečného tam toho fakt moc není). Sledování vyvolá spoustu příjemných vzpomínek: Nejprve na Highlandera (výcvik malého aquamana), pak na Excalibur (jen pravý král dostane trojzubec starého krále), na Star Wars (pronásledování uprchlíků mezi skalami), na verneovky (cesta do středu země), na Indiana Jonese (cesta k trojzubci podle stop a náznaků) a na filmy podle Tolkiena (všeobecná podvodní válka). Skvrnou je pouze naprosto necharismatický záporák (Black Manta), který kdyby umřel, nikomu by nechyběl.

Queen: These Are Days Of Our Live (2011) (TV film)

Povedený dokument, který o Freddiem a Queenech říká daleko víc než přechválená Bohemian Rhapsody. Na BR navíc spousta skvělých bonusů.

Útok z hlubin (2018)

Akční zábava se současným nesmrtelným akčním hrdinou č. 1 Gerardem Butlerem - tentokrát v roli rozvážného kapitána - nemůže zklamat. Místy přitažené za vlasy, ale zase ukázka vojenské techniky připomene pamětníkům The Final Countdown. A zkurvenej ruskej trpaslík v generálský uniformě dostane zaslouženě na prdel.