• Krátkometrážní

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Naprosto souhlasím s POMEM. Pro mě se sice nejedná o vyloženě srdcovou záležitost a nějaký klenot, tudíž k pětce se nedostanu. Každopádně je to nadpůměrně zpracovaná a perfektně precizně naanimovaná pohádka s lehce černým závojem, která baví. A to je základ. A to že jde o nejlepší počin od Stř. Edwarda je recht :)

Bezstarostný sex (2007)

Velice zábavné, ale zároveň reálné a myslím, že každý si v tom něco najde :)

Ukradené Vánoce (1993)

Animace dobrá, vizuál taky nebyl špatný, ale celkově mě to nijka zvlášť nevzalo. Částma jsem se nudil. Je to max. na jedno shlédnutí.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Věřím, že se Slade snažil, ale taky věřím, že z ničeho nejde udělat něco...Je to dívatelnější než dvojka hlavně proto, že se tam alepsoň něco děje, ale minimálně o hodinu bych to zkrátil! Navíc u některých scén jsem se fakt smál, a to myslím, že není dobře.

Machete (2010)

Rodriguezovský námrd jak bitch! Rodriguezovi filmy prostě člověk pozná během prvních 10 minut :-D Trejo v hlavní roli paráda, ale tohle je za posledních 20 let nejlepší role Steveeho Seagala, coby záporák Torrez very nice. Jenom to mohlo být klidně ještě drsnější a víc šílenější výjeb. Ženská dua dobrý, ale sestřičky na konci jazda! Kytarový hudební podmaz na jedničku ... MACHETE will return in MACHETE KILLS and MACHETE KILLS AGAIN :-D

Džentlmenský duel (2006)

Animačně velice pěkné a zábavné. Mad mazel je suprovní, jak jí hopsá nádobíčko :-D

Machři (2010)

Velice průměrné a obyčejné. Herecká pětka je vybrána dobře, všechny je mám rád, ale tady nejsou zdaleka využiti a rozjetí, protože je doprovází manželky. I když věřím, že by to šlo i s manželkama natočit minimálně o hvězdu lépe. Film je v podstatě o ničem a jenom se tak přelévá z jedné scény ke druhé. Pro mě velké zklamání. Nejlepší na filmu jsou lokace (chata u vody je skvělá) a Steve Buscemi :) 2,5*

Expendables: Postradatelní (2010)

Sly je ďábel, dal si to s přehledem! Tohle je poctivá akčňárna bez zbytečných efektů a pěkně postaru, to se cení! Ze začátku je to sice trošku kostrbaté, ale v průběhu se to pěkně ustálí a takhle masérský finiš jsem hodně, ale hodně dloho nezažil. Vrestlařské špíly Coutureho a Austina, Crews a jeho brokárna metající jeby jak mamrd, dokonalý psychopatický Lundgren, hláškující Jet Li, mrzutý kápo Stallone, naleštěný Statham na čumáku letadla, pokérováný Rourke a 100% legendární scéna v kostele! Tohle bylo výborně obsazené! ... Šupnite sem trošku vykonstruovanější dvojku a je to bomba :)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Vizuálek to má nádherný, to se musí nechat. Navíc jsem si to vychutnal v kvalite Blu-ray, takže opravdu vznešené :-). Jako zpracování hry to určitě také není nejhorší, spíše naopak. Mike Newell se s tím popral vcelku dobře a herecké obsazení snad ani lepší být nemohlo. Assassinovské prvky, skoky a běhání po kůlech ve zdi mě mega bavilo, ale ve filmu chyběl nějaký boom, nějaká megalomnost, která by mě vyloženě položila. Lehké 4*

Star Trek (2009)

Seriál jsem nikdy nesledoval, protože mě to nebralo a moc nebavilo. Co se týká tohohle filmu, tak je to o něco lepší. Děj byl zajímavý, ale určitě to nebylo tak silné, abych si z toho sedl na prdel, na 5* určitě ne, spíš slabší 4*. Líbilo se mi obsazení spoustou dobrých herců, nejvíce mě asi potěšil Simon Pegg a Banu bych coby hlavního padoucha, bez přečtení obsazení, nepoznal.

Časové pásmo bylo změněno