aLCaP0Ne

aLCaP0Ne

Al Capone

okres Bánovce nad Bebravou
"Život nie je vždy to, čo sa zdá byť.."

• 4.2.2013  20:02

Pecka, ktorá sa dá slovami len veľmi ťažko opísať. Je jasné, že nie každý počúva HH, no pre toho komu to je blízke, ako aj celá USA oldschool je to niečo výnimočné, skvelý text, podklad, strih. 95%

• 1.2.2013  21:55

Wow, tak tento skost Tarantina opat nesklamal, nezabudnutelny Samuel L. Jackson, pankovsky Leo a skvely Waltz, ktory po boku Foxxa davaju tomuto filmu neskutocny smrnc.. Nie som fanusikom westernov ale tento je fakt unikatny ako po filmovej stranke, tak pre western aj soundtrackovej a samozrejme nechybaju ani krvave "orgie" v podani Tarantina. Jeden z najlepsich filmov po Pulp Fiction.. 95%

• 21.1.2013  16:54
    Obřad (2011)

Človek môže byť silný katolík, silný ateista ale aj tak sa medzi nami nachádzajú "situácie", kedy nie len zapochybuje sám o sebe, ale aj o verie, svete a všetkom dookola. Myšlienka, ktorá sa tiahne celým filmom je viac než výstižná, buď človek verí na Ježisa Krista a tým pádom aj na Diabla, alebo sa bude tváriť, že sa ho to netýka. Nech už je to akokoľvek, podobné skutočné udalosti, niektorím z nás otvoria oči... 80 %

• 28.12.2012  09:14

Takže pre mňa napriek tej kritike, čo som tu čítal je Hobbit stále riadna pochúťka. Filmové efekty, prekrásne prostredie a strhujúci príbeh je niečo, čo sa mi naozaj dostalo až pod kožu. Ani neviem ako ubehli takmer tie tri hodiny, až zrazu nastala čierna obrazovka a koniec :) Po dlhom čase sme sa vrátili do Stredozeme, videli známe tváre a stálo to za to! Už teraz som zvedavý na to, čo sa odohrá v dvojke a ako sa celá story zvrtne, či nie? :) 90%

• 30.11.2012  18:41
    50/50 (2011)

Film o tom, čo sa môže prihodiť každému z nás v silnom príbehu na čele so skvelým Gordonom-Levittom (jednoducho povedané, film o dennej realite). Veríte na náhodu? Osud? Nech to už je akokoľvek, nikdy nemôžete vedieť, čo vás v živote čaká a za akých okolností stretnete to vaše osudové dievča.. 85%

• 21.11.2012  20:34

Pre mňa príjemne prekvapenie s príjemným soundtrackom na čele s http://www.youtube.com/watch?v=N4GYqDfOzMA Príbeh o tom čo každý z nás zažíl abo ho to čaká, o tom čo sa stáva, keď po x rokoch stretnete niekoho... A áno niekedy sa stane aj to čo vo filme, len často práve naopak.. Nedávno niekto spomenul tvoje meno, a opýtal sa ma, či ťa poznám. Usmial som sa, pozrel som sa do zeme a povedal som " Kedysi... " 80%

• 19.11.2012  14:23

Pre fanúšikov oldschoolového rapu, hip hopu je tento príbeh niečo výnimočné. Neuveriteľný život o tom ako to v USA fungovalo. Nie len sa ponoríte plne do života B.I.G., ale postupne sa dozvedáte zaujimavé informácie, nie len o jeho živote ale aj o prepojení medzi jednotlivými "hudobníkmi", až po známy a slavný súboj, ktorý sa mu stal osudným... 90%

• 12.11.2012  15:40

Mnoho z vás tu na Amazing Spidermana nadáva ale pre mňa ako fandu komixov je to tento spiderman suverénne najlepší a omnoho viac komixovejší, aj keď viac zranitelnejší a ľudskejší, je to človek omnoho viac ako kedykoľvek predtým. Ak sa tu nájdu borci čo vyrastali na spidermanovi na supermaxe a podobných staniciach, určite mi dajú za pravdu, že je tu veľa prvkov, ktoré boli v predošlých filmoch vypustené. Pre mňa zaslúžených 80 %

• 7.11.2012  19:54
    Kříž cti (2012)

Možno to neni absolútny trhák, ale ten príbej je neskutočný a človek by nikdy neveril, že je niečo také vôbec možné. Ako sa hovorí, život a osud je najlepší maliar a tento film o tom svedčí, lepšie by to nenapísal ani samotný hollywood.. V roku 1977 Davenport zavolal Horstovi a vzniklo doživotné priateľstvo.. 90%

• 2.11.2012  07:25
    Podraz (1973)

Príjemne prekvapenie. O tomto filme som moc toho nevedel a až nedávno som sa k nemu dostal, no výsledok ma fascinoval. Je to jedna z klasík v neskutočnej atmosfére, ktorú si každý labužník vychutná.. 95%

• 1.11.2012  17:12
    Kličko (2011)

Ako fanúšik Mike Tysona, som nikdy nemal bratov Klitschkovcov rád. Ten ich štýl boxu mi strašne znechutil ťažkú váhu a každý jeden ich zápas, až na zopár výnimiek bol nudný. No až v tomto takmer dvojhodinovom dokumente som naozaj pochopil, kto sú bratia Klitschokvci, že to všetko nie je len náhoda a, že museli prejsť naozaj trpými cestami aby sa dostali až na samotný vrchol a stali sa svetovými šampiónmi, klobúk dole. Dúfam, že sa im podarí odísť na vrchole, zaslúžia si to, no každopádne by som chcel vidieť súboj medzi nimi a to, že by to bol viac než box, je už teraz jasné.. 90%

• 31.10.2012  07:19
    Tak fajn (2012)

Fakt som neveril, že tento film môže byť až taký odpad ale plytký príbeh, ktorý je absolútne nudný a nemá naozaj čo ponúknuť, strašne zlá kamera, strih.. hm celé zle. Z celého filmu je najlepší len soundtrack, ktorý by si zaslúžil nejaké to hodnotenie, pretože nazvať ho odpadom by bola veľká chyba Aj napriek tomu, že celý film je opäť o obľúbenej téme lásky a všetkým tým čo k tomu patrí, je len škoda, že výsledok dopadol až tak katastrofálne a keby sa tento počin neudial bolo by o jeden trapas menej..

• 27.10.2012  16:33

Skvelá vikendovka, kde v nabitých 180 minútach budete sledovať skvelé výkony Hopkinsa, Pitta a budete premýšlať o tom čo chceme asi každý v živote dosiahnuť, o láske, štastí, peniazoch, o hľadaní zmyslu života a tom ake ťažké je na konci toho všetkého odísť.. 80%

• 26.10.2012  21:04
    Skyfall (2012)

Skvelý úvod v podaní pohrebiska a za podmazu Adele bol fascinujúci. Zmŕtvyvstanie Jamesa Bonda dopadlo viac než výrobne. Doteraz som nemohol prísť na chuť Bonda v podaní Daniela a elegán Pierce bol stále pre mňa nedosiahnuteľný. No zmena je život a dnes po prezretí premiéry musím uznať, že aspoň pre mňam Craig v úlohe Bonda dozrel. Aby som nechválil len Daniela, neskutočne veľku úlohu na tomto skvoste Bonda má aj záporak v podaní Javiera Bardema, ktorý bol bezchybný, fascinujúci, šialený a trošku mi pripomínal aj Jokera v podaní Heatha Ledgera. Zaslúžených 90%

• 11.10.2012  20:23
    Looper (2012)

Nedá mi neprispieť. Mnohí to tu ospevujú a veľmo ma prekvapil koment od Hardyho ale pre mňa je to lepší priemer a určite tri hviezdy maximum. Nebudem tu písať o dôvodoch hrdinov a tom všetkom čo tu niektorí spomenuli ale zhrniem to. Úvod vám to pekne vysvetlí a rozbehne sa, no potom ako keby prišiel krok vedľa a ono to celé nejak začne krivkať a rozpadať sa a bonus je, keď vlastne na konci filmu zistíte, že tých 118 minút je vlastne o tom čo sa nestalo, čiže o ničom :) pre mňa 65% a sklamanie..

• 4.10.2012  07:18

Nemal som veľké oči a od tohto počinu som nič nečakal. O to viac som zostal zarazený, keď ma to fakt nijako nevtiahlo a miestami som sa až nudil. Charlize a Kristen sú na tom celom asi to top, no ten zvyšok až príliš dlhý a na mňa to nefungovalo.. 65%

• 26.9.2012  21:48

Po dlhšom čase film opäť s nádychom prohibície a všetkým čo k tomu patrí. Ani malú chviľku som sa nenudil a stále viac a viac som bol zaritý do deja. Presne takto si predstavujem zážitok, ktorý ako už viacero ľudí spomínalo sa im pri viacero filmoch s podobnou tematikou nedostalo viď Public Enemies.. K záveru mi nedá opäť vynachváliť Hardyho, ktorý opäť fascinuje svojim výkonom. Príbeh o Bondurantových je fascinujúci a o to viac, že sa zakladá na reálnej predlohe.. Zaslúžených 90%

• 14.9.2012  07:26
    Mafiáni (1990)

Pre mňa zaslúžených 5* aj napriek tomu, že som celý film čakal nejakú poriadnu akciu, prestrelku atď. ale jednoducho goodfellas som doslova hltal, ich život, prepojenia a to všetko čo dokázali aj napriek tomu, že nikto z nás by nechcel stáť na tej druhej strane už v akomkoľvek význame. Tento film pre mňa asi z najobľúbenejšieho prostredia je zvládnutý naozaj kvalitne a čo viac, nekončí ako väčšina z tohto žánru smrťou hlavného hrdinu resp. jeho rodiny. Nedá mi podotknúť, že opäť tu zahviezdil De Niro, ktorý ako keby sa do takejto úlohy doslova narodil. O to viac je neuveriteľné, že je stavaný na podkladoch podľa skutočnosti a po výpovedi proti "vlastnej rodine" žije ako utajený svedok... 90%

• 1.9.2012  13:54
    Marley (2012)

"Vlastne nemám žádnou touhu. Chtel bych jen jednou vec, aby se stala. Rád bych videl lidstvo žít pospolu. Černí, bíli, čínani, všíchni, chápete? To je vše" Bob Marley.. 95%

• 30.8.2012  22:26

Perfekt! Asi jeden z najlepších filmov v danom žánri. Neuveriteľný Grant v úlohe premiéra a aj naozaj skvelé výkony zvyšku hercov... Skvelý, fakt skvelý mix príbeh o tom všetkom čo láska ponúka, berie, o tom všetkom čím láske je, nie je, o tom, o čom by mal byť šťastný život, o láske.. 95%

• 29.8.2012  11:44

Zaujimavá myšlienka vo vyšpikovanej atmosfére, ktorá ma po dlhšom čase sem tam preverila. Daniel v úlohe mladého otca nesklamal, práve naopak. No ten záver bolo niečo čo by som nečakal a nepredpokladal. Napriek tomu, že v celom filme hrá minimum hercov, je toto dielo fakt zaujímavý počin, ktorý sa oplatí vidieť a kto sa rád bojí a má rád pochmúrnu temnú atmosféru, tak smelo do toho. 80%

• 27.8.2012  12:42

Akcia, akcia a znova akcia. Ten kto čaká nejaký zložitý príbeh resp. dej bude asi sklamaný. No táto priamočiara akcia v ktorej uvídite hrdinov z 90 rokov je niečo čo zaručene nenudí,pobaví je to pecka. Neskutočne ma pobavil nástup Chucka v pozádi s tým podmazom mohykána. V celom filme je kopec zaujimavých naražiek a srandovných či už Arnyho legendárnych "Iam back" alebo keď v závere Sylvo povie: "Táto vec patrí do muzea" a Arny mu na to: "Áno to my všichni..". Tieto legendy akčných filmov sa napriek svojmu veku, úpadku atď opäť vyšvihli a ukázali mladým ako sa robí správna show.. 90%

• 26.8.2012  14:23
    Lost: The Final Journey (TV film) (2010)

Wow bezchybné zrhnutie jednotlivých postáv a celého príbehu stratených v jednom filme. Je neuveriteľné ako ten čas letí a ako som 6 rokov späť sledoval Lost. Tento skvôst si zaslúži 90%

• 17.8.2012  13:05
    Senna (2010)

Povinnosť pre každého fanúšika motošportu. Jeden veľký príbeh s neskutočne dojemným koncom o asi najlepšom alebo jedným z troch najlepších jazdcov všetkých čias vo Formuly 1. Odkrýva nekalé praktiky s ktorými sa Ayrton stretol počas svojej kariéry až po jeho fantastické umenie a príchod dnes už mojej legendy Schumachera... Najviac ma sklamal postoj Prosta a jeho vymodlenie, keď zjavne on odstrelil Ayrtona v poslednom závode čím si zabezpečil titul.. Jeden z najlepších životopisných a športových dokumentov 95%

• 16.8.2012  12:53
    Transformers (TV seriál) (1984)

Spoločne s G.I.Joe patrí medzi top top animované seriály aj napriek takmer 20tim rokom života. Skvelé spomienky detstvo a s tým veľké napätie pred každou jednou časťou čo nás čakala.. Dnes som už rád, že Transformeri sú v dnešnem dobe už na filmovom plátne v perfektnej kvalite.. seriál 80%

• 16.8.2012  12:49
    G.I. Joe (TV seriál) (1985)

Parádne spomienky, keď som ešte z videopožičovne išiel domov nadšený s tatom a v ruke držal starú dobrú VHSku. GI Joe spoločne s Transformermi radím medzi top animované seriály aj napriek tomu, že čoskoro sa dožijú 20 rokov od vzniku..

• 16.8.2012  10:51

Bezchybný Eddie v jeho najlepšém akčnom výkone a asi aj v najlepšom filme čo dosiahol. Policaj z Beverly Hills je skvelý a není mu čo vytknúť. 90%

• 16.8.2012  10:49
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Paradička, presne takto by som si predstavoval seriál o úniku z väzenia. Perfektná zápletka, skvelé výkony a stále sa točiaci vývoj a osud jednotlivých osôb.. 90%

• 16.8.2012  10:48

Stále je to Resident, akcia, zombíci a Milla opäť v akcii. Treba však podotknúť, že tento Resident je asi najslabší z tých doterajších.. 60%

• 16.8.2012  09:42

Keď som si stiahol tento počin Zemeckisa, pravdupovediac moc som od toho nečakal a s blížiacimi sa Vianocami 2010 som sa do toho pustil. Po prezretí som zostal milo prekvapený a táto Vianočná koleda má fakt niečo do seba, keď sa človek pak nad tým zamyslí, až potom začne postupne chápať, prečo prišli niektoré problémy, hádky, straty atď.. Pekne spracovanie, zaslúžených 80%